Czym kierować się przy wyborze pompy ciepła? Postaw na wsparcie techniczne!

artykuł promocyjny


Na etapie wyboru pompy ciepła przyszły nabywca bierze pod uwagę wiele czynników, na podstawie których podejmie ostateczną decyzję dotyczącą konkretnej marki i modelu urządzenia. Kluczową rolę odgrywają tutaj parametry użytkowe, deklarowane w charakterystykach produktów.

 

Już tutaj należy przestrzec przed zbyt „łatwowiernym” traktowaniem przedstawianych charakterystyk. Producenci, przeważnie z rynku azjatyckiego, często przeszacowują swoje urządzenia lub też celowo zmieniają warunki, w których podawany jest popularny współczynnik COP. Jednak oprócz samych parametrów technicznych istotną rolę odgrywa wsparcie serwisowe oferowane przez producenta. Zapoznaj się z ofertą polskiego producenta pomp ciepła SOLA, który stawia duży nacisk na jakość i dostępność serwisu.

 

polska pompa ciepła sola elektroniczna

 

Znaczenie serwisu pomp ciepła


Pompa ciepła to dość skomplikowany produkt, który jak każde urządzenie elektroniczne może zawieść. Konfiguracja, odpowiednie podłączenia i same ustawienia również wymagają specjalistycznej wiedzy. Wreszcie, coroczne kontrole konserwacyjne pomagają utrzymać sprzęt w dobrym stanie. Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, wsparcie i dostępność serwisu producenta pompy ciepła wydaje się koniecznością. Niestety rzeczywistość bywa inna. Wielu producentów koncentruje się wyłącznie na sprzedaży produktów. Zupełnie inne podejście prezentuje producent pomp ciepła SOLA, który jest blisko Klientów nie tylko za sprawą lokalizacji (w pełni polska produkcja), ale także ze względu na dynamiczny rozwój sieci oficjalnych serwisantów swoich urządzeń.

 

Blisko Klienta - jak działa serwis pomp ciepła  SOLA?

 

Listę oficjalnych serwisantów można znaleźć na stronie producenta pompy ciepła SOLA. Baza danych ma formę przystępnej mapy, na której użytkownicy mogą łatwo znaleźć serwisantów w swojej okolicy. Sieć jest nieustannie rozwijana i z każdym tygodniem mapa się zagęszcza.

 

Serwis pomp ciepła Sola w wielu miejscach w Polsce

 

Kim jest technik serwisu? To osoba, która posiada wieloletnie doświadczenie w montażu i obsłudze pomp ciepła. Serwisant powinien mieć ukończone odpowiednie szkolenia prowadzone bezpośrednio przez producenta. Aby negocjacje w sprawie partnerstwa mogły się odbyć, potrzebne jest odpowiednie doświadczenie. Po przejściu pierwszego etapu weryfikacji doświadczenia i wiedzy przyszły serwisant zostanie zaproszony do udziału w szkoleniu, które odbywa się bezpośrednio w siedzibie producenta pomp ciepła SOLA. Obejmuje zakres wiedzy merytorycznej i praktycznej. Po ukończeniu szkolenia i wykazaniu się odpowiednią wiedzą i umiejętnościami instalator zostaje włączony w sieć oficjalnych serwisantów pomp ciepła SOLA.

 

polska pompaciepła sola objęta 6 letnią gwarancją

 

Opieka gwarancyjna i pogwarancyjna

 


Pompy ciepła SOLA obejmuje 6-letnia gwarancja producenta. Jeśli użytkownicy zauważą jakiekolwiek nieprawidłowości w działaniu urządzenia lub coś, co ich niepokoi, mają do dyspozycji bazę przeszkolonych serwisantów, którzy natychmiast podejmą odpowiednie działania. Ponieważ pompy ciepła produkowane są w Polsce, serwisanci mogą także bezpośrednio i szybko skontaktować się z producentem, co jest swego rodzaju ewenementem i sporym przywilejem.

 

profesjonalny serwis pomp ciepła


Poczuj się jak u siebie!


Pompy ciepła produkowane w Polsce, rozwinięta siatka autoryzowanych serwisantów, bliskość relacji na linii serwisant – producent to już nie coś, na co musimy patrzeć z zazdrością, ale realny przywilej, dostępny dosłownie na wyciągnięcie ręki. Nabywcy pomp ciepła w Polsce nie muszą już dzwonić na zagraniczną infolinię czy otrzymywać wiadomości przetłumaczonych za pomocą popularnego translatora. Decydując się na montaż pompy ciepła SOLA zarówno ostateczny nabywca jak i instalator może czuć się komfortowo, mając do dyspozycji szeroką bazę autoryzowanych serwisantów i możliwość bezpośredniego kontaktu z producentem. 


Poznaj oficjalnych serwisantów pomp ciepła SOLA

Kontakt w sprawie produktów:

SOLA
tel. 519 800 039, 530 959 386
www: www.sola.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
IGLOO MultiTherma na Targach ENEX

IGLOO MultiTherma na Targach ENEX

W dniach 7-8 lutego 2024, na targach ENEX firma IGLOO zaprezentowała rewolucyjną pompę... ¬ więcej...
 
LG prezentuje nową energooszczędną pompę ciepła Therma V R290 Monobloc o minimalistycznym designie

LG prezentuje nową energooszczędną pompę ciepła Therma V R290 Monobloc o minimalistycznym designie

LG Electronics prezentuje nową pompę ciepła typu powietrze-woda - Therma V™ R290... ¬ więcej...
 
Panasonic zapewni ciepło nawet podczas mroźniej zimy

Panasonic zapewni ciepło nawet podczas mroźniej zimy

Rozwiązania Panasonic Heating & Cooling Solutions, dzięki zaangażowaniu firmy w... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet

Facebook