gorące tematy


tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

SchellCedor

Ferdom    Akra
Pipelife
Eko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Werit


Nowe oblicze łazienki z bateriami podtynkowymi Grupy Armatura

aktualizacja: 15-06-2015, 11:58 – artykuł promocyjny


Nieduże łazienki oraz te urządzone w minimalistycznym stylu wymagają oszczędnej aranżacji oraz ograniczenia zbędnych detali. Dodatkowe miejsce można uzyskać, montując baterie podtynkowe, dzięki którym przyłącza ukryte są w ścianie. Elegancka armatura podtynkowa przypadnie do gustu osobom, którym zależy na urządzeniu nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza.

W tradycyjnych bateriach połączenia instalacyjne maskowane są rozetami. W przypadku modeli podtynkowych mechanizm armatury, rury i elementy przyłączeniowe są całkowicie niewidoczne, ponieważ znajdują się w ścianie pod eleganckim panelem. Grupa Armatura oferuje baterie podtynkowe pasujące do nowoczesnych aranżacji. Sprawdzą się one w łazienkach o niewielkich kubaturach - będą doskonałym rozwiązaniem szczególnie w małych kabinach prysznicowych.
 

  Grupa Armatura - podtynkowa bateria wannowa Kwarc z przyłączem do zestawu natryskowego

Grupa Armatura - podtynkowa bateria wannowa Kwarc z przyłączem do zestawu natryskowego

 

 

Instalacja dopasowana do łazienki

 

Armatura podtynkowa składa się z części podtynkowej i natynkowej, które razem tworzą funkcjonalną całość. Element podtynkowy umieszcza się w zagłębieniu wykutym w ścianie, a następnie podłącza się do niego rury. Na zewnątrz pozostaje elegancka część natynkowa, montowana dopiero po wykończeniu ścian. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać baterię z przełącznikiem natrysku lub bez. Armatura z przełącznikiem pozwala na podłączenie dwóch elementów instalacji, np. wylewki wannowej i głowicy natryskowej. Taką właściwość posiada podtynkowy model wannowy Kwarc z oferty Grupy Armatura z przyłączem do zestawu natryskowego. Przy pomocy jednego przycisku zdecydujemy o źródle strumienia wody. Jeżeli chcemy podłączyć jeden element, np. dysk natryskowy w kabinie prysznicowej, możemy zamontować armaturę podtynkową bez przełącznika. W ofercie Grupy Armatura znajdziemy proste w obsłudze modele Ametyst i Rubin, które będą efektownie prezentować się w łazienkach urządzonych w minimalistycznym stylu. 
 

 Grupa Armatura - podtynkowy dysk natryskowy z ramieniem Cyrkon

Grupa Armatura - podtynkowy dysk natryskowy z ramieniem Cyrkon  
 

- Instalacja podtynkowa daje wiele możliwości aranżacyjnych. Od potrzeb i gustu użytkowników zależy, czy zestawią baterię z wylewką, słuchawką prysznicową czy zespołem dysz. Elegancki komplet natryskowy tworzy np. podtynkowa bateria Cyrkon z szerokim dyskiem natryskowym. W kabinie prysznicowej sprawdzi się także stała głowica z trzema strumieniami natrysku - mówi Aneta Dziedzina z Grupy Armatura.

  Grupa Armatura - bateria natryskowa Rubin

Grupa Armatura - bateria natryskowa Rubin

 

 

Łazienka na najwyższym poziomie

 

Instalacje podtynkowe pasują do nowoczesnych, dopracowanych w szczegółach wnętrz, w których nieestetyczne elementy są skryte przed wzrokiem użytkowników. Chromowane baterie podtynkowe Grupy Armatura dobrze prezentują się na jednobarwnej glazurze, tworząc modną i elegancką łazienkę. Z modelami Ametyst, Kwarc, Rubin i Cyrkon skomponuje się chromowana wylewka wannowa o minimalistycznym designie. Dysk natryskowy utrzymany w tym samym stylu dopełni aranżację, nadając wnętrzu spójnego charakteru.

Baterie podtynkowe to nie tylko modna i efektowna propozycja do nowoczesnych łazienek. Oszczędność miejsca, wygoda użytkowania oraz prostota obsługi to walory, które przemawiają za tego typu armaturą. Szeroki wybór produktów z oferty Grupy Armatura pozwoli na skomponowanie eleganckiego i komfortowego w użytkowaniu rozwiązania.
 

Kontakt w sprawie produktów:

KFA Armatura
tel. (12) 25 44 200
www: www.kfa.pl
www.facebook.com/KFAArmatura
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznejwięcej...

 
Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Łazienki w ostatnim czasie nie odgrywają już tylko tradycyjnej roli. Coraz częściej... ¬ więcej...

 
Higieniczna instalacja wody pitnej w czasach pandemii

Higieniczna instalacja wody pitnej w czasach pandemii

W dobie koronawirusa interes nie zawsze się kręci, zwłaszcza wśród właścicieli... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet