gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel

NoarkGDE

logo hsk

 nVent Werit
 

Intersoft    W2

 Elektra   logo pawbol

polecamy
System Rosenberg ECFanGrid

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Przemień swój dom w inteligentny z Simon 55 GO

artykuł promocyjny


Inteligentne domy cieszą się rosnącą popularnością. Zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że są wygodne w obsłudze, bezpieczne i idealnie dostosowane do zróżnicowanych potrzeb domowników. Dzięki Simon 55 GO możesz z łatwością przekształcić swoje wnętrze w inteligentny dom! Wystarczą odpowiednie sterowniki przyciskowe, byś mógł kontrolować oświetlenie, rolety i inne urządzenia z pomocą telefonu, tabletu, a nawet głosowo. Jednocześnie, wciąż możliwa będzie obsługa osprzętu w sposób tradycyjny – przez klawisz łącznika.

Sterowniki przyciskowe do kontroli oświetlenia

Z Simon 55 GO możesz kontrolować oświetlenie przez domową sieć Wi-Fi z poziomu aplikacji mobilnej. Chcesz, by zimą światło w korytarzu zapalało się samo o godzinie Twojej pobudki? A może chciałbyś, by poziom oświetlenia ustawiał się w zależności od wschodów i zachodów słońca w Twojej okolicy? Umożliwią Ci to wybrane funkcje Simon 55 GO. Odpowiednie sterowniki pozwolą również na obsługę taśm LED, RGB czy RGBW. Z ich pomocą stworzysz wyjątkową atmosferę podczas romantycznej kolacji czy rodzinnego wieczoru filmowego, bawiąc się dowolnie kolorami światła i efektami specjalnymi.

Sterowanie roletami w aplikacji

Bez trudu obsłużysz również rolety, żaluzje i markizy przy pomocy telefonu, klawisza lub głosowo. Wykorzystanie funkcji harmonogramów pozwoli Ci na ich kontrolę względem wschodów i zachodów słońca. Możesz także dowolnie grupować rolety w aplikacji mobilnej, aby jednym kliknięciem zasunąć wszystkie, gdy wychodzisz do pracy lub wyjeżdżasz na wakacje. Korzystając z funkcji scen, ustalisz natomiast optymalne ustawienie żaluzji i oświetlenia w salonie np. podczas seansu filmowego i z łatwością wrócisz do niego poprzez wybranie zapisanej sceny w aplikacji mobilnej.

Inteligentne rozwiązania z serii Simon 55 GO

Rozbudowując instalację o kolejne sterowniki, będziesz mógł otworzyć garaż lub drzwi wejściowe dla swoich gości z pomocą smartfona, pilota lub odpowiedniego przycisku na ścianie. Zamontowanie czujników temperatury i deszczu sprawi, że niektóre czynności w Twoim domu wydarzą się automatycznie, w zależności od aktualnych warunków atmosferycznych. Pierwsze krople deszczu czy podmuchy wiatru sprawią, że zamkną się okna dachowe, rolety czy zwinie się markiza. Nie musisz się już martwić, czy okno dachowe jest dalej otwarte, kiedy siedząc przy biurku w pracy, widzisz zbierające się burzowe chmury.

Sterowanie drzwiami garażu

Sterowniki Simon 55 GO wyróżniają się łatwością konfiguracji. Co ważne, nie wymagają montażu dodatkowego okablowania w ścianach, wystarczy pełne zasilane 230 V doprowadzone do puszki i zmienisz swój dom w inteligentny. W zależności od Twoich potrzeb możesz modyfikować instalację, dodając do niej kolejne sterowniki. Przygarnięcie psa może Cię przykładowo zmotywować do zamontowania sterownika zamykającego furtkę, który przyda się podczas wypuszczania czworonoga na ogród.

Seria Simon 55 GO

Z Simon 55 GO możesz kontrolować urządzenia w swoim domu także podczas zakupów, w pracy, a nawet na wakacjach. Każdy z domowników może mieć dostęp do własnej listy sterowników obsługiwanych ze swojego konta w aplikacji mobilnej. Bez trudu udostępnisz je również kolejnym osobom, np. nowej niani, by mogła kontrolować oświetlenie i rolety w pokoju dziecięcym w czasie drzemki przy pomocy smartfona.

Kontroler - Simon 55 - ramka Simon Line - biały mat

Simon 55 GO to nowoczesne sterowniki, które przemienią Twój dom w inteligentny. To rozwiązanie wygodne, intuicyjne w obsłudze, a także pozwalające zaoszczędzić energię. Jeśli więc poszukujesz nowoczesnego, ale łatwego w montażu i obsłudze osprzętu, to idealna opcja dla Ciebie.

Seria Simon 55 GO

Kontakt w sprawie produktów:

Kontakt-Simon
tel. 32 324 63 00
www: www.kontakt-simon.com.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Trendy w osprzęcie elektroinstalacyjnym: czarna elegancja i inteligentne domy z marką Legrand

Trendy w osprzęcie elektroinstalacyjnym: czarna elegancja i inteligentne domy z marką Legrand

Kolor czarny to obecnie niekwestionowany król współczesnych trendów... ¬ więcej...
 
Impedancja pętli zwarcia - co to jest?

Impedancja pętli zwarcia - co to jest?

Impedancja pętli zwarcia to ważny parametr elektryczny, który odgrywa kluczową... ¬ więcej...
 
Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

Dziś coraz większą uwagę przykładamy do niebanalnych designerskich wnętrz oraz funkcjonalności... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook