gorące tematy


tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

System Franke Polyedro - diamentowa rewolucja w kuchni

aktualizacja: 13-01-2020, 06:13 – artykuł promocyjny


Intrygujące trójkątne płaszczyzny nowego zlewozmywaka i wiszącego okapu Franke z serii Polyedro fascynują i przyciągają wzrok. Do tego dopasowana wzorniczo bateria kuchenna. Wszystko idealnie zestawione - zachwyca i zachęca do przyjrzenia się bliżej z różnych perspektyw i pod różnymi kątami. System kuchenny Polyedro to nowość w ofercie firmy Franke i jedna z najbardziej intrygujących propozycji wśród produktów do aranżacji kuchni. To możliwość stworzenia niepowtarzalnego, nowoczesnego wnętrza - w sam raz dla tych, którzy lubią wzywania!Franke - zlewozmywak Polyedro


System Franke Polyedro to esencja innowacji. Intrygujące trójkątne płaszczyzny bocznych ścianek zlewozmywaka i okapu imitują kształt diamentu, najbardziej pożądanego kamienia na świecie. I tak jak w przypadku diamentu światło odbite w stalowych płaszczyznach przyciąga wzrok i oczarowuje nadając kuchni niecodzienny, elegancki wygląd. Innowacyjny design, wysoka jakość materiałów i niezwykła funkcjonalność systemu kuchennego Polyedro firmy Franke pozwalają poczuć się jak w magicznej, pełnej luksusu krainie.


Nowa jakość designu

Franke - zlewozmywak Polyedro

Polyedro firmy Franke, najbardziej oryginalny system kuchenny na rynku, łączy niecodzienny design z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Zlewozmywaki Franke Polyedro dostępne są w dwóch wersjach montażu – do podbudowy lub wbudowane w blat z szeroką stalową ramą, która nie tylko doskonale komponuje się z każdym rodzajem podłoża ale również pięknie eksponuje dopasowaną wzorniczo baterię Polyedro. Wykonana z najlepszej jakości materiałów bateria Polyedro dopełnia i podkreśla piękno całego zestawu. Geometryczny zlewozmywak i designerska bateria to jednak nie wszystko. 
 

 

 


 
Franke - okap dekoracyjny PolyedroW skład zestawu Polyedro wchodzi także wiszący okap, nowość w ofercie Franke zarówno pod względem montażu jak i wzornictwa. Niespotykane dotychczas w kuchni kształty zdecydowanie wyróżniają ten model spośród innych okapów dostępnych na rynku. Dodatkowo odpowiednio dobrane oświetlenie, jednocześnie funkcjonalne i nastrojowe, pilot zdalnego sterowania oraz łatwy i estetyczny sposób montażu sprawiają, że okap Polyedro jest nie tylko efektowny, ale też niezwykle funkcjonalny.

Zestaw Franke Polyedro doskonale sprawdzi się w dużych i nowocześnie urządzonych kuchniach oraz pomieszczeniach kuchennych otwartych na salon. Dekoracyjne kształty i wyjątkowy design nowych zlewozmywaków, okapów i baterii Franke potrzebują bowiem przestrzeni, żeby błyszczeć. System kuchenny Polyedro firmy Franke miał swoją premierę podczas prestiżowych targów Eurocucina 2010 w Mediolanie.

 
Specyfikacja techniczna i ceny produktów z systemu Polyedro:

»
  okap dekoracyjny wiszący Polyedro -  sterowanie elektroniczne Soft Touch; energooszczędne oświetlenie 3x5W VELO + dodatkowe oświetlenie na wierzchu 4x5W VELO; filtr aluminiowy przystosowany do mycia w zmywarce; w komplecie pilot zdalnego starowania; liczba biegów: 3 + bieg intensywny z automatycznym przełączaniem na bieg zwykły po 10 minutach; silnik energooszczędny; wyłącznik czasowy, który automatycznie wyłącza okap po 30 minutach od wybrania tej funkcji; wskaźnik zużycia filtra; średnica wylotu powietrza 150 mm; szerokość 45 cm; stal szlachetna.
Cena detaliczna: 4799 PLN/brutto.

»  zlewozmywak wbudowywany Polyedro - stal szlachetna jedwab; kształt imitujący diament; wymiary zewnętrzne 510x510 mm (do szafki 60 cm); odpływ z korkiem automatycznym o średnicy 3,5 cala; szeroka stalowa, dekoracyjna rama; głęboka komora 240 mm.
Cena detaliczna: 3199 PLN/brutto.

»  zlewozmywak do podbudowy Polyedro - stal szlachetna jedwab; kształt imitujący diament; wymiary zewnętrzne 420x455 mm (do szafki 60 cm); odpływ z korkiem automatycznym o średnicy 3,5 cala; głęboka komora 240 mm.
Cena detaliczna: 2699 PLN/brutto.

»  bateria kuchenna Polyedro – oryginalny kształt; wymiary: wysokość 223 mm, długość wylewki 203 mm; wyciągana wylewka; zawór zwrotny odcinający powrót wody
z wyciąganego natrysku; głowica ceramiczna; klasa głośności 1; kolor chrom.
Cena detaliczna: 2299 PLN/brutto.


 

Franke - bateria kuchenna Polyedro

 


Franke Polska Sp. z o.o.  jest polskim oddziałem szwajcarskiego producenta i dystrybutora systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Firma w swojej ofercie posiada nie tylko zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w rynku zlewozmywaków.

Opracowanie: Redakcja
Źródło: Franke Polska Sp. z o.o.


Zobacz także
Jaki zlewozmywak do kuchni wybrać? Praktyczny poradnik

Jaki zlewozmywak do kuchni wybrać? Praktyczny poradnik

Zlewozmywak jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Wydaje... ¬ więcej...

 
Zlewozmywak z baterią - znajdź najlepszą parę do swojej kuchni

Zlewozmywak z baterią - znajdź najlepszą parę do swojej kuchni

Wśród kuchennego wyposażenia nie ma dwóch innych elementów,... ¬ więcej...

 
Czy zlewozmywak jednokomorowy jest praktyczny?

Czy zlewozmywak jednokomorowy jest praktyczny?

Zlewozmywaki jednokomorowe należą do najbardziej popularnych modeli na rynku. Mają... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet