gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Aquaphor patron


Filtry do wody Aqua Revital - źródlana woda prosto z kranu

aktualizacja: 04-04-2019, 07:58 – artykuł promocyjny


Większość z nas niechętnie korzysta z wody wodociągowej (tzw. kranówki) w celach spożywczych i pije ją dopiero po przegotowaniu. Nie mamy zaufania do wody z kranu, ponieważ często nie odpowiada nam jej smak i zapach (wyczuwamy np. chlor), niekiedy również mamy zastrzeżenia co do jej wyglądu (nie jest krystalicznie czysta). Z tego powodu w naszym kraju ogromnym powodzeniem cieszą się wody w butelkach, nawet pomimo faktu, że woda z kranu jest lepsza niż niejedna butelkowana. Problem niechętnego spożywania wody z kranu dotyczy nie tylko gospodarstw domowych, ale również zakładów pracy, szkół, szpitali itp., czyli praktycznie wszystkich miejsc, w których swój czas spędzają ludzie.

 

Bartosz -

 

Całe szczęście w ostatnich czasach świadomość Polaków wzrasta i coraz więcej osób przekonuje się, że uzdatnianie „kranówki” niesie za sobą więcej korzyści niż kupowanie wody w butelkach.

„Źródlana woda prosto z kranu!” - brzmi interesująco, prawda? Pewnie każdy z nas chciałby mieć dostęp do krystalicznie czystej wody, która nie tylko będzie smaczna, ale również pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie i samopoczucie. My wiemy jak to zrobić!  Najprostszym rozwiązaniem jest montaż filtrów Aqua Revital.
Filtry Aqua Revital są to urządzenia służące do uzdatniania wody bezpośrednio z kranu. W zależności od modelu usuwają z wody resztki żelaza, manganu, chlor, zanieczyszczenia mechaniczne, bakterie oraz wirusy, ponadto nadają wodzie odpowiedni smak i zapach, sprawiają, że jest ona krystalicznie czysta,  natomiast system rewitalizacji przywraca jej właściwości wody źródlanej.

Moduły oczyszczające REVITAL stosowane w wybranych modelach filtrów Aqua Revital posiadają niezwykłą zdolność do usuwania z wody każdego rodzaju informacji. Wypełnienie modułu ma naturalną właściwość wymiany jonów i promieniowania podczerwonego o długich falach, usuwania informacji z cząsteczek wody i przywracania jej oryginalnego stanu czystości. Ponadto charakteryzuje się ono wyjątkową zdolnością antyutleniania tzn. nie tylko zapobiega utlenianiu, ale również potrafi cofnąć proces, do którego już doszło. W tej kombinacji moduł REVITAL może zatem poprowadzić wszelkie procesy życiowe i każdą materię w kierunku regeneracji, przywracając substancjom pierwotny, dobry rezonans magnetyczny. Można więc uznać, że rezonans magnetyczny pochodzący z modułu REVITAL rezonans magnetyczny ma wyłącznie zbawienny wpływ na przyrodę, gdyż jego wypełnienie powoduje rozkład materii organicznej i chemikaliów znajdujących się w wodzie pitnej.

Instytucje miejskie ponoszą ogromne nakłady finansowe na oczyszczanie ścieków, a mimo to nie da się uniknąć chlorowania (dezynfekcja wody poprzez dodanie chloru), które wraz z zamuleniem, jest przyczyną wtórnego zanieczyszczenia wody. W tym zakresie moduły REVITAL dają możliwości oczyszczania wody, które nie prowadzą do zamulenia, sprawiają, że zastosowanie chloru staje się zbędne i nie powoduje dalszych zanieczyszczeń.

Filtry Aqua Revital przeznaczone są do domów, mieszkań, zakładów pracy, szkół, szpitali, restauracji itp. Mogą być montowane na ścianie, w ścianie, mogą  być ustawione na posadzce lub w szafce.

 

 

Dlaczego warto kupić filtry Aqua Revital

 

Oto 3 najważniejsze argumenty przemawiające za zakupem filtrów Aqua Revital:

 • TROSKA O ZDROWIE

Czy wiesz, że po 24 godzinach od otwarcia butelki z wodą rozpoczynają się w niej procesy tworzenia flory bakteryjnej? Jeśli dodatkowo stoi ona w nasłonecznionym miejscu, procesy te przebiegają znacznie szybciej!


Pamiętaj! Właściwości wody źródlanej są nietrwałe. Woda kilometrami tłoczona w rurociągach, poddawana wysokim ciśnieniom czy przechowywana w zbiornikach staje się zwykłą wodą stojącą, z tego powodu nie da się zamknąć jej właściwości w butelce!
 
Bartosz -
Korzyści wynikające z picia wody uzdatnionej filtrami Aqua Revital:
 • uzdatniona woda jest antydoksykantem, spowalnia procesy starzenia, usuwa z organizmu toksyny,
 • posiada właściwości regenerujące, polecana jest do przemywania ran,
 • zmniejsza stres i ryzyko zawału,
 • wspomaga procesy trawienne,
 • pozytywnie wpływa na cerę, podczas kąpieli nie wysusza skóry, jest polecana alergikom,
 • zawiera potrzebne związki mineralne takie jak wapń i magnez,
 • wykorzystywana do podlewania roślin sprawia, że są one zdrowsze i bardziej dorodne,
 • zapobiega rozwojowi Legionelli i bakterii gnilnych,
 • eliminuje ryzyko kontaktu z biosfenolem A, który jest używany do produkcji butli galonowych, a który ze względu na swoją szkodliwość został wycofany z produktów przeznaczonych dla dzieci.
Bartosz -
 
 • OCHRONA ŚRODOWISKA

Czy wiesz, że jedna plastikowa butelka ulega rozkładowi przez okres od 700 do nawet 1000 lat?

Coraz częściej słyszymy w mediach, że ogromnym problemem współczesnej cywilizacji staje się składowanie odpadów. Obliczono, że człowiek wytwarza średnio 0,6 – 0,9 kg śmieci dziennie, co daje około 400 kg rocznie! Zbyt niskie zorientowanie ludzi na ochronę środowiska i segregację odpadów powoduje, że istnieje  ryzyko, iż w niedługim czasie Ziemia stanie się wielkim, skażonym  wysypiskiem! 

 

Bartosz -

Korzystając z filtrów Aqua Revital znacząco przyczyniamy się do ochrony środowiska: nie musimy kupować wody pitnej w butelkach PET lub korzystać z dystrybutorów, mamy możliwość wykorzystania „deszczówki”, przetworzenia wody zużytej na zdatną do ponownego wykorzystania (np. do spłukiwania toalet), nie musimy korzystać z chemicznych nawozów do uprawy roślin! Bartosz -

 

 • OSZCZĘDNOŚĆ


Czy wiesz, że Kodeks Pracy zobowiązuje pracodawców do zapewnienia swoim pracownikom dostępu do wody pitnej?

Większość pracodawców stosuje się do tego przepisu, ale czy są oni świadomi kosztów jakie są z tym związane?

Przykład: Firma zatrudniająca 50 pracowników potrzebuje około 1-2 litry wody pitnej na osobę, czyli 50 litrów wody dziennie. Pomnóżmy to przez 20 dni roboczych i otrzymamy 1000 l wody miesięcznie! Przy wysokiej temperaturze otoczenia np. latem, zapotrzebowanie na wodę może być kilkakrotnie większe.

Koszt wody w popularnych w zakładach pracy dystrybutorach:

 • zbiornik z wodą 18,9l - 18 zł/szt.
 • dzierżawa dystrybutora - 30 zł/szt.
 • kaucja za zbiornik - 22 zł/szt.

Bartosz -

 

Przy założeniu, że dzierżawimy 4 dystrybutory, całkowity koszt miesięczny za wodę pitną w zbiornikach wynosi:
 1000 litrów wody dla pracowników / 18,9 litra w zbiorniku + 53 zbiorniki x 18 zł/szt. = 954 zł
Doliczmy do tego koszty dzierżawy 4 zbiorników 30 zł/szt. = 1074 zł/mies.
Podsumowując: przeciętny pracodawca w ciągu roku wydaje prawie 13 000 zł na wodę pitną!

Koszt zakupu filtra Aqua Revital 1.5 wynosi  6230 zł. Biorąc pod uwagę powyższą kalkulację zakup urządzenia dającego krystaliczną wodę źródlaną zwróci się już po 6 miesiącach! Przy większej liczbie pracowników, a co za tym idzie większej ilości wypijanej wody zakup urządzenia zwróci się dużo szybciej!

W przypadku 4 osobowej rodziny koszty przedstawiają się następująco:
Przy założeniu, że każdy z członków rodziny wypija minimalną zalecaną ilość wody tj. 1,5 litra  dzienne, zużycie wynosi 6 l. Średni koszt  jednej 1,5-litrowej butelki wody to 2 zł.
Miesięczne wydatki poniesione na wodę wyłącznie do picia wynoszą około 360 zł (1,5 litra wody x 4 osoby x 30 dni x 2 zł/but), co rocznie daje kwotę 4320 zł! Zakup filtra Aqua Revital 1.5 podającego krystaliczną wodę źródlaną zwróci się nam po niespełna półtora roku.

 

Bartosz -

 

Jeśli więc zależy nam na poprawie jakości naszego życia, zacznijmy od poprawy jakości wody, którą codziennie spożywamy. „Źródlana woda zdrowia doda”, a jak wiadomo „w zdrowym ciele - zdrowy duch”!


 

Kontakt w sprawie produktów:

Firma Bartosz Sp.j. Bujwicki, Sobiech
tel. (85) 745 57 12
www: www.bartosz.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Kompaktowy system odwróconej osmozy RO-31

Kompaktowy system odwróconej osmozy RO-31

Odwrócona osmoza jest nowoczesną technologią polegającą na wytwarzaniu najwyższej... ¬ więcej...

 
Nowa stacja zmiękczająca w ofercie SBS - poznaj KELLER Smart Carbon 30

Nowa stacja zmiękczająca w ofercie SBS - poznaj KELLER Smart Carbon 30

Nowa stacja zmiękczania wody nie tylko całkowicie likwiduje problem kamienia kotłowego.... ¬ więcej...

 
Magnetyzery Ecomag od kilku lat chronią wymienniki ciepłej wody w OPEC Gdynia

Magnetyzery Ecomag od kilku lat chronią wymienniki ciepłej wody w OPEC Gdynia

Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gdyni jest wiodącym producenta ciepła... ¬ więcej...

 
armatura
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet