gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Cedor

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia


Produkty z serii Saniaccess i Sanilife firmy SFA

aktualizacja: 02-04-2015, 09:20 – artykuł promocyjny


Firma SFA Poland jest dystrybutorem, produkowanych przez Grupę SFA, urządzeń do łazienek, kuchni, pralni, wc, klimatyzacji, chłodnictwa, kotłów kondensacyjnych, rehabilitacji. Dzięki produktom SFA możemy zaplanować te pomieszczenia niemal w dowolnym miejscu, przede wszystkim poniżej poziomu i w znacznej odległości od rur kanalizacyjnych. SFA Poland zajmuje się również doradztwem w zakresie projektowania i modernizowania instalacji pod tym kątem.

Firma SFA Poland, reprezentująca w Polsce francuską Grupę SFA, jest obecna na krajowym runku od 8 lat. Przedsiębiorstwo dystrybuuje produkowane przez przez SFA pompy i sanirozdrabniacze do wody szarej i ścieków z fekaliami. W 2012 roku oferta została rozszerzona o nowe produkty, m.in . linię 4 produktów Saniaccess (trzy sanirozdrabniacze i pompa), pompki do skroplin z klimatyzatorów typu split, serię ceramiki Sanimarin z wbudowanym sanirozdrabniaczem - przeznaczoną do montażu na jachtach, zasilaną napięciem 12V - 24V prądu stałęgo oraz grupę produktów Sanilife - dla seniorów, dzieci z trudnościami ruchowymi, osób niepełnosprawnych.

 

Pomporozdrabniacze przystawkowe

 

SFA - sanirozdrabniacz przystawkowy SanitopSFA - sanirozdrabniacz przystawkowy SaniproSFA - sanirozdrabniacz przystawkowy Sanislim

      SANITOP                                     SANIPRO                                    SANISLIM      

      

 

Pomporozdrabniacze do ceramiki podwieszanej

 

SFA - sanirozdrabniacz do ceramiki podwieszanej SaniWallSFA - pomporozdrabniacz do ceramiki podwieszanej Sanipack

               SANIWALL                              SANIPACK              

  

 

Pomporozdrabniacze wbudowane w toaletę ceramiczną

 

SFA - pomporozdrabniacz wbudowany w toaletę ceramiczną SANICOMPACT EliteSFA - pomporozdrabniacz wbudowany w toaletę ceramiczną SANICOMPACT C43 ECOSFA - pomporozdrabniacz wbudowany w toaletę ceramiczną SANICOMPACT Comfort

             SANICOMPACT Elite           SANICOMPACT C43 ECO          SANICOMPACT Comfort  

  

 

Pompy i rozdrabniacze publiczne      

SFA - pompa rozdrabniająca SanibestSFA - pompa rozdrabniająca Sanicubic ProSFA - sanirozdrabniacz przystawkowy Sanislim

         SANIBEST                           SANICUBIC Pro                       SANICOM2
 

 

Pompy do użytku domowego

 

SFA - pompa do użytku domowego Sanivite SFA - pompa do użytku domowego Sanidouche

  fot.: SANIVITE                                           fot.: SANIDOUCHE               

 

 

Linia produktów Saniaccess

 

Rewolucją technologiczną i trendem w pompach rozdrabniającym są produkty z maksymalnie ułatwionym dostępem serwisowym (możliwość usunięcia "zatoru" oraz naprawy lub wymiany podzespołów sterujących włączaniem przez właściciela lub instalatora - co ważne - praktycznie bez konieczności stykania się ze ściekami przy większości operacji). Produkty przeznaczone do użytku domowego lub publicznego pompujące do 5 m w górę i 100 m w bok (małe obciążenia: pojedyncze WC, łazienki, kuchnie w pubach, restauracjach, szkołach, gabinetach specjalistycznych, gdzie wymagane jest szybkie usunięcie zatoru (5 minut!) lub wymiana dosłanych części zamiennych.

SFA - urządzenia Saniaccess

fot.: urządzenia Saniaccess

 

 

Linia produktów Sanilife

 

Katalog produktów Sanilife obejmuje panele ścienne Sanimatic: do montażu umywalki i miski ustępowej, pozwalające na ich podwyższanie i obniżanie w granicach 30-37 cm. Ułatwiają komfort życia m.in.: osobom niemogącym się schylać czy z endoprotezami bioder. Panele można dopasować wzorniczo do pomieszczeń. Seria obejmuje również niskie, antypoślizgowe prostokątne brodziki akrylowe Trymatic z wmontowaną wewnątrz lub na zewnątrz pompą do odprowadzania wody kąpielowej, z opcjonalną rampą najazdową dla wózków inwalidzkich i taboretem. Wystarczy woda i prąd w pomieszczeniu, by zorganizować prysznic - brak kanalizacji nie stanowi już problemu. Na brodzikach może stanąć może stanąć każda zwykła kabina prostokątna lub dedykowana z oferty firmy SFA: SaniDoor. Ofertę uzupełniają SaniJet (toaleta ceramiczna z funkcją bidetu i podgrzewaną deską), SaniSeat (deska na każdą ceramikę z funkcjami SaniJet), SaniJetBidet (funkcja bidetu z termoregulacją, na każdą ceramikę).

 

SFA - panele ścienne Sanimatic pozwalające na podwyższanie i obniżanie wysokości umywalkiSFA - panele ścienne Sanimatic pozwalające na podwyższanie i obniżanie wysokości miski ustępowej

rys.: panele ścienne Sanimatic

 

Firma SFA przygotowała ofertę szkoleniową dla architektów oraz zestaw rysunków wspomagających projektowanie w programach typu CAD (wysyłane są z biura SFA Poland) lub nakładkę na program Briscad (do pobrania ze strony www.bricsyspolska.pl, zakładka aplikacje - w polu "Wyszukaj aplikacje" należy wpisać SFA). Polskie przedstawicielstwo prowadzi także cykliczny program szkoleniowy dla instalatorów w siedzibie firmy SFA Poland oraz szkolenia wyjazdowe u partnerów handlowych.

Firma SFA Poland nie prowadzi sprzedaży detalicznej dla odbiorców indywidualnych i dystrybucji bezpośredniej przez sklepy internetowe. Firma ma rozbudowaną sieć serwisu (dojazd do klienta w miejscu instalacji) oraz zapewnia opiekę gwarancyjną i posprzedażową.


 

Opracowanie: Redakcja
Autor: Przemysław Kapczuk
Kontakt w sprawie produktów:

SFA Poland Sp. z o.o.
tel. (22) 732 00 32
www: www.sfapoland.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

Czy osiągalny jest świat bez ograniczeń? Gdzie możliwe jest wszystko, co w naszej... ¬ więcej...

 
Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Woda jest prostą kombinacją atomów wodoru i tlenu – H2O - czystą substancją,... ¬ więcej...

 
Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS to seria produktów KMB... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet