gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

logo VABO   Werit

Ferdom     Akra

Cedor

PipelifeEko-Bio

Diamond

Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

SFA Poland Sp. z o.o.   Uponor

znajdź fachowca

Vabo - Patron działu Kanalizacja i odwodnienia


Pompy SFA do zastosowań publicznych SANICOM

aktualizacja: 09-02-2015, 13:03 – artykuł promocyjny


Zdarza się, że instalacja urządzenia sanitarnego w żądanym miejscu jest utrudniona lub nawet niemożliwa. Główna kanalizacja ściekowa znajduje się za daleko lub instalacja jest położona poniżej poziomu odpływu. SFA daje możliwość rozwiązania tych problemów.

Leader i wynalazca rozdrabniacza na rynku instalacji sanitarnych – SFA - od prawie 50 lat konstruuje pompy i rozdrabniacze do fekaliów o najwyższej skuteczności, łączące zdobycze techniki z komfortem użytkowania. Przeznaczone zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla mieszkań oraz zastosowań komercyjnych (puby, gabinety, restauracje, hotele), urządzenia francuskiego producenta wykorzystują w jak najlepszy sposób innowacje technologiczne, dostarczając wciąż więcej mocy, pracując w coraz większej ciszy, bezpiecznie i w sposób nieskomplikowany, zarówno w instalacji, jak i w użyciu. Urządzenia SFA są znane i uznane na całym świecie i charakteryzują się wysokim poziomem skuteczności i bezpieczeństwa. Misja firmy brzmi: ŁAZIENKA, KUCHNIA, PRALNIA, WC - tam gdzie chcesz!!!. Pierwsza rada, jaką możemy udzielić naszym klientom: „Nie demoluj kuchni, łazienek, pralni, WC – zadzwoń, a doradzimy Ci jak je zaprojektować lub przerobić – bez zbędnych i wielkich przeróbek remontowych!!!”.

Artykuł ten jest poświęcony komercyjnym przepompowniom ścieków. SFA oferuje trzy urządzenia tego rodzaju. Na początku rozwoju firmy SFA w Polsce dysponowaliśmy jednym typem przepompowni publicznej SANICOM.W 2010 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne dwa wysoko wydajnościowe przepompownie SANICOM 1 i SANICOM 2. Pierwszy z nich, SANICOM 1, będzie zastępował wcześniejszą wersję SANICOM, jest on wyposażony w mocniejszy silnik (wcześniej 750 W, teraz 1300 W)-Rys. 1. 

 

 SFA - pompa SANICOM 1
 Rys.1 SFA - pompa SANICOM 1

 

SANICOM 1 dzięki mocnemu silnikowi może przepompować ścieki na odległość 10m w pionie oraz przetransportować ścieki na 80m w poziomie. Dzięki swojej wysokiej wydajności, ścieki z restauracji, barów i innych miejsc publicznych zostają przepompowane, bez najmniejszego problemu. Urządzenie ma możliwość podłączenia dodatkowo zewnętrznego alarmu (światło, sygnalizator dźwiękowy). Ciągła praca silnika (przez czas dłuższy niż 5 minut) powoduje uaktywnienie alarmu. Pozwala to użytkownikowi szybko wychwycić taką sytuację. Urządzenie idealnie nadaje się do montażu w obiektach przemysłowych, gdzie trzeba przepompować duże ilości wody na dalsze odległości. Jeśli SANICOM 1, nie spełni Państwa oczekiwań co do wydajności SFA dysponuje większym urządzeniem SANICOM 2-(Rys.2.)

 

 SFA - pompa SANICOM 2
Rys.2 SFA - pompa SANICOM 2

 

SANICOM 2 pompa wyposażona w dwa silniki o dużej mocy, każdy po 1500W. Pozwala nam odprowadzić „brudną wodę”, na maksymalna odległość 10m w pionie, a także na 100m w poziomie. Urządzenie dysponuje 4 wejściami 40mm, lub 50mm, oraz odprowadzeniem do kanalizacji rurą o śr. 50mm. Wydajność dwóch pomp ok. 340 l/min, pozwala nam przepompować ścieki z terenów przemysłowych, bądź z dużych obiektów gastronomicznych. Gdzie mamy podłączone wiele punktów odbiorczych: zlewozmywaków, zmywarek, wyparzarek, lodówek chłodniczych itd. Jego niewielka cena na możliwości, którymi dysponuje pompa SANICOM 2, pozwala małym przedsiębiorstwom zamontowanie tego urządzenia w swoich obiektach.

 


Zobacz także:
 

 
 

Kontakt w sprawie produktów:

SFA Poland Sp. z o.o.
tel. (22) 732 00 32
www: www.sfapoland.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

INFINITY - rewolucyjny odpływ do łazienki

Czy osiągalny jest świat bez ograniczeń? Gdzie możliwe jest wszystko, co w naszej... ¬ więcej...

 
Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Gromadzenie i wykorzystanie wody deszczowej w domu i w ogrodzie - konieczność czy zachcianka?

Woda jest prostą kombinacją atomów wodoru i tlenu – H2O - czystą substancją,... ¬ więcej...

 
Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Włazy nierdzewne PRO RPS z siłownikiem - doskonałe dla gastronomii, jak i medycyny oraz zdrowia

Profesjonalne włazy nierdzewne z siłownikiem PRO RPS to seria produktów KMB... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet