www.centrumklima.pl


AlnorCAM 3.2 - wsparcie do szybkiego i prostego projektowania Wentylacji

aktualizacja: 01-03-2016, 08:44 – artykuł promocyjny


AlnorCAM jest samodzielnym programem służącym do wykonywania zestawień produkcyjnych prostokątnych elementów wentylacyjnych. AlnorCAM to program dedykowany do samodzielnego wykonywania zestawień prostokątnych elementów wentylacyjnych. To darmowe wsparcie opracowywano specjalnie z myślą o klientach i jego potrzebach.
 

Alnor - AlnorCAM 3.2


Najnowsza wersja programu została wzbogacona o bibliotekę izolowanych i preizolowanych elementów, dodatkowo program został wzbogacony o funkcje zliczenia potrzebnej ilości wełny dla elementów izolowanych. Twórcy programu przewidzieli także możliwość wyboru różnego materiału do wykonania płaszcza oraz wnętrza elementu. Do wyboru jest blacha ocynkowana, aluminiowa i nierdzewna. Warto także podkreślić, iż producent wprowadził do wyboru trzy rodzaje grubości izolacji: 30, 50 i 100mm.

Efektem pracy z programem AlnorCAM są kompletne zestawienia z liczbą zamówionych kanałów i kształtek wentylacyjnych wraz z przeliczeniem na metry kwadratowe powierzchni i wzorcami potrzebnymi do produkcji. Używanie programu skraca czas otrzymania gotowego wyrobu oraz eliminuje błędy wynikające z nieprecyzyjnego opisania wszystkich wymiarów.

Rysowane w programie kanały i kształtki widoczne są w wersji 3D oraz w postaci rysunków technicznych. Program automatycznie zlicza powierzchnię kształtek i kanałów, oraz potrzebnej izolacji dzięki czemu Klient dokładnie wie ile metrów izolacji potrzebuje. Automatycznie generowane zestawienie pozwala zaoszczędzić czas i ułatwia codzienną pracę.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.
tel. (22) 737 40 00
www: www.alnor.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Narzędzie doboru napędów do okien z nowymi funkcjami

Narzędzie doboru napędów do okien z nowymi funkcjami

W internetowym kalkulatorze Napedyokienne.pl znajdziemy teraz nowe funkcje. Jest to... ¬ więcej...

 
System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System, już dostępny prosto z magazynu również w średnicy 90 mm!

System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System, już dostępny prosto z magazynu również w średnicy 90 mm!

System rozdzielaczowy HAVACO Flexo System to kompletne rozwiązanie dystrybucji powietrza,... ¬ więcej...

 
Analizatory Mastercool Spartan

Analizatory Mastercool Spartan

Nowoczesne, inteligentne analizatory Mastercool serii SPARTAN, wyposażone zostały... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Uniwersal     Metalplast    Wienkra GlenDimplex    Ventec      Lindab Free Polska Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet