legrand

Zabezpieczenie posesji z COMMAX-em

aktualizacja: 05-05-2022, 10:15 – artykuł promocyjny


Firma GDE Polska działa od roku 1995 pod pierwotną nazwą COMMAX ® PL, będąc jedynym w Polsce przedstawicielem handlowym koreańskiego koncernu COMMAX ® LTD, który od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji domofonów, videodomofonów oraz systemów interkomowych. Systematycznie rozszerzając ofertę handlową o produkty największych światowych koncernów, aktualnie firma jest przedstawicielem takich marek jak: Commax, SCOT, MAZi Security, CNB Technology, ABAXO, ReviZOOM. 

 

 

Zabezpiecz posesję COMMAX-em

 

Kontrola wejścia na posesję to pierwszy krok do jej zabezpieczenia. W dzisiejszych czasach standardowym wyposażeniem domu jednorodzinnego staje się system domofonowy lub videodomofonowy. Kontrola wejścia na posesję to pierwszy krok do jej zabezpieczenia. Systemy domofonowe COMMAX umożliwiają kontakt głosowy z osobą przy wejściu, za pomocą videodomofonu - można także ją obserwować. Standardową funkcją systemu jest zwalnianie elektrozaczepu zainstalowanego przy wejściu. Zalety videodomofonu COMMAX zauważą użytkownicy podczas obecności w domu (choć np. moduł pamięci czy integracja z systemami alarmowymi pozwalają wykorzystać go również podczas nieobecności).

 

GDE Polska - systemy domofonowe COMMAX z videodomofonemGDE Polska - systemy domofonowe COMMAX z videodomofonem

GDE Polska - systemy domofonowe COMMAX z videodomofonemGDE Polska - systemy domofonowe COMMAX z videodomofonemGDE Polska - systemy domofonowe COMMAX z videodomofonem

GDE Polska - systemy domofonowe COMMAX z videodomofonemGDE Polska - systemy domofonowe COMMAX z videodomofonem

 

Do zabezpieczenia posesji pod nieobecność użytkowników służą systemy alarmowe oraz monitoringu wizyjnego. Monitoring posesji COMMAX/CNB umożliwia ciągły zapis obrazu z kamer umieszczonych na jej terenie. Już kilka kamer CNB odpowiednio zainstalowanych pozwala skutecznie obserwować miejsca najbardziej narażone na włamanie. Zdalny dostęp do nagranych informacji przez sieć komputerową ułatwia obsługę systemu monitoringu. W połączeniu z systemem alarmowym zwiększy poziom zabezpieczenia Twojej nieruchomości automatycznie alarmując o zaistniałej sytuacji (np. poprzez wysłanie e-maila). Poprawna konfiguracja systemu monitoringu COMMAX/CNB pozwoli obserwować Twój dom nawet podczas Twojej nieobecności.

GDE Polska- kamery CNB Technology

GDE Polska - rejestrator COMMAX

 

 

Ciekawy monitor w ofercie firmy

 

Monitor COMMAX CDV-71AM uzupełnia ofertę firmy w grupie analogowych systemów videodomofonowych. Przeznaczony jest do użytku w domach jedno- lub kilkurodzinnych. Ze względu na zastosowanie wysokiej jakości 7-calowego wyświetlacza LCD wyróżnia się bardzo dobrą jakością wyświetlanego obrazu. Monitor CDV-71AM obsługuje dwa panele wejściowe dzięki czemu możliwy jest kontakt audiowizualny np. z dwoma furtkami (wraz z funkcją otwarcia obu wejść) oraz dodatkowo dwie zewnętrzne kamery CCTV - umożliwiające np. obserwację większego obszaru podczas rozmowy z odwiedzającym (funkcja PIP – picture-in-picture).

 

GDE Polska - monitor Commax CDV-71AM

 

Właściwości:

 • monitor kolorowy
 • wyświetlacz 7" Color TFT-LCD 16:9
 • menu OSD (także w języku polskim)
 • standard sygnału video PAL/NTSC
 • obsługuje dwa wejście (dwa panele wejściowe)
 • obsługa kamer CCTV (wyświetlanie PIP – picture-in-picture)
 • wbudowany moduł pamięci 128 obrazów
 • możliwość podłączenia dodatkowego monitora
 • współpraca z unifonami DP-4VHP
 • paging pomiędzy stacjami
 • instalacja czteroprzewodowa + obwód elektrozamka (możliwość zasilania elektrozamka z monitora)
 • współpracuje z kamerami analogowymi czeroprzewodowymi
 • zasilanie 230V


Zestaw videodomofonowy może być rozbudowany o dodatkowe monitory z serii CDV-xxx oraz unifony DP-4VH z funkcją interkomu wewnątrz budynku. Monitor wyposażony jest w moduł pamięci umożliwiający zapis do 128 obrazów (automatycznie lub ręcznie) wraz z datą i godziną. Umożliwia to dodatkową kontrolę odwiedzających (np. podczas nieobecności domowników). Monitor współpracuje z dowolnym panelem wejściowym w systemie 4-żyłowym, dzięki czemu można skonfigurować odpowiedni zestaw dla własnych wymagań. Ponad 50-letnie doświadczenie firmy COMMAX w projektowaniu elementów systemów videodomofonowych pozwala cieszyć się użytkownikowi doskonałą jakością i bezawaryjną pracą przez długi czas.
 

Kontakt w sprawie produktów:

GDE Polska
tel. 12 256 50 35
www: www.gde.pl
www.commax.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nowy pożarowy zewnętrzny sygnalizator głosowo-optyczny SGO-Pgz3

Nowy pożarowy zewnętrzny sygnalizator głosowo-optyczny SGO-Pgz3

W ofercie W2 pojawił się nowy, zewnętrzny sygnalizator głosowo-optyczny typu SGO-Pgz3.... ¬ więcej...

 
Pożarowe sygnalizatory akustyczne w ofercie W2

Pożarowe sygnalizatory akustyczne w ofercie W2

W Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010... ¬ więcej...

 
Wideodomofon Classe 100 - bądź zawsze w kontakcie ze swoim domem

Wideodomofon Classe 100 - bądź zawsze w kontakcie ze swoim domem

Wideodomofony to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet