System Rosenberg ECFanGrid

Dlaczego warto kupić przydomową oczyszczalnię zimą?

artykuł promocyjny


Często zakłada się, że ekologiczne rozwiązania wymagają sporych nakładów finansowych. Co jednak, jeśli miłość do środowiska naturalnego da się w prosty sposób połączyć z tanią eksploatacją, a do równania dodać także zysk w postaci większej ilości wolnego czasu? Nie bez powodu przydomowa oczyszczalnia ścieków to inwestycja, która króluje nie tylko wśród osób rezygnujących ze starych instalacji szamba, ale przede wszystkim tych będących na etapie budowy swojego wymarzonego domu!

Przekrój EKO-BIO

 

Czym się kierować przy zakupie przydomowej oczyszczalni ścieków?

 

Jedno jest pewne – nie warto wybierać przypadkowej firmy, która tuż po zakupie zostawi nas z wieloma pytaniami. Nie musimy być ekspertami od wszystkiego, ale właśnie dlatego potrzebujemy wsparcia od A do Z. Sprawdźmy, co będzie istotne:

 

  • doświadczenie firmy – wieloletnia obecność na rynku to z pewnością dobry znak, świadczący o solidności proponowanych rozwiązań;
  • polska produkcja – kluczowa, jeśli zależy nam na produktach wysokiej jakości i pełnej obsłudze inwestycji;
  • kompleksowa obsługa – szczególnie, jeśli ta branża jest nam zupełnie obca, postawmy na firmy, które zajmują się także samodzielną instalacją oczyszczalni;
  • bezpieczeństwo – atesty to gwarant bezpieczeństwa dla środowiska, a także dowód trwałości naszej inwestycji.

 

Doskonałym przykładem jest firma EKO-BIO Oczyszczalnie, która pracuje na swoją renomę już ponad 20 lat. Polski kapitał idzie tu w parze nie tylko z krajowymi innowacjami, ale też międzynarodowymi realizacjami na Litwie, Słowacji, a także w Czechach czy Szwecji. Sekret sukcesu? To proste! Klienci nie muszą się martwić o żaden etap inwestycji, otrzymując pełen zakres doradztwa w trakcie zamówienia, doskonałą obsługę posprzedażową, montaż i wsparcie poinstalacyjne.

Przydomowa oczyszczalnia

 

Przydomowa oczyszczalnia – jak dobrać odpowiednią?

 

Dobra inwestycja w przyszłość wymaga dokładnej analizy naszych potrzeb i możliwości. Wizja lokalna polega na spotkaniu z przedstawicielem firmy na działce w celu doboru optymalnego rodzaju urządzenia i rozsączenia oczyszczanego ścieku. Sprawdza się głębokość wyjścia kanalizacyjnego z domu, planowaną odległość oczyszczalni od budynku, a także umiejscowienie rozsączenia. W przypadku firmy EKO-BIO, wizja lokalna jest stuprocentowo bezpłatna i niezobowiązująca. Warto wiedzieć, jakie mamy możliwości!

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

 

Dlaczego warto kupić oczyszczalnię zimą?

 

Być może pochmurna aura nie sprzyja myśleniu o odzyskiwaniu wody w celu podlewania roślin w ogrodzie, a nam brakuje energii na analizę wymagań prawnych… Jednak nie warto czekać, gdyż każdy dodatkowy dzień dzieli nas od wymarzonych zysków, a przydomowa oczyszczalnia zwraca się już w przeciągu 5 lat użytkowania! Zima jest doskonałym momentem na podjęcie decyzji:

 

  • promocje i rabaty – właśnie teraz wielu producentów i instalatorów oferuje zimowe zniżki, których nie warto przegapić;
  • noworoczne ceny – ceny produktów rosną z dnia na dzień;
  • galopująca inflacja – tego nie trzeba tłumaczyć!

 

Pamiętajmy też, że odprowadzenie ścieków z domu jest niezbędne do ukończenia budowy. Sięgnijmy po to rozwiązanie już teraz, aby nie tracić pieniędzy na nieprzemyślane inwestycje.

Montaż oczyszczalni ścieków EKO-BIO

 

Kup teraz, zamontuj w przyszłym roku!

 

Koniec z czekaniem na kogoś, kto opróżni szambo. W nowoczesnym budownictwie nie ma już miejsca na takie scenariusze! Lepiej od razu zdecydować się na niezawodne rozwiązanie, które zostanie z nami na długie lata, a temu sprzyja opcja “KUP TERAZ, ZAMONTUJ W PRZYSZŁYM ROKU”.

Oczyszczalnia ścieków

Firma EKO-BIO stworzyła wyjątkową ofertę, dzięki której już teraz możemy zagwarantować sobie bezpłatną wizję lokalną wraz z doborem rozwiązania skrojonego pod nasze potrzeby i przygotowaniem pełnej dokumentacji. A co najważniejsze, kupimy urządzenie w niższej cenie przy montażu w ciągu najbliższego roku. Wszystko tak, aby było nam maksymalnie wygodnie!

 

Gdzie dowiedzieć się więcej?

  • Śledź stronę www.oczyszczalnia.net, aby nie przegapić okazji.
  • Odwiedź nasze media społecznościowe: Facebook, Instagram i YouTube.
Kontakt w sprawie produktów:

EKO-BIO Oczyszczalnie Sp z o.o. Sp k.
tel. 506-226-116, 784-761-082
www: oczyszczalnia.net
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Przydomowa oczyszczalnia ścieków - czy wymaga dużego zaangażowania w użytkowaniu?

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - czy wymaga dużego zaangażowania w użytkowaniu?

Budując dom na działce bez dostępu do kanalizacji powinniśmy zadbać o odprowadzanie... ¬ więcej...
 
Co zrobić gdy na naszej działce nie ma kanalizacji?

Co zrobić gdy na naszej działce nie ma kanalizacji?

Wiele działek budowlanych – szczególnie tych znajdujących się na wsiach... ¬ więcej...
 
Innowacje i rozwój technologiczny w POŚ - BamarTech w dążeniu do doskonałości

Innowacje i rozwój technologiczny w POŚ - BamarTech w dążeniu do doskonałości

Projektując nasze urządzenia staramy się spełnić najważniejsze regulacje prawne,... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook