zwiń


gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

GlenDimplex  ZĘBIEC

Junkers

BuderusHewalex

nVent     Galmet
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom


Instal-ProjektGrupa Armatura

logo Wilo   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Metalbet  REGULUS-system
Imers
  

Intersoft

  Verano Konwektor

FENIXLindab

Akra    Immergas

znajdź fachowca

Instal-Projekt - grzejniki


Oszczędność przestrzeni z grzejnikami REGULUS

aktualizacja: 24-04-2015, 08:58 – artykuł promocyjny


Aspektami, na które przede wszystkim zwracamy uwagę podczas aranżowania wnętrz we własnym domu lub mieszkaniu są: zgodność z wybranym stylem, harmonia kolorów, gra światła oraz swoiste dla naszego gustu uporządkowanie przestrzeni. Urządzenia grzejące są niezbędnym elementem wyposażenia pomieszczeń w naszym klimacie, które zabierają przestrzeń w pomieszczeniach. Jednak współczesne grzejniki nie muszą stanowić dysonans w naszej przestrzennej mozaice. Spośród szerokiej oferty rynkowej możemy wybrać  grzejniki ozdobne, będące dekoracją wnętrz poprzez oryginalną formę, kolor czy też fakturę. Obecnie grzejnik może byc ukryty w ścianie lub posadzce. Może też mieć odpowiednio dużą moc grzewczą przy relatywnie małych rozmiarach, nie drażniąc naszych oczu.

 

 

Przykładowe modele grzejników dostępnych w ofercie firmy REGULUS®-system

 

  • REGULLUS-system VENT - wodny grzejnik ścienny z wentylatorem. Wentylator zwiększa moc grzejnika o 30% bez zwiększania jego gabarytów. Grzejniki ścienne - REGULLUS i SOLLARIUS - w wersji E posiadają u dołu pakietu lamelek aluminiowych wnękę do zamontowania wentylatora. Magnetyczne mocowanie umożliwia łatwe wpięcie i wypięcie wentylatora. Zespół wentylatorowy można kupić w komplecie z grzejnikiem typu E lub też zakup odłożyć na przyszłość, mając już w układzie c.o. grzejnik przystosowany do takiej opcji. Trójbiegowy wentylator umożliwia grzanie ze zmienną dynamiką, dostosowaną do doraźnych potrzeb grzewczych pomieszczenia. Sterowanie - czujnikiem pokojowym temperatury. Rozwiązanie to stanowi absolutną nowość.

 

REGULLUS-system VENT - grzejnik wodny z wentylatorem

 

 

  • REGULUS-system INSIDE - grzejniki montowane wewnątrz ściany, w płytkiej wnęce, ukryte za estetyczną żaluzją. Całkowita głębokość zestawu INSIDE wynosi jedynie 77 mm. Może być zamontowany m.in. w ściankach działowych z funkcją jednoczesnego grzania obu sąsiadujących ze sobą pomieszczeń. Także okolice podokienne ścian szczytowych poddaszy, ścianki kolankowe, filary i krótkie ścianki są doskonałym miejscem dla zabudowania systemu INSIDE. Sprawdza się wmiejscach o ograniczonej przestrzeni komunikacyjnej: wiatrołapach, korytarzach, garderobach czy też np. łazienkach, gdzie można zabudować go w glazurze lub u dołu obudowy wanny. Ta opcja to także całkowita nowość na rynku europejskim.

 

REGULUS-system INSIDE - grzejniki montowane wewnątrz ściany, w płytkiej wnęce, ukryte za estetyczną żaluzją

 

 

  • REGULUS-system CANAL - system ogrzewania podłogowego kanałowego. W rozwiązaniu tym wanna kanału wraz z wymiennikiem wbudowana jest w posadzkę. Opcjonalnie zestaw kanałowy może posiadać cicho pracujący trójbiegowy wentylator. Kanał grzewczy przykryty jest ażurowym drewnianym lub metalowym podestem. Całość zgrana jest z poziomem posadzki. Jedyny widoczny element kanału grzewczego to estetyczny podest. System ten stosowany jest najczęściej wzdłuż dużych przeszkleń a także wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na tradycyjne grzejniki a istotny jest komfort i efektywna emisja ciepła na pomieszczenie. Zestawy z wentylatorem mają większą moc grzewczą, zatem mogą być krótsze i przez to łatwiejsze do rozmieszczenia. Wysokość najpłytszych zestawów wraz z podestem wynosi zaledwie 80 mm. To nowatorskie i obecnie bardzo modne rozwiązanie. Komfort cieplny, ekonomiczne ogrzewanie oraz estetyka w jednym.

 

REGULUS-system CANAL - system ogrzewania podłogowego kanałowego

 

 

Wszystkie systemy grzejnikowe REGULUS®-system nie tylko "szanują przestrzeń". Cechują się małą bezwładnością cieplną a przez to szybkim startem grzania, sprawnością i precyzją. Oszczędność energii jest oczywista - grzejnik o znikomej bezwładności cieplnej dostarcza dokładnie tyle ciepła, ile potrzeba do utrzymania zadanej temperatury. Gwarancja na miedziano-aluminiowe wymienniki - 25 lat.


 

Kontakt w sprawie produktów:

REGULUS-system s. j.
tel. 33/812-36-69, 33/815-10-25
www: www.regulus.com.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Chłodzenie i grzanie pomieszczeń - grzejniki ścienne REGULUS®-system

Chłodzenie i grzanie pomieszczeń - grzejniki ścienne REGULUS®-system

System, w którym pracują pompa ciepła oraz grzejniki rewersyjne daje nam znacznie... ¬ więcej...

 
Grzejniki dekoracyjne Imers - wybierz swój model

Grzejniki dekoracyjne Imers - wybierz swój model

Urządzanie mieszkania jest wyzwaniem, ale też daje nam wiele radości. Swój... ¬ więcej...

 
Ogrzewanie hybrydowe z grzejnikiem wodno-elektrycznym Convector

Ogrzewanie hybrydowe z grzejnikiem wodno-elektrycznym Convector

Ogrzewanie hybrydowe to dwa niezależne systemy ogrzewania wbudowane w jeden grzejnik.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2020 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


regulus