Jak zoptymalizować instalację hydrauliczną i oszczędzić - poznaj HyPerformance od IMI Hydronic

artykuł promocyjny


Budynki pochłaniają 40% energii na świecie, a systemy HVAC odpowiadają za 50% tego zużycia. IMI Hydronic, mając na uwadze efektywność energetyczną budynków, wychodzi z propozycją rozwiązania pomocnego w optymalizacji systemu hydraulicznego w domu poprzez kompleksowe wsparcie firmy IMI HYDRONIC. Usługa  HyPerformance skierowana jest zarówno do zarządców/służb technicznych odpowiadających za pracę systemów grzewczych czy chłodniczych budynku, ale też do konsultantów czy audytorów.  HyPerformance pozwala osiągnąć nawet do 50% oszczędności energii.


Jak zoptymalizować instalację hydrauliczną i oszczędzić  - poznaj HyPerformance od IMI Hydronic
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy


Eksperci IMI Hydronic we współpracy z Klientem i innymi zaangażowanymi stronami, przeprowadzą dokładną ocenę systemu HVAC oraz zaproponują najlepsze działania remontowe lub optymalizacyjne. W trakcie procesu wdrażania rozwiązania, firma IMI Hydronic zapewnia pełne wsparcie – poprzez Centrum Wsparcia Inżynieryjnego IMI Hydronic. W skład Centrum Wsparcia  IMI Hydronic wchodzi dwudziestu wewnętrznych ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach HVAC (równoważenie, sterowanie, stabilizacja ciśnienia, jakość wody oraz regulacja termostatyczna). Kompleksowe podejście, oparte na doświadczeniu i wiedzy technicznej, a także indywidualnej współpracy, z sukcesem pomogło wielu użytkownikom zmniejszyć zużycie energii nawet o 50%.

 


HyPerformance w praktyce


Konsultacje i analiza Skontaktuj się z Inżynierem Sprzedaży IMI Hydronic, aby omówić Twoje wyzwania.

Pomiary i gromadzenie danych
→ Zbierz kluczowe dane systemowe, z pomocą
pracowników IMI Hydronic lub we współpracy z jej partnerami.

Podsumowanie i rekomendacje → Otrzymasz rekomendacje dostosowane
do Twojej instalacji (oceniając całościowo sprawność Twojego systemu HVAC).

Wdrożenie i monitorowanie → Instalacja i uruchomienie zalecanych działań
z pomocą ekspertów HVAC. Monitorowanie sprawności i zużycia energii.


Jak to działa?

 

IMI Hydronic do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb i wymagań. Ocenia wyzwania systemowe, definiuje zakres prac i ocenia wydajność systemu HVAC od źrodła do odbiornika.  Na podstawie ustaleń prezentuje najbardziej opłacalne zalecenia dotyczące modernizacji lub optymalizacji.

 

optymalizacja systemu hvac - hyperformance od imi


Co daje poprawa wydajności budynku?
 

W trosce o dobro naszej planety warto zadbać o zrównoważony poziom zużycia energii.  Aktualnie opracowywane są nowe technologie energetyczne i rozwiązania w zakresie magazynowania energii, najskuteczniejszym sposobem na zmniejszenie śladu energetycznego jest ograniczenie istniejącego zużycia lub optymalizacja wykorzystania energii.


Mamy coraz więcej programów dofinansowania do zielonych źródeł energii. Oprócz dofinansowania, mnożą się przepisy mające skłonić właścicieli budynków do poszukiwania sposobów na poprawę efektywności energetycznej. To wszystko generuje zmiany na rynku nieruchomości, najemcy coraz częściej preferują przestrzenie z zielonymi certyfikatami, podczas gdy inwestorzy wykazują rosnące zainteresowanie firmami o silnym profilu ESG. Wraz ze wzrostem kosztów energii, zwiększenie sprawności budynku w celu oszczędności energii stało się nadrzędną kwestią dla właścicieli nieruchomości i deweloperów.

 

system optymalizacji instalacji hydraulicznej„Oszczędzanie energii to nasza pasja”.  IMI Hydronic jest ekspertem w dziedzinie systemów hydraulicznych. Oznacza to, że nie skupia się tylko na produktach; myśli o rozwiązaniach, które uwzględniają pełne podejście systemowe do projektowania i optymalizacji, zapewniając optymalną współpracę wszystkich aspektów w celu zapewnienia efektywności energetycznej wraz z pożądanym poziomem komfortu i trwałości systemu.
Ta specjalistyczna wiedza w połączeniu z holistycznym podejściem do problemu sprawia, że firma jest idealnym partnerem w projektach renowacji i modernizacji, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem budynku, konsultantem HVAC czy audytorem energetycznym.


„Umożliwienie systemom HVAC jak najwydajniejszego działania jest częścią naszego DNA, więc pozwól nam wykorzystać naszą wiedzę i pasję, aby połączyć kropki i pomóc Ci osiągnąć cele w zakresie oszczędności energii”
– Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możemy Ci pomóc w oszczędzaniu energii.

Kontakt w sprawie produktów:

IMI Hydronic Engineering
tel. (32) 75 88 200
www: www.imi-hydronic.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Grzejniki niskotemperaturowe czy klimakonwektor?

Grzejniki niskotemperaturowe czy klimakonwektor?

Technologia budowania współczesnych domów wraz z coraz to wyższymi wymaganiami... ¬ więcej...
 
Inteligentne ogrzewanie - komfort, oszczędności i kontrola

Inteligentne ogrzewanie - komfort, oszczędności i kontrola

Ogrzewanie dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb to klucz do komfortu i oszczędności... ¬ więcej...
 
Jak oszczędzać na ogrzewaniu - rola grzejnika aluminiowego

Jak oszczędzać na ogrzewaniu - rola grzejnika aluminiowego

Co roku wraz z początkiem sezonu grzewczego mnóstwo osób zadaje sobie to... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNetregulus

regulus

Facebook