legrand

Dahua - światowy lider bezpieczeństwa


Kompaktowe kamery do prywatnych domów i małych firm

aktualizacja: 29-01-2018, 09:54 – artykuł promocyjny


Kompaktowe kamery Bosch: micro 2000 IP oraz FLEXIDOME micro 2000 IP integrują kompletny system dozoru wideo i zapewniają wysoki stopień szczegółowości obrazu. Są przeznaczone dla małych i średniej wielkości instalacji w domach jednorodzinnych, lokalach usługowych i niewielkich biurach.

Kamery Bosch: micro 2000 IP oraz FLEXIDOME micro 2000 IP współpracują z dwoma bezpłatnymi narzędziami Bosch i rejestrowany przez nie obraz można oglądać w dowolnym momencie na urządzeniu mobilnym.

 

Bosch Security Systems - kompaktowe kamery micro 2000 IP oraz FLEXIDOME micro 2000 IP

 

- Nowe kamery Bosch są dowodem na to, że najnowocześniejsze czujniki oraz technologie przetwarzania obrazu, odnajdujące do tej pory jedynie profesjonalne zastosowanie, można z powodzeniem zaadaptować na potrzeby dozoru wideo prywatnych domów, czy małych firm - wyjaśnia Bożena Wicha z Bosch Security Systems.

Kamery stworzone zostały z myślą o prywatnych, często bardzo wymagających, użytkownikach. Projektanci musieli więc skupić się także na wyglądzie urządzeń i dlatego kamery dostępne są w dwóch wersjach wzorniczych: micro box i micro dome.

Kamery oferują bogaty pakiet funkcji. Zostały zaprojektowane jako kompletne rozwiązanie do systemów dozoru wideo. Zawierają aplikację Dropbox umożliwiającą zdalne przechowywanie zarejestrowanych obrazów, a także funkcję iDNR (intelligent Dynamic Noise Reduction) redukującą nawet o 50% szerokość pasma i wymagania dotyczące pamięci przechowującej sceny statyczne.

Nowe kamery, tak jak wszystkie urządzenia z dedykowanej małym i średnim instalacjom serii Advantage Line, są proste w instalacji, konfiguracji i obsłudze. Mają intuicyjne interfejsy. Nie wymagają częstego serwisowania i oferują wysoką jakość po przystępnej cenie. Są zgodne ze standardem ONVIF, a przez to kompatybilne z oprogramowaniem i rozwiązaniami archiwizacyjnymi również innych producentów.

Kamery sieciowe micro 2000 IP oraz FLEXIDOME micro 2000 IP są przeznaczone do pracy w pomieszczeniach o stabilnym oświetleniu. Współpracują z oprogramowaniem PC Video Client i aplikacją Bosch umożliwiająca użytkownikowi podgląd, na komputerze lub urządzeniu mobilnym, obrazów rejestrowanych przez nie na żywo lub zarchiwizowanych. Podgląd można prowadzić z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do Internetu. Oba narzędzia są bezpłatne.


 

Opracowanie: Redakcja
Źródło: Robert Bosch Sp. z.o.o.Zobacz także
Osłony zabezpieczające serii OZ-50 - skuteczna ochrona sygnalizatorów SA-K7N, SO-Pd13 produkcji W2

Osłony zabezpieczające serii OZ-50 - skuteczna ochrona sygnalizatorów SA-K7N, SO-Pd13 produkcji W2

W ofercie firmy W2 pojawiły się osłony zabezpieczające serii OZ-50. Jest to nowa... ¬ więcej...

 
Nowy boss mirco od Carel

Nowy boss mirco od Carel

Firma Carel podczas Euroshop 2020 przedstawiła boss micro - nowy format z rodziny... ¬ więcej...

 
Niezawodne systemy domofonowe

Niezawodne systemy domofonowe

Wiosna i lato to idealny moment na wszelkie remonty. Jest ciepło, dni są długie,... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet