Oświetlenie wystaw - 3 kroki do optymalnego oświetlenia muzeów i ekspozycji

Mobilne Centrum Szkoleniowe Wilo

artykuł promocyjny


W ostatnim czasie możemy zauważyć rosnącą popularność Mobilnych Centrów Edukacyjnych. Wiele firm inwestuje w tworzenie tych innowacyjnych rozwiązań. W dzisiejszych czasach, gdy tempo życia jest coraz bardziej intensywne, a wolny czas staje się deficytowy, Mobilne Centra Edukacyjne są doskonałym rozwiązaniem. Pozwalają one dotrzeć w wybrane miejsce, aby przeprowadzić szkolenia i podnieść kwalifikacje osób zainteresowanych daną tematyką.

Mobilne centrum szkoleniowe Wilo

Wilo Polska, reagując na zewnętrzne potrzeby, stworzyło swoje własne Mobilne Centrum Edukacyjne. Przestrzeń ta została zaprojektowana tak, aby instalator mógł dostosować ją do swoich potrzeb, dobierając odpowiednią pompę i tryb pracy dla danej instalacji. Pomysł stworzenia Mobilnego Centrum Szkoleniowego Wilo narodził się w siedzibie Wilo Polska i jest wynikiem wniosków wyciągniętych z kilkuletniego doświadczenia w organizacji szkoleń podczas Wilo Tour. Podczas tych wydarzeń Wilo Polska przez wiele lat przekazywało teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat techniki pompowej instalatorom, serwisantom i projektantom. Warto wspomnieć, że premiera Mobilnego Centrum Szkoleniowego Wilo odbyła się na początku 2022 roku podczas wydarzenia WorldSkills Poland w Poznaniu.

Mobilne centrum szkoleniowe Wilo

Największym atutem Mobilnego Centrum jest możliwość przedstawienia codziennych czynności, które wykonuje instalator. Pompy są zamontowane na napełnionej instalacji i podłączone do zasilania elektrycznego, co pozwala zapoznać się z zasadami działania urządzeń Wilo oraz testować i uruchamiać ekspozycje. Urządzenia tworzą kompletną instalację wodną zasilaną ze zbiornika, co pozwala na odwzorowanie rzeczywistych warunków pracy domowej instalacji zimnej wody. Mobilne Centrum zawiera również zbiornik przeponowy, manometr, przepływomierz i zawór regulacyjny, które służą doskonaleniu w zakresie doboru i ustawienia odpowiedniego trybu pracy pompy.

Mobilne centrum szkoleniowe Wilo

Mobilne Centrum Szkoleniowe Wilo zostało podzielone na dwie przestrzenie. Pierwszy segment zawiera najpopularniejsze pompy do zimnej wody, takie jak centrala deszczowa Wilo-RAIN1, hydrofor kompaktowy Wilo-Isar BOOST5-3, pompa głębinowa oraz zestaw stabilizujący ciśnienie z falownikiem i pompą do tłoczenia wody szarej Wilo-HiDrainlift. Drugi segment koncentruje się głównie na pompach do instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, takich jak Wilo-Star-Z NOVA T, Wilo-Yonos PICO plus, Wilo-Stratos PICO, Wilo-Varios PICO-STG, Wilo-Yonos MAXO i Wilo-Stratos MAXO.

Mobilne centrum szkoleniowe Wilo

Mobilne Centrum Szkoleniowe Wilo może odwiedzić również Ciebie - wystarczy zgłosić swoje zapotrzebowanie. Aktualne informacje o planowanej trasie są dostępne na stronie internetowej www.wilo.pl lub w zakładce. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Mobilne Centrum odwiedziło wiele państwowych uczelni i ponad 30 miast w Polsce, prezentując swoje eksponaty przed hurtowniami Partnerów firmy Wilo Polska.

Mobilne centrum szkoleniowe Wilo

Kontakt w sprawie produktów:

Wilo Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 702 61 61
www: wilo.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook