gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON FotonHewalex

nVent     Galmet

SalusFerro  

EsbeRoth Polska

   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft

polecamy

NTS Energy


E.ON Foton poszerza asortyment pomp ciepła o urządzenia japońskiej marki Daikin

artykuł promocyjny


Pod koniec miesiąca w portfolio spółki E.ON Foton pojawiły się nowe urządzenia – pompy ciepła Daikin. Nawiązanie współpracy ze znaną i cenioną firmą – Daikin to odpowiedź na pytania Klientów odnośnie wprowadzenie tej marki do asortymentu E.ON Foton.

Pompy ciepła Daikin w ofercie E.ON Foton

Rynek pomp ciepła przeżywa obecnie rozkwit. O popularności tego urządzenia nie trzeba nikogo przekonywać. Pompa ciepła zamontowana w budynku nie powoduje żadnej emisji zanieczyszczeń powietrza, działa cicho, dodatkowo pozwala na stosunkowo niskie koszty eksploatacji, w tym ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Co więcej, programy wsparcia – jak Czyste Powietrze, Ulga Termomodernizacyjna czy Moje Ciepło, powodują, że Klienci jeszcze chętniej interesują się tymi rozwiązaniami.


Nie mogliśmy zostać obojętni na ten stan, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do portfolio urządzenia producenta Daikin. W ofercie E.ON Foton będzie można dostać modele o mocy 8-18kW z możliwością łączenia kaskadowego (a to nie jest powszechna praktyka na rynku). Tym samym razem z obecnie proponowanymi pompami E.ON Air, nasza firma będzie miała szerokie spektrum rozwiązań, by oferować i proponować rozwiązania idealnie skrojone pod konkretne potrzeby Klienta – mówi Ania Kotarska, Product Owner Pompy Ciepła. – Jesteśmy przekonani, że pompy marki Daikin pozycjonowane jako produkty premium, znane Klientom i utytułowane licznymi nagrodami jak iF Design Awards 2019 czy Reddot Design 2019 doskonale uzupełnią naszą dotychczasową ofertę.


Nawiązanie współpracy pomiędzy naszymi firmami to kolejny krok w zwiększeniu dostępności pomp ciepła Daikin na rynku. Wybór Partnera do współpracy to dla Daikin bardzo istotna kwestia. Współpracujemy z najlepszymi instalatorami na rynku, a firma E.ON Foton do takich właśnie należy. Miło nam powitać w elitarnej grupie instalatorów pomp ciepła Daikin – powiedział Piotr Jarosiński, Inżynier Sprzedaży ds. Systemów Grzewczych i Klimatyzacyjnych.


W E.ON Foton dostępne będą urządzenia modelu Altherma 3 H MT/ HT z jednostką wewnętrzną typu AIO (All-in-One) ze wbudowanym zasobnikiem do CWU o pojemności 180l lub 230l. Pompy ciepła Daikin Altherma 3 H MT/HT dzięki wysokiemu zakresowi pracy pozwalają zastąpić kotły olejowe lub stałopalne w starszych domach. Te urządzenia mogą osiągnąć temperaturę wody na wylocie nawet o parametrze 70°C przy użyciu ekologicznego czynnika chłodniczego R32.

Kontakt w sprawie produktów:

E.ON Foton Sp. z o. o.
tel. 22 266 85 83
www: eonfoton.pl/kontakt
Zobacz także
Pompy ciepła powietrze-woda - dlaczego cieszą się największym zainteresowaniem?

Pompy ciepła powietrze-woda - dlaczego cieszą się największym zainteresowaniem?

Pompy ciepła to obecnie najbardziej pożądane przez Polaków urządzenia grzewcze.... ¬ więcej...

 
Czy pompa ciepła wytwarza hałas?

Czy pompa ciepła wytwarza hałas?

Jak głośno pracuje pompa ciepła? Czy pompa ciepła wytwarza hałas? Co wpływa na... ¬ więcej...

 
Nowoczesne i ekologiczne ogrzewanie domu z pompami ciepła AUX

Nowoczesne i ekologiczne ogrzewanie domu z pompami ciepła AUX

Działanie pomp ciepła opiera się na efektywnym wykorzystaniu energii cieplnej skumulowanej... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet