Oświetlenie wystaw - 3 kroki do optymalnego oświetlenia muzeów i ekspozycji

Oprawy TUGRA - innowacja, estetyka i funkcjonalność w jednym

artykuł promocyjny


Oświetlenie to nie tylko element wystroju wnętrza, ale także kluczowy czynnik wpływający na codzienne życie. Bez odpowiedniego światła, nawet najpiękniejsze przestrzenie tracą na swoim uroku, a codzienne czynności stają się trudniejsze. Firma TRILUX doskonale to rozumie, dlatego stworzyła serię opraw Tugra, która jest kompleksowym rozwiązaniem oświetleniowym, dostosowanym do współczesnych wymagań. Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii, estetyki i funkcjonalności, Tugra staje się prawdziwym liderem w swojej dziedzinie.

 

oprawy oświetlenowe tugraInnowacyjna technologia = wyjątkowe rezultaty


„TUGRA to połączenie nowoczesnej technologii i niezwykłego designu – oprawy te nie tylko oświetlają przestrzeń, ale także ją odmieniają, wprowadzając do niej nowy wymiar komfortu i efektywności." – podkreśla Paweł Boryś, Business Development Manager z  TRILUX Polska. Ta oprawa to prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnych rozwiązań.

Dzięki technologii LED uzyskujemy nie tylko jasne i równomierne światło, ale także oszczędność energii, która korzystnie wpływa na nasze rachunki za prąd oraz na środowisko. Tugra dostosowuje się do trybu dnia, ponieważ posiada możliwość regulacji jasności i temperatury barwowej światła. To rozwiązanie jest możliwe dzięki inteligentnemu zarządzaniu oświetleniem LiveLink, które umożliwia monitorowanie, jak i sterowanie oświetleniem w czasie rzeczywistym. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić energię oraz dostosować warunki oświetleniowe do potrzeb użytkowników.
 

Estetyka przyciągająca spojrzenia


Oprawy Tugra
, to nie tylko rozwiązanie techniczne, to również wyjątkowa dbałość o design i estetykę. Seria ta oferuje nam różnorodność stylów i form, dzięki czemu możemy dopasować oświetlenie do każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy preferujemy nowoczesny minimalizm, czy klasyczną elegancję, Tugra zawsze zachwyci swoim wyglądem. Oprawy dostępne są w różnych wariantach, a ich elastyczna długość umożliwia stworzenie harmonijnej atmosfery w firmie.


Dostosowane rozwiązania pod nasze potrzeby


TRILUX idzie krok dalej w dostosowywaniu oświetlenia pod nasze indywidualne potrzeby. Firma oferuje szeroki wybór opraw do nabudowania, wiszących, a także innowacyjne rozwiązania montażowe, pozwalające na tworzenie niemal dowolnych kompozycji. Dzięki tej elastyczności, możemy być pewni, że nasze oświetlenie będzie idealnie dopasowane do naszych oczekiwań. Oprawa Tugra daje nam narzędzia, aby tworzyć wyjątkową atmosferę w pomieszczeniach, jednocześnie podnosząc komfort użytkowania i efektywność.


Jedna TUGRA, osiem rozsyłów światła


Dzięki technologii Varizon, możemy osiągnąć aż osiem różnych rozsyłów światła, co umożliwia precyzyjną konfigurację oświetlenia dostosowaną do konkretnych zastosowań, uwzględniając cechy jakościowe oraz przydatność do stanowisk pracy z monitorami, a także zapewniając wysoką jakość światła dzięki źródłom światła LED o doskonałym oddawaniu barw oraz opcjonalne jednostki oświetleniowe z udziałem światła pośredniego do dodatkowego rozświetlenia sufitu.


Długość ma znaczenie


Niezależnie od wielkości pomieszczenia, Tugra to rozwiązanie, które idealnie dopasowuje się do każdego rozmiaru – od kompaktowego 300 mm, aż po imponujący moduł o długości 2100 mm. To niezwykle elastyczne oświetlenie, które można dostosować według własnych potrzeb, tworząc szyte na miarę linie świetlne. Sprytnie zaprojektowane rozmiary modułów pozwalają na swobodne łączenie, jak i rozbudowę.


Smart Home


Dzięki modułom Tugra, ze wzmacniaczem sieci Wi-Fi, możesz zapewnić niezawodne połączenie nawet w najodleglejszych zakamarkach. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pełnym potencjałem Smart Home, bez martwienia się o zasięg sieci Wi-Fi.

Kontakt w sprawie produktów:

TRILUX Polska Sp. z o. o.
tel. +48 226 71 62 88 (89)
www: www.trilux.com/pl/
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jak prawidłowo dbać o czystość opraw oświetleniowych?

Jak prawidłowo dbać o czystość opraw oświetleniowych?

Często wybierając elementy wystroju wnętrza rozważamy ich względy estetyczne i funkcjonalne.... ¬ więcej...
 
Oprawy TUGRA  - innowacja, estetyka i funkcjonalność w jednym

Oprawy TUGRA - innowacja, estetyka i funkcjonalność w jednym

Oświetlenie to nie tylko element wystroju wnętrza, ale także kluczowy czynnik wpływający... ¬ więcej...
 
Światło: fascynujące ponieważ zróżnicowane

Światło: fascynujące ponieważ zróżnicowane

Światło jest obecne w każdej chwili naszego życia. Jako istoty, których rytm... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook