Osuszacze Saymon-Kroll do różnych pomieszczeń

aktualizacja: 21-09-2017, 10:01 – artykuł promocyjny


Za nabyciem urządzenia osuszającego przemawia między innymi fakt, iż gwarantują one wszechstronne zastosowanie dzięki osuszaniu pomieszczeń i powietrza metodą kondensacyjną. Efektywnie osuszają wilgotne pomieszczenia i chronią przed szkodami zawilgocenia, zapewniają odpowiednio osuszone i czyste powietrze w pomieszczeniach i obiektach. Osuszają w sposób energooszczędny i przyjazny dla środowiska.
 

Saymon - osuszacz T 120Osuszacze Kroll charakteryzują się małymi gabarytami, prostą i bezpieczną obsługą, są łatwo ustawne i natychmiast gotowe do eksploatacji. Opcjonalny higrostat pozwala na precyzyjną regulację wilgotności a filtr na odświeżanie powietrza. Racjonalne rozwiązanie stosowane do potrzeb zapewnia opcjonalne oprzyrządowanie uzupełniające: automatyka przepełnienia zbiornika zapasowego, pompka kondensatu, filtry powietrza, wkłady odświeżające węgla aktywnego i wkłady zapachowe.

Komfortowe osuszacze Kroll idealnie zapobiegają skutkom wilgoci, korozji, pleśni, drobnoustrojów i chorób. Optymalna wilgotność powietrza zapewnia przyjemny klimat pomieszczeń, poprawia samopoczucie i stan zdrowia, zwiększa kreatywność i wydajność pracy. Osuszacze Kroll są niezastąpionymi partnerami w pracy i w domu.
 

Saymon-Kroll - osuszacz T24
Wilgotne powietrze i skropliny kondensacyjne potęgują powstanie korozji, pleśni i szkód wilgotnościowych z reguły zauważanych po dokonaniu dzieła zniszczenia. Tym skutkom idealnie przeciwdziałają osuszacze Kroll. Gwarantują intensywne zmniejszenie wilgotności, szybkie osuszanie pomieszczeń, przyśpieszają prace malarskie i remontowo-budowlane, zapewnają czyste i świeże powietrze we wszystkich wnętrzach i obiektach narażanych na zawilgocenie i skropliny: gabinety, mieszkania, piwnice, biblioteki, magazyny, warsztaty, pływalnie, centra rekreacyjne, restauracje, kuchnie, pralnie. Sprawdzają się też w wielu innych miejscach i dziedzinach.
 
Osuszacze T16 i T24 są kompaktowymi wysokowydajnymi urządzeniami z opcjonalnym regulatorem wilgotności powietrza i automatycznym programatorem. Poziom wody kondensacyjnej pokazywany jest na wskaźniku optycznym. Po zapełnieniu się zbiornika następuje automatyczne wyłączenie. Pracę ciągłą zapewnia możliwość zastosowania dodatkowego przewodu odprowadzającego kondensat. Osuszacz T16 i T24 przeznaczone są do pracy w warunkach nie podatnych na zbyt duże wstrząsy w pomieszczeniach odpowiednio do ok. 60m3 i do ok. 140 m3.

Do efektywnego osuszania małych i dużych pomieszczeń różnego rodzaju, także nowo budowanych lub remontowanych obiektów Kroll zapewnia odpowiednie urządzenia o wydajności od 30 do 120 litrów na dobę przystosowane do pracy w różnych warunkach.

Osuszacze T i TE o wydajności od 30 do 120 litrów kondensatu na dobę charakteryzują się szczególnie wytrzymałą konstrukcją. Pracują efektywnie i energooszczędnie. Wyposażone są w zbiornik z krańcowym wyłącznikiem magnetycznym lub w opcjonalną instalację odprowadzania kondensat. Diodowa konsola sterownicza i licznik roboczogodzin ułatwia eksploatację, a możliwość wymiany filtra na wkład z węgla aktywnego zapewnia równocześnie wchłanianie nieprzyjemnych zapachów i odświeżanie powietrza. system odszraniający gwarantuje zachowanie stałej efektywności, a opcjonalny higrostat pracę w pełni automatyczną. Wersja TE z podgrzewaczem zwiększa efektywność osuszania w niższych temperaturach.


Saymon-Kroll - osuszacze T90 T30 T40Saymon-Kroll - osuszacze T90 T30 T40
Kontakt w sprawie produktów:

P.H.U Saymon Sp. z o.o.
tel. (58) 664 92 96
www: saymon.eu
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zdecentralizowany rekuperator ścienny VCM Lindab Penny QN - Premiery Lindab 2021

Zdecentralizowany rekuperator ścienny VCM Lindab Penny QN - Premiery Lindab 2021

W ramach cyklu „Premiery Lindab 2021” firma Lindab zaprezentowała nowy... ¬ więcej...

 
Tarcza antyalergiczna i antysmogowa - recepta na alergie i smog

Tarcza antyalergiczna i antysmogowa - recepta na alergie i smog

Tarcza antyalergiczna i antysmogowa jest barierą, która niezwykle skutecznie... ¬ więcej...

 
Wellisair - dezynfekujący oczyszczacz powietrza i powierzchni

Wellisair - dezynfekujący oczyszczacz powietrza i powierzchni

Opatentowane urządzenie Wellisair do oczyszczania powietrza i powierzchni wykorzystuje... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji         Wienkra    Systherm GlenDimplex    Ventec   Lindab Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm      Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet