intersoft

AQUAPHOR - producent filtrów do wody klasy PREMIUM

aktualizacja: 05-07-2018, 09:49 – artykuł promocyjny


Aquaphor Poland Sp. z o.o. to oddział międzynarodowej firmy Aquaphor Corporation, prowadzącej zdywersyfikowaną działalność badawczo-produkcyjną w 43 krajach świata, zatrudniającej ponad 1800 osób. Obecnie firma jest jednym z największych światowych producentów materiałów filtrujących. Potwierdza to ponad 250 mln sprzedanych domowych filtrów wody oraz zaawansowanych technologicznie systemów filtrujących dedykowanych dla przemysłu oraz obiektów użytkowych. Od lat w asortymencie Aquaphor jest znaczna ilość produktów uznawanych przez specjalistów za nowości technologiczne. Własnością firmy jest ponad 70 patentów, opracowanych z myślą o najwyższym standardzie oczyszczania wody przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa dla środowiska oraz wysokiej opłacalności ekonomicznej.

 

Aquaphor

 

Firma działa kompleksowo, realizując pełen cykl produkcyjny - od pojawienia się pomysłu, poprzez opracowanie technologii, przeprowadzanie badań i testów laboratoryjnych aż po produkcję gotowych urządzeń do uzdatniania wody. Filtry do wody AQUAPHOR są dziś testowane i certyfikowane m.in. w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Rosji, a sprzedawane w blisko 50 krajach świata. Siedziba firmy mieści się w Sankt-Petersburgu. Specjalnie na potrzeby rynku Unii Europejskiej w zostały otwarte dwa duże zakłady produkcyjne w Estonii, które produkują filtry dostosowane do potrzeb i oczekiwań europejskich (w tym polskich) klientów.

Polski oddział AQUAPHOR powstał m.in. po to, aby pomóc Polakom w rozwiązywaniu problemów związanych z twardą, chlorowaną i zażelaźnioną wodą. Firma sukcesywnie wprowadza na polski rynek kolejne rozwiązania, które mogą pomóc naszym rodakom pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z rur, zmiękczyć twardą wodę, a także usunąć z niej nadmiar żelaza, manganu, chloru, czy metali ciężkich.

Marka AQUAPHOR znana jest konsumentom przede wszystkim z takich produktów, jak najwydajniejsze na polskim rynku filtry dzbankowe. Jeden wkład do firmowego dzbanka AQUAPHOR (np. Prestige, Premium, Art) wystarcza nawet do 3 miesięcy użytkowania! Dużą popularnością wśród polskich klientów cieszą się również filtry nakranowe (AQUAPHOR Modern), filtry pralkowo - zmywarkowe (AQUAPHOR Stiron), czy kuchenne filtry podzlewozmywakowe (Kryształ Eco). Odpowiedzią firmy na wzrastające zapotrzebowanie na krystaliczną wodę w kuchni są filtry odwróconej osmozy serii DWM (Morion).

Uznanie na rynku zyskały również filtry wstępne (BigBlue) oraz uniwersalne stacje uzdatniania wody Waterboss – które równocześnie spełniają trzy funkcje: zmiękczają, odżelaziają i odmanganiają wodę, dzięki czemu zapobiegają tworzeniu się kamienia kotłowego i poprawiają jej jakość.

W ofercie Aquaphor znajdują się również wydajne filtry serii APRO – przeznaczone do zastosowań profesjonalnych lub przemysłowych. Są to filtry odwróconej osmozy o wydajnościach w przedziale od 125 l/h do 12 000 l/h często stosowane w gastronomii, obiektach sportowych oraz budownictwie wielorodzinnym.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Aquaphor Poland Sp. z o.o.
tel. +48 22 870 24 32
www: aquaphor.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet