gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Miloo Electronics    iValo
NORLYS

Design Light

Aurora Technika Świetlna

    Karlik     SmartLight

polecamy

Jakie są najnowsze trendy oświetlenia?

artykuł promocyjny


Przede wszystkim stawiające na funkcjonalność produktu i ponadczasowość designu. Dzięki temu najnowsze trendy oświetleniowe skupiają się na wytrzymałych i trwałych materiałach. To podejmowane przez producentów zobowiązanie ma na celu zagwarantować, że oświetlenie, które wybieramy dziś, będzie funkcjonalne, estetyczne, trwałe i będzie nam służyć przez długie lata, a w przypadku zaistnienia takiej konieczności da się naprawić lub ekologicznie zutylizować. Dzięki takiemu podejściu zmniejszamy nasz negatywny wpływ na planetę i dążymy do bardziej zrównoważonej koegzystencji między firmami, ludźmi i planetą.

Oświetlenie Aurora

Idee prowadzące do lepszego i pewniejszego jutra znajdują odzwierciedlenie w najnowszej kolekcji opraw ze stajni Astro.


Ciekawym przykładem może być nocna lampa ścienna Ito z półką do bezprzewodowego ładowania smartfonów. Ito to hybryda klasycznej ściennej lampki nocnej oraz zintegrowanej bezprzewodowej i USB stacji dokującej. Oprawa wykonana jest z silikonu i odlewanego ciśnieniowo aluminium w matowo-białym lub matowo-czarnym wykończeniu. To sprytne rozwiązanie do oświetlania małych przestrzeni wykonane z materiałów o dużej trwałości jest doskonałą opcją kompaktowego oświetlenia nocnego w sypialni.


Kolejną perełką w najnowszej kolekcji Astro jest zjawiskowy kinkiet Veo. Przy produkcji tej pociągłej lampy ściennej wytworzonej z mlecznego szkła zainspirowano się neoklasycyzmem. Trwała, odlewana podstawa w barwie matowego niklu lub brązu pasuje do każdego schematu kolorystycznego projektowanej przestrzeni, a delikatny poblask wydobywający się z oprawy przyda elegancji każdemu wnętrzu.

Kinkiet Veo

Astro to przede wszystkim oprawy łazienkowe o podwyższonych klasach szczelności. Nowoczesna oprawa ścienna Elena doskonale pasuje nie tylko do nowoczesnych, ale także klasycznych wnętrz. Podstawa lampy formą przypomina zawieszoną w powietrzu kroplę metalu, z którego ją wykonano. Ręcznie dmuchany klosz oprawy sprawia, że światło nie rzuca cienia, a dzięki ochronie IP44 mamy możliwość bezpiecznego zastosowania oprawy w 2-giej mokrej strefie łazienkowej.

Lampa Elena

Spektakularne wnętrza wymagają niemniej zjawiskowej oprawy świetlnej. Taki właśnie jest kinkiet Halftone. Skupia się on na prostej formie koła, którego wytrawiony na przezroczystym akrylu wzór zwraca uwagę i zachwyca swą unikatowością. Przezroczystość akrylu odsłania ścianę bez względu na to, czy lampa jest włączona, czy wyłączona. Halftone znajdziemy w dwóch rozmiarach i głębokościach, a dodatkowo będziemy mogli zamontować ją warstwowo, dzięki czemu stworzymy intensywniejsze i wyrazistsze oświetlenie, które podkreśli elementy architektoniczne wnętrza.

Oprawa oświetleniowa HalftoneKinkiet Halftone

Oprawy oświetleniowe, zarówno te do wnętrz, jak i te przeznaczone do łazienek muszą spełniać wyśrubowane normy bezpieczeństwa i trwałości. Jednak wśród licznych parametrów technicznych gwarantujących jakość opraw Astro muszą one również przechodzić test ponadczasowego stylu. Projekty oświetlenia Astro są przemyślane i pozbawione zbędnych ozdobników. Dzięki temu nie wychodzą z mody i dopasowują się do każdego wnętrza, tworząc eleganckie i trwałe rozwiązania oświetleniowe.

Kontakt w sprawie produktów:

Aurora Technika Świetlna
tel. (22) 872 55 10
www: www.aurorats.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jakie są najnowsze trendy oświetlenia?

Jakie są najnowsze trendy oświetlenia?

Przede wszystkim stawiające na funkcjonalność produktu i ponadczasowość designu.... ¬ więcej...

 
Jakie oświetlenie dobrać do poszczególnych pomieszczeń?

Jakie oświetlenie dobrać do poszczególnych pomieszczeń?

Jakie oświetlenie dobrać do poszczególnych pomieszczeń to pytanie przed,... ¬ więcej...

 
Oprawy Astro do każdego wystroju wnętrza

Oprawy Astro do każdego wystroju wnętrza

Ponadczasowy styl i jakość opraw oświetleniowych to gwarancja, że wnętrze, w którym... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet