www.centrumklima.pl


Stacja przetaczania czynników chłodniczych

aktualizacja: 19-12-2016, 10:04 – artykuł promocyjny


W związku z ciągłym rozwojem „chłodnictwa”, które staje się nieodłączną częścią życia codziennego, wzrasta zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty, szczególnie w sektorze czynników chłodniczych. Wzrasta świadomość użytkowników, a co za tym idzie wymagania klientów.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, firma Iglotech utworzyła nowoczesną stację przetaczania czynników, zwiększając tym samym jakość oraz dostępność dystrybuowanych produktów.

Stacja składa się z czterech zbiorników o pojemności 25m3 każdy, w których znajdują się czynniki: R134a, R404A, R407C oraz R410A.

 

Iglotech - stacja przetaczania czynnikówIglotech - stacja przetaczania czynników

 

Zaawansowana technologia związana z procesem przetaczania jak i wysoko rozwinięta sieć dystrybucji pozwalają na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Czynniki mogą być dystrybuowane w opakowaniach sygnowanych przez firmę Iglotech (standardowe butle jak i zbiorniki bębnowe typu „ton-tank” dla ilości hurtowych) oraz w opakowaniach klientów.

Jednym z elementów instalacji, która zapewni stabilność pracy układów klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz najwyższą jakość czynnika  jest stacja oczyszczania opakowań zwrotnych. Pozwala ona na dokładne oczyszczenie butli, zweryfikowanie szczelności oraz zabezpieczenie samego produktu, dzięki czemu znacznie polepszą się jego parametry.
 
Instalacja wykonana została w oparciu o najnowsze technologie dostępne na rynku przy współpracy firmy Chemet i specjalistów z koncernu Solvay. Przy instalacji zachowane zostały wszelkie wymogi bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Wszystkie elementy posiadają certyfikaty i dopuszczenia UDT.

Firma Iglotech jest jedną z niewielu na rynku polskim, które mogą pochwalić się tego typu instalacją, tym samym udowadnia, że jakość oraz zadowolenie klienta są dla firmy najważniejsze.

Kontakt w sprawie produktów:

Iglotech sp. z o.o.
tel. (55) 645 73 00
www: www.iglotech.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Narzędzie doboru napędów do okien z nowymi funkcjami

Narzędzie doboru napędów do okien z nowymi funkcjami

W internetowym kalkulatorze Napedyokienne.pl znajdziemy teraz nowe funkcje. Jest to... ¬ więcej...

 
System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System, już dostępny prosto z magazynu również w średnicy 90 mm!

System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System, już dostępny prosto z magazynu również w średnicy 90 mm!

System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System to kompletne rozwiązanie dystrybucji powietrza,... ¬ więcej...

 
Analizatory Mastercool Spartan

Analizatory Mastercool Spartan

Nowoczesne, inteligentne analizatory Mastercool serii SPARTAN, wyposażone zostały... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Free Polska Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet