gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Cedor

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia


Pomporozdrabniacz Saniwall Pro - w ofercie SFA

aktualizacja: 09-02-2015, 13:04 – artykuł promocyjny


Utworzona w 1958 roku spółka SFA zrewolucjonizowała rynek urządzeń sanitarnych, tworząc rozdrabniacz do WC. Pomporozdrabniacz SFA, umożliwia dzisiaj instalowanie toalet, łazienek, kuchni lub pralni w każdym miejscu budynku czy mieszkania bez poważnych prac remontowych.

Pompy i rozdrabniacze do fekaliów firmy SFA to produkty o najwyższej skuteczności, łączące zdobycze techniki z komfortem użytkowania. Przeznaczone są zarówno do domów jednorodzinnych, jak i do mieszkań oraz znajdują zastosowanie komercyjne (w barach, gabinetach, restauracjach, hotelach). Urządzenia francuskiego producenta wykorzystują w jak najlepszy sposób innowacje technologiczne, oferując wciąż więcej mocy, pracując coraz ciszej i bezpieczniej. Są proste i łatwe zarówno w instalacji, jak i w użyciu. Znane i uznane na całym świecie i charakteryzują się wysokim poziomem skuteczności oraz bezpieczeństwa.

 SFA - schemat stelaża z pomporozdrabniaczem Saniwall Pro

 Rys. 1 SFA - schemat stelaża z pomporozdrabniaczem Saniwall Pro

 

1 - pomporozdrabniacz z wysokim wlotem i dwoma wejściami poniżej pozwala na podłączenie umywalki, bidetu, kabiny prysznicowej i muszli klozetowej
2 - przystosowanie do montażu ze wszystkimi WC podwieszanymi (rozstaw zamocowań od 18 do 23 cm)
3 - przycisk spłukujący w kolorze chromu (spłukiwanie 6/3 l), zawór pływakowy, mechanizm wyłączający
4 - stelaż stalowy, testowany przy obciążeniu 400 kg
5 - ruchoma część dolna ułatwia dostęp do rozdrabniacza

 

 

SANIWALL PRO

 

W ofercie firmy warto zwrócić uwagę na SANIWALL PRO - specjalny pomporozdrabniacz wmontowany w stelaż podwieszanej miski klozetowej z możliwością podłączenia umywalki, bidetu bądź prysznica. System przystosowany jest do wszystkich WC podwieszanych (rozstaw mocowań 18/23 cm). Wyposażony jest w podwójny chromowany przycisk spłukujący (spłukiwanie 6/3L tryb ECO). Solidna stalowa budowa stelaża, zintegrowana z pomporozdrabniaczem pozwala na zyskanie dodatkowej przestrzeni (co ważne nie ma potrzeby wykonania rewizji obok stelaża). Ruchoma część dolna ułatwia dostęp do urządzenia, które przeznaczone jest do zastosowań domowych. 

 

 SFA - Saniwall Pro

Fot. 1 SFA - Saniwall Pro

 

 

SANIALARM

 

Jest dużo przyczyn, które mogą spowodować złe funkcjonowanie sanitariatów. Może to być przerwa w dostawie prądu, zatkana kanalizacja, osadzający się kamień w źle utrzymywanym urządzeniu.

SFA proponuje rozwiązanie idealne - system SANIALARM, który ostrzega przed anormalnym poziomem ścieków w pompie lub rozdrabniaczu i pozwala natychmiast wykryć każdą anomalię. SANIALARM składa się z czujnika poziomu wody ściekowej, który w przypadku anormalnie podniesionego poziomu tej wody w zbiorniku urządzenia, włącza automatycznie sygnał dźwiękowy umieszczony w obudowie urządzenia. SANIALARM wydaje wtedy ciągły dźwięk, który będzie trwał do momentu usunięcia przyczyny alarmu. Praktyczny, dający wiele możliwości i sprawdzający się w każdym przypadku, SANIALARM działa przy użyciu baterii 9 V, którą wystarczy wymieniać raz w roku. Łatwy i szybki w montażu (tylko dwie śrubki), SANIALARM jest bardzo szczelny, można go zamontować na następujących rozdrabniaczach: Sanibroyeur, Sanitop, Sanipro, Saniplus, Sanibest, Sanipack i na pompie: Sanivite.


SFA poleca:

 

  • rozdrabniacze przystawkowe Sanislim oraz z serii Silence (3 razy cichsze od urządzeń standardowych, udało się w nich zredukować poziom natężenia dźwięku pracy urządzeń o 10 dB): Sanibroyeur Silence, Sanitop Silence, Sanipro Silence, Saniplus Silence
  • rozdrabniacze przeznaczone do zastosowania z ceramiką podwieszaną: Sanipack oraz Saniwall Pro (nowość)
  • kompakty z wbudowanymi rozdrabniaczami (stanowią alternatywę dla urządzeń dostawianych do tradycyjnych kompaktów z wyjściem poziomym; można je dopasować kształtem do istniejącej ceramiki, zabierają mniej miejsca w łazience, istnieje możliwość podłączenia do nich umywalki. Przeznaczone tylko do użytku domowego):, Sanicompact C43 oraz Sanicompact Elite , Sanicompact C43 ECO (nowość dostępna od kwietnia 2009 r., potrzebuje tylko1,8 1 wody w trybie ECO do jednego cyklu spłukiwania- bez możliwości podłączenia umywalki)
  • rozdrabniacze przeznaczone do intensywnej eksploatacji (duże domy, restauracje, hotele, dyskoteki): Sanibest 60°C, Sanicubic Classic (nowość dostępna od kwietnia 2009 r.), Sanicubic Pro
  • pompy: Sanidouche, Sanivite Silence 60°C, Sanicom
  • pompy do skroplin (do pieców kondensacyjnych, chłodnictwa, klimatyzacji): Sanicondens Mini, Sanicondens Plus, Sanicondens Best.

 


Zobacz katalog produktów 2013


 

Kontakt w sprawie produktów:

SFA Poland Sp. z o.o.
tel. (22) 732 00 32
www: www.sfapoland.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

Czy osiągalny jest świat bez ograniczeń? Gdzie możliwe jest wszystko, co w naszej... ¬ więcej...

 
Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Woda jest prostą kombinacją atomów wodoru i tlenu – H2O - czystą substancją,... ¬ więcej...

 
Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS to seria produktów KMB... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet