Werit


Na wysoki połysk - baterie chromowane Grupy Armatura

aktualizacja: 25-05-2021, 05:25 – artykuł promocyjny


Na piękno naszej łazienki i kuchni składa się wiele elementów. Każdą aranżację doskonale uzupełniają odpowiednio dobrane akcesoria wykończeniowe. Pokryte specjalną chromowaną powłoką baterie KFA Armatura dodadzą wnętrzu blasku oraz będą stanowić przyciągający oko akcent.

Chrom jest stosowany jako zewnętrzna warstwa pokrywająca elementy z mosiądzu. Chromowana powłoka nie tylko nadaje elegancki połysk, ale również zabezpiecza przed korozją, dzięki czemu z powodzeniem stosowana jest jako powłoka ochronna baterii kuchennych i łazienkowych. Błyszcząca chromowana powierzchnia baterii KFA Armatura sprawia, że czyste i lśniące są one eleganckim dopełnieniem wystroju danego pomieszczenia. 

 KFA Armatura - chromowana bateria wannowa ścienna Korund

 Fot. 1 KFA Armatura - chromowana bateria wannowa ścienna Korund

 

 

Eleganckie baterie w łazience i kuchni

 

Odpowiednio dobrane do aranżacji wnętrza baterie powinny dodawać łazience lub kuchni odpowiedniego charakteru. Baterie o nowoczesnych kształtach będą pasować do modernistycznej aranżacji. Natomiast do pomieszczeń urządzonych w bardziej tradycyjnym stylu warto wybrać baterie o klasycznej formie. KFA Armatura oferuje wiele różnorodnych typów baterii, pokrytych lśniącą warstwą chromu. Do łazienki bez problemu wybierzemy odpowiedni model z całej gamy baterii wannowych, natryskowych, umywalkowych i bidetowych oraz zaprojektowanych według najnowszych trendów wzorniczych. Z łatwością dobierzemy również chromowaną baterię zlewozmywakową do kuchni w takim samym stylu. 
 

 KFA Armatura - chromowana bateria zlewozmywakowa stojąca Angelit

Fot. 2 KFA Armatura - chromowana bateria zlewozmywakowa stojąca Angelit

 

 

Czyste i błyszczące

 

W trakcie codziennego użytkowania baterii ich zachlapywanie jest nieuniknione. Chromowana powierzchnia doskonale zabezpiecza przed osadzaniem się rdzy. Jednak po wyschnięciu mokrych plam na powierzchni baterii pozostają resztki środków czyszczących, kosmetyków, czy kamień z wody. Dlatego dobrze jest czyścić je regularnie, specjalnie przeznaczonymi do tego celu środkami. Zastosowanie preparatu o zbyt silnym działaniu może uszkodzić powłokę baterii. Powierzchnie chromowane są szczególnie wrażliwe na substancje zawierające chlor, kwas solny czy ług sodowy. Do konserwacji należy zatem używać łagodnych środków myjących. Bardzo dobrze sprawdza się płyn do mycia naczyń. Należy również pamiętać, aby po umyciu wytrzeć baterię suchą szmatką. Systematyczna pielęgnacja pozwoli zachować niepowtarzalny blask armatury sanitarnej na długi czas.
 

 KFA Armatura - chromowana bateria wannowa ścienna Diament

Fot. 3 KFA Armatura - chromowana bateria wannowa ścienna Diament

 
Dokonując zakupu baterii do kuchni lub łazienki należy zwrócić uwagę na wiele aspektów, takich jak solidność wykonania, jakość, funkcjonalność i efektowny wygląd. Chromowane baterie KFA Armatura wykonane zostały z dbałością o najwyższą jakość oraz wyszukane wzornictwo.

Kontakt w sprawie produktów:

KFA Armatura
tel. (12) 25 44 200
www: www.kfa.pl
www.facebook.com/KFAArmatura
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Za lustrowe urządzenia sanitarne - w pionierskim zastosowaniu w łazienkach użytku publicznego

Za lustrowe urządzenia sanitarne - w pionierskim zastosowaniu w łazienkach użytku publicznego

Toalety publiczne charakteryzują się dużym natężeniem ruchu i wymagają specjalnego... ¬ więcej...

 
Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznejwięcej...

 
Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Łazienki w ostatnim czasie nie odgrywają już tylko tradycyjnej roli. Coraz częściej... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet