System Rosenberg ECFanGrid

Wyposażenie toalet publicznych z Sanjo

artykuł promocyjny


Nowoczesna toaleta publiczna powinna być czysta, wygodna i estetyczna. Korzystanie z niej nie powinno powodować dyskomfortu ani narażać na zbytni kontakt z zarazkami. W takim komfortowym korzystaniu z publicznych ustępów może pomóc nowoczesne wyposażenie toalety publicznej, w tym przede wszystkim rozwiązania bezdotykowe. To takie akcesoria łazienkowe jak dozownik na mydło, pojemnik z ręcznikami papierowymi, pojemnik na papier, suszarka do rąk czy odświeżacz powietrza.

Wyposażenie łazienek Sanjo

Dozowniki na mydło

Dozownik mydła to urządzenie ułatwiające pobranie odpowiedniej ilości mydła na rękę. W ofercie rynkowej dostępne są różne rodzaje takich podajników: te, które wymagają naciśnięcia przycisku, obsłużenia łokciem lub działają automatycznie. Szczególnie popularne są dozowniki automatyczne, które sprawdzają się zwłaszcza w miejscach, gdzie higiena jest priorytetem, takie jak placówki medyczne. Znajdują one zastosowanie również np. w centrach handlowych i urzędach. Warto również zaznaczyć, że występują dwa rodzaje dozowników: na mydło w płynie oraz na mydło w pianie, które jest uważane za bardziej efektywne.

Dozownik na mydło - automatyczny

fot.: Automatyczny dozownik mydła

Łokciowy pojemnik na mydło

fot.: Dozownik mydła z mechanizmem łokciowym

Przyciskowy pojemnik na mydło

fot.: Dozownik mydła przyciskowy

 

Suszarka do rąk

Suszarka do rąk umożliwia szybkie i wygodne wysuszenie rąk. Strumień gorącego powietrza uruchamiany jest po przyłożeniu rąk do wylotu suszarki.  Do wyboru są suszarki wykonane z różnych materiałów - np. metalu czy plastiku. Warto też wiedzieć, że nowoczesne suszarki działają stosunkowo cicho.

Suszarka do rąk kieszeniowa

fot.: Suszarka kieszeniowa

Suszarka do rąk

fot.: Suszarka do rąk

 

Podajnik ręcznika papierowego

Ponieważ nie każdemu odpowiada korzystanie z suszarki w toaletach publicznych, warto wyposażyć to miejsce również w podajnik na ręcznik. Ręczniki są przechowywane w pojemniku, nienarażone na kontakt z zarazkami. Ręcznik łatwo dzieli się na arkusze, dlatego użytkownicy toalety mogą łatwo wiąć go tyle ile pokazują.

 

Pojemnik na ręcznik papierowy

fot.: Podajnik ręcznika papierowego

 

Pojemnik na papier toaletowy

W każdej toalecie publicznej dbającej o standard wyposażenia można znaleźć pojemniki z papierem toaletowym. Papier powinien być dostępny w każdej kabinie. Osłona zapewnia ochronę rolki papieru przed zabrudzeniem, kontaktem z zarazkami itp. co pozwala zachować odpowiedni poziom higieny.

Podajnik na papier Sanjo

fot.: Pojemnik na papier toaletowy

 

Odświeżacz powietrza

Toaleta publiczna wywrze lepsze wrażenie na użytkownikach, jeśli obecny będzie w niej świeży, przyjemny dla powonienia zapach. W tym celu warto zastosować odświeżacz powietrza/dozownik zapachu wraz z wybranym, wymiennym wkładem.

Automatyczny dozownik zapachuwymienny wkład do odświeżacza

fot.: Odświeżacz powietrza i wymienny wkład zapachowy

 

Bezdotykowe rozwiązania do toalety publicznej

W miejscach publicznych, zwłaszcza w toaletach, z których codziennie korzysta dużo obcych osób, warto stosować urządzenia uruchamiane bezdotykowo, które pozwalają zachować sterylność i zapobiegają rozprzestrzenianiu się zarazków. Działają one dzięki wbudowanym czujnikom. W taką funkcję często są wyposażone pisuary - nie trzeba dotykać urządzenia, spłuczka działa automatycznie po każdym użyciu. Podobnie przydatne będą baterie umywalkowe bezdotykowe, które umożliwiają mycie rąk bez dotykania korpusu baterii. Na podobnej zasadzie - zbliżenia ręki - działają automatyczne dozowniki mydła. Po umyciu rąk trzeba je z kolei wysuszyć - do tego mogą posłużyć kolejne bezdotykowe akcesoria: automatyczna suszarka czy automatyczny podajnik na papier. W nowoczesnej toalecie  jak najwięcej elementów powinno działać bezdotykowo. Nie dotyczy to jedynie urządzeń sanitarnych z czujnikami. Łazienkę publiczną warto wyposażyć w wygodne kosze na śmieci, których klapa jest otwierana po naciśnięciu podnośnika stopą. Do tego warto pomyśleć o oświetleniu uruchamianym automatycznie, co istotnie podnosi komfort i bezpieczeństwo korzystania z publicznej toalety.

 

Gdzie kupić wyposażenie toalety publicznej?

Wyposażenie toalet publicznych należy kupować u sprawdzonych dostawców i producentów, którzy gwarantują wysoką trwałość, jakość i funkcjonalność dostarczanych rozwiązań. Jednym z adresów, pod które warto się zgłosić jest firma Sanjo.

Sanjo specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu toalet publicznych, przede wszystkim w obiektach hotelarskich, oświatowych, służby zdrowia czy w innych firmach i instytucjach. Sanjo oferuje zarówno produkty krajowych marek, jak i producentów zagranicznych. Produkty można obejrzeć oraz zamówić na stronie internetowej Sanjo, a jeśli nie znaleźliśmy poszukiwanego produktu, warto bezpośrednio skontaktować się z firmą.

 

Dlaczego warto robić zakupu w SANJO.PL?

  • szeroka oferta produktów w tym : suszarki do rąk, pojemniki na ręczniki i papier, dozowniki mydła, hotelowe suszarki do włosów, kosze na śmieci i inne elementy
  • kilkuletnie doświadczenie w branży
  • szybka dostawa
  • niski koszt przesyłki
  • możliwość zwrotu zakupionych produktów w terminie 10 dni od doręczenia
  • gwarancja zadowolenia
  • bezpieczne zakupy z Programem Ochrony Kupujących przy płatności PayU
  • ochrona danych osobowych
  • dla stałych klientów przewidziane rabaty
Kontakt w sprawie produktów:

Sanjo
tel. 697831203
www: sanjo.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Baterie do łazienek - jedna kolekcja, spójna stylistyka

Baterie do łazienek - jedna kolekcja, spójna stylistyka

Każda łazienka, bez względu na styl, jaki wybierzemy, musi być urządzona konsekwentnie,... ¬ więcej...
 
Wyposażenie toalet publicznych z Sanjo

Wyposażenie toalet publicznych z Sanjo

Nowoczesna toaleta publiczna powinna być czysta, wygodna i estetyczna. Korzystanie z... ¬ więcej...
 
Idealnie dopasowane, bezrantowe misy ceramiczne MILAN i BRAGUE

Idealnie dopasowane, bezrantowe misy ceramiczne MILAN i BRAGUE

Ceniony producent mis ceramicznych WC wprowadza do swoje oferty nowe modele - oto misy... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook