gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel

NoarkGDE

logo hsk

 nVent Werit
 

Intersoft    W2

 Elektra   logo pawbol

polecamy
System Rosenberg ECFanGrid

Falowniki Hypontech HPT: Doskonałe Rozwiązanie dla Twojej Instalacji Fotowoltaicznej

artykuł promocyjny


Fotowoltaika staje się coraz bardziej popularnym źródłem energii elektrycznej, a inwertery odgrywają kluczową rolę w procesie przetwarzania energii słonecznej na prąd elektryczny. Pojawia się więc pytanie - jaki falownik wybrać? Jeśli rozważasz taki zakup, zachęcamy do przyjrzenia się ofercie marki Hypontech. Dlaczego? Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup falownika Hypontech.

 

falowniki do instalacji fotowoltaicznej - Hypnotech HPT od Sunprofi

 

Najwyższa jakość i efektywność podzespołów

 

Do produkcji inwerterów HPT Hypnotech, wykorzystano komponenty renomowanych producentów takich jak Fujitsu, Santon, Texas Instruments czy Tamura Corporation. Perfekcyjnie opracowana konstrukcja gwarantuje prosty i wygodny montaż. Niska emisja hałasu to kolejna zaleta urządzeń z serii HPT. Warto wspomnieć również o konstrukcji radiatora odprowadzającego ciepło - gdy strumień powietrza rozchodzi się przez krótkie kanały między dużą liczbą żeber, ciepło jest skuteczniej rozpraszane.

 

Różnorodność mocy

 

Każda instalacja fotowoltaiczna jest inna i wymaga odpowiedniego doboru podzespołów. Hypontech oferuje falowniki sieciowe o zróżnicowanych mocach, które spełnią oczekiwania zarówno małych, jak i średnich oraz dużych instalacji PV. Aktualnie przedział mocy wynosi od 4 do aż 50 kilowatów. Oznacza to, że masz możliwość idealnego dopasowania mocy urządzenia do całkowitej mocy posiadanych paneli fotowoltaicznych.

 

falownik hypnotech od sunprofi

 

Minimalne straty energii i maksymalne uzyski


Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze inwertera fotowoltaicznego są straty energii elektrycznej. Każdy falownik konsumuje energię, nawet gdy słońce nie oświetla modułów.

Opinie użytkowników urządzeń z serii HPT od Hypontech, jednoznacznie wskazują na minimalne - wręcz znikome - straty energii elektrycznej. To bardzo istotne, gdyż każda kilowatogodzina jest cenna. W przypadku opisywanych inwerterów, pobór mocy po zachodzie słońca często nie przekracza nawet 1 W. To niezwykle imponujący wynik, który dotyczy każdego modelu tej marki, niezależnie od jego mocy.

Co ważne, falowniki HPT wyróżniają się niskim napięciem startowym. Oznacza to, że instalacja rozpoczyna przetwarzanie energii słonecznej w prąd elektryczny bardzo szybko - potrzebny jest niewielki impuls do zapoczątkowania tego procesu.

 

Komfort obsługi i bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo użytkowników i komfort obsługi to priorytet dla Hypontech. Aplikacja Hypon.Clout, która umożliwia m.in konfigurację, zmianę ustawień czy codzienne monitorowanie pracy urządzenia, posiada intuicyjny interfejs. Dzięki temu, korzystanie z niej jest proste i nie wymaga dużego zaangażowania. Falowniki HPT gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Posiadają zabezpieczenia przed: zwarciem, przeciążeniem, zbyt wysokim napięciem, pracą wyspową oraz odwrotną polaryzacją.

 

falownik hypnotech od sunprofi

 

Współpraca z Hypontech

 

Jesteśmy dumni z ogłoszenia, że nasza hurtownia Sunprofi nawiązała współpracę z jednym z największych i najbardziej uznanych producentów inwerterów sieciowych i hybrydowych na świecie - firmą Hypontech. W naszej ofercie znajdziesz falowniki w pełnym przedziale mocy - od 4 do 50 kW.

Dlaczego warto zaufać wiedzy i doświadczeniu tej marki? Przede wszystkim dlatego, że od lat tworzą oni inteligentne rozwiązania. Skupiają się na dostarczaniu akcesoriów i urządzeń niezbędnych do efektywnego działania instalacji fotowoltaicznych oraz wygodnego monitorowania ich najważniejszych parametrów.

Kontakt w sprawie produktów:

Sunprofi Sp. z o. o.
tel. +48 577 123 400, +48 576 234 900 (dział zamówień)
www: www.sklep.sunprofi.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Kiedy grozi nam wysoki rachunek za użytkowanie pompy ciepła?

Kiedy grozi nam wysoki rachunek za użytkowanie pompy ciepła?

W środkach masowego przekazu nie brakuje doniesień o rachunkach grozy, które... ¬ więcej...
 
Ceny odkupu energii z instalacji fotowoltaicznej. Net-billing w praktyce.

Ceny odkupu energii z instalacji fotowoltaicznej. Net-billing w praktyce.

W Polsce, jak i na całym świecie, świadomość ekologiczna oraz dążenie do wykorzystania... ¬ więcej...
 
Systemy zarządzania energią dla domu - dobra inwestycja dla mikroinstalacji fotowoltaicznych

Systemy zarządzania energią dla domu - dobra inwestycja dla mikroinstalacji fotowoltaicznych

Systemy zarządzania energią znane pod nazwą HEMS i EMS to rozwiązania stosowane w... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook