gorące tematy


tagi


partnerzy w dziale

   Werit

Ferdom

logotyp Faneco
PipelifeEko-Bio

logo sfa

logo armacell


Ferro
Grupa Armatura
   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

polecamy

Zawór czerpalny w Twoim ogrodzie

artykuł promocyjny


Ogród to miejsce, w którym możemy zarówno pracować, jak i odpoczywać. Spędzamy w nim większość ciepłych i słonecznych dni, dlatego warto zadbać o jego właściwą pielęgnację. Jednym z najważniejszych elementów jest odpowiednie nawadnianie, którego podstawą jest dobry jakościowo zawór.

Calido zawór Arka Instalacje

Zawór ogrodowy Calido OGRÓD bis to idealne rozwiązanie dla każdego ogrodnika. Posiada on dwa niezależne przyłącza, dzięki czemu jednocześnie możemy podłączyć wąż oraz wodę do konewki lub umyć ręce. Zawór został wykonany z wysokiej jakości mosiądzu europejskiego, co gwarantuje doskonałą szczelność zewnętrzną i wytrzymałość, niezależnie od częstotliwości zamykania i otwierania. Górna dźwignia i nakrętka zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia wydłużoną żywotność.

 

Zawór ogrodowy serii Ogród bis jest również przystosowany do użytku w instalacjach wody pitnej, ponieważ nie posiada szkodliwej dla zdrowia warstwy niklu (wszystkie zawory serii ogród spełniają aktualne wymagania Państwowego Zakładu Higieny). Dodatkowo, zawór posiada unikalne rozwiązanie (zgłoszone w Urzędzie Patentowym jako wynalazek: nr P.228882). Kula zamykająca umożliwia odprowadzenie wody w kierunku instalacji w momencie, gdy zawór zamarza. Dzięki temu unikniemy problemów związanych z zamarznięciem zaworu.

 

Zawór ogrodowy serii Ogród bis jest mrozoodporny, dzięki czemu nie wymaga odwodnienia przed sezonem zimowym. Należy jednak pamiętać, że nie wolno odkręcać i zakręcać zamarzniętego zaworu, ponieważ grozi to trwałym jego uszkodzeniem. Manewrowanie dźwignią powinno odbywać się tylko przy odmrożonym zaworze.

 

Producent zaworu udziela 5-letniej gwarancji na jego trwałość. Pełna oferta zaworów kulowych czerpalnych Calido serii Ogród bis jest dostępna na stronie internetowej producenta. Warto zainteresować się również promocją „Nagrody za cale”, w której biorą udział wszystkie zawory czerpalne.

Kontakt w sprawie produktów:

Arka Instalacje - Projekt-Innowacja-Design
tel. +48 94 341 77 19
www: arka-instalacje.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Nowości w asortymencie GEBO: Mosiężne zawory grzybkowe, zawory czerpalne ze stali nierdzewnej i wiele więcej!

Nowości w asortymencie GEBO: Mosiężne zawory grzybkowe, zawory czerpalne ze stali nierdzewnej i wiele więcej!

GEBO, wiodąca marka specjalizująca się w naprawie systemów instalacyjnych, z... ¬ więcej...
 
GEBO - pionier w dziedzinie złączek zaciskowych

GEBO - pionier w dziedzinie złączek zaciskowych

Historia marki GEBO sięga aż do roku 1936. W tym właśnie czasie GEBO uzyskało patent... ¬ więcej...
 
Instalacje gazowe z miedzi

Instalacje gazowe z miedzi

Miedź to sprawdzony i pewny materiał instalacyjny, który ma wiele zastosowań.... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet


Facebook