legrand

Dahua - światowy lider bezpieczeństwa


Oprogramowanie do przeglądania i archiwizacji materiałów wideo

aktualizacja: 29-01-2018, 09:38 – artykuł promocyjny


Oprogramowanie Bosch Video Client pozwala na sprawniejsze przeglądanie i archiwizacja materiałów wideo oraz jeszcze lepsze kontrolowanie systemów monitoringu. BVC umożliwia wykorzystanie zaawansowanych funkcji kamer sieciowych Bosch.

 

BOsch Security Systems - Oprogramowanie Bosch Video Client

 

Dzięki zastosowaniu technologii Inteligentnej Analizy Obrazu (IVA), Bosch Video Client 1.4 pozwala użytkownikom na kontekstowe wyszukiwanie zdarzeń oraz materiałów dowodowych. Umożliwia także korzystanie z nowej, zautomatyzowanej funkcji śledzenia dostępnej w kamerach AutoDome serii 700 i 800, a przez to na ciągłe monitorowanie scen, wychwytywanie ruchu w wyznaczonym obszarze i automatyczne śledzenie obiektów znajdujących się w zasięgu działania kamery.

Użytkownicy mogą zdefiniować warunki, w których funkcja śledzenia uruchomi się automatycznie lub aktywować ją w dowolnym momencie poprzez kliknięcie celu poruszającego się na przekazywanym na żywo obrazie. Nowa wersja oprogramowania pozwala także na przybliżanie wybranych obszarów obrazu oraz transmitowanie ich oddzielnym strumieniem. Dzięki temu w tym samym czasie można obserwować podgląd całości i wybranego fragmentu sceny. BVC pozwala na obsługę strumieni nawet przy niskiej szerokości pasma.

Oprogramowanie może działać w układzie dwumonitorowym, co pozwala na wyświetlanie obrazu w trybie „na żywo” na dwóch monitorach jednocześnie. BVC 1.4 umożliwia wyświetlanie w jednym momencie obrazu na żywo z maksymalnie 20 kamer o standardowej rozdzielczości (SD), wysokiej rozdzielczości (HD) lub kamer mega pikselowych. Obsługuje format HD 16:9, więc przekształca obraz bardzo dynamicznie.

BVC współpracuje z kamerami sieciowymi Bosch oraz kamerami innych producentów zgodnymi ze standardem ONVIF 1.02, profile S, jeżeli są używane z inteligentnymi platformami zapisu wideo Bosch serii DLA oraz pakietem oprogramowania Bosch Video Streaming Gateway. BVC jest kompatybilne z wieloma rozwiązaniami do archiwizacji obrazów. Użytkownicy mogą łączyć je z kamerami sieciowymi Bosch, koderami/kamerami z kartami Secure Digital (SD) lub Compact Flash (CF) i tworzyć w ten sposób niedrogi sieciowy system wideo.

BVC współpracuje z zaawansowanym rozwiązaniem służącym do zarządzania całą infrastrukturą bezpieczeństwa Bosch Recording Station, z rejestratorami serii 400, 600 i 700 Series, sieciowymi pamięciami masowymi wideo Bosch DLA, rejestratorami DiBos oraz z systemem zarządzania zapisem na macierzach dyskowych serii DSA E iSCSI Video Recording Manager 2.30. Dzięki temu pozwala operatorowi na korzystanie z wielu rozwiązań rejestracyjnych w jednym momencie i w bardzo prosty sposób. Aby ułatwić eksportowanie materiału wideo na dowolne nośniki, w tym do lokalizacji sieciowych, użytkownicy BVC mogą aktywować funkcję nagrywania na lokalny dysk PC.

BVC jest oprogramowaniem intuicyjnym w obsłudze oraz łatwym do zainstalowania i skonfigurowania. Kreator konfiguracji (Configuration Manager Wizard) prowadzi użytkownika przez cały proces instalacji kamer, które można szybko dostosować do najbardziej typowych warunków oświetlenia lub zaprogramować własne ustawienia. Użytkownik może również zdefiniować swoje „ulubione widoki”, podgląd których będzie dostępny natychmiast po naciśnięciu odpowiadającego za jego wyświetlenie klawisza.

Oprogramowanie Bosch Video Client 1.4, w wersji dla maksymalnie 16 kanałów sieciowych, dostępne jest bezpłatnie. Obsługa dodatkowych urządzeń i maksymalnie 128 kanałów możliwa jest po wykupieniu licencji.


 

Opracowanie: Redakcja
Źródło: Robert Bosch Sp. z.o.o.Zobacz także
Osłony zabezpieczające serii OZ-50 - skuteczna ochrona sygnalizatorów SA-K7N, SO-Pd13 produkcji W2

Osłony zabezpieczające serii OZ-50 - skuteczna ochrona sygnalizatorów SA-K7N, SO-Pd13 produkcji W2

W ofercie firmy W2 pojawiły się osłony zabezpieczające serii OZ-50. Jest to nowa... ¬ więcej...

 
Nowy boss mirco od Carel

Nowy boss mirco od Carel

Firma Carel podczas Euroshop 2020 przedstawiła boss micro - nowy format z rodziny... ¬ więcej...

 
Niezawodne systemy domofonowe

Niezawodne systemy domofonowe

Wiosna i lato to idealny moment na wszelkie remonty. Jest ciepło, dni są długie,... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet