System Rosenberg ECFanGrid

Oprawy Astro do każdego wystroju wnętrza

artykuł promocyjny


Ponadczasowy styl i jakość opraw oświetleniowych to gwarancja, że wnętrze, w którym będą umieszczone nigdy nie wyjdzie z mody, nie opatrzy się ani nie znudzi. Najnowsza kolekcja produktów brytyjskiego producenta Astro pokazuje przywiązanie do detali i ponadczasowego designu. Jak mówi dyrektor ds. Designu Riley Sanders najnowsze oprawy Astro to kolekcja przemyślanych produktów, które będą pasować do każdego wystroju wnętrz.

Aurora

Kluczem do dobrego doboru oświetlenia do wnętrza są uniwersalne konstrukcje lamp, które będą pasowały do każdej przestrzeni.

 

Najnowsze propozycje oświetlenia od Astro to przede wszystkim oprawy przeznaczone do łazienek. Jako takie muszą one przede wszystkim spełniać wymogi dotyczące szczelności i odporności na specyficzne warunki, jakie panują w tym wymagającym pomieszczeniu.

 

W bezpośredniej odległości od źródeł wody czyli przy wannie, w strefie prysznicowej oraz przy umywalce powinniśmy korzystać z oświetlenia, które posiada klasę szczelności co najmniej IP65. Takie oznakowanie świadczy o tym, że dana oprawa jest odporna na zalewanie jej strugami wody, a to może zdarzyć się właśnie wówczas gdy ujęcie wody jest blisko.

 

W odległości powyżej 60 cm od źródła wody możemy montować oświetlenie posiadające klasę szczelności IP44. Ta klasa gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania nawet przy zachlapaniu oprawy pojedynczymi bryzgami wody.

 

Powyższe wymagania bez problemu spełniają oprawy łazienkowe Astro, a wśród nich kinkiety Conic. Ta geometryczna łazienkowa lampa ścienna ma ponadczasowy wygląd dzięki polerowanej podstawie z metalowego odlewu i stożkowemu kloszowi z dmuchanego szkła. Kinkiet Conic charakteryzuje się harmonijnym wyglądem i rzuca klimatyczne, rozproszone światło. Jest to oprawa przeznaczona do wieszania symetrycznie po obu stronach lustra łazienkowego.

Oświetlenie lustra łazienkowego

 

Kolejną ciekawą propozycją oświetlenia lustra łazienkowego jest kinkiet Millie.

 

Oprawa Millie jest oszczędna w formie, ale z charakterem i ponadczasową elegancją. Zapewnia oświetlenie pozbawione cienia, idealne do golenia czy nakładania makijażu, szczególnie w przypadku montażu dwóch sztuk po obu stronach lustra. Prosta, odlewana z jednego kawałka aluminium podstawa sprawia, że Millie wyróżnia się z otoczenia także w innych miejscach, na przykład w korytarzach, gdzie będzie doskonale dopełniać wnętrze. Jej podstawa przywodzi na myśl kroplę płynnego metalu zastygłą w trakcie spływania po powierzchni ściany. Całość dopełnia elegancki, szklany klosz.

Oświetlenie lustra po obu bokach

 

W najnowszej kolekcji Astro znajdują się także kinkiety Elena.

 

Łazienkowa lampa ścienna Elena inspirowana architekturą jest uniwersalna i ponadczasowa, zatem nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Jej widowiskowe ramię wygląda niczym kropla płynnego metalu zwieszona w powietrzu, a smukła sylwetka idealnie wpisuje się w wystrój każdej łazienki. Dyfuzor ze szkła mlecznego i atrakcyjny, a okrągły, przezroczysty klosz zapewnia wydajne, nierzucające cienia światło, idealne do golenia się lub nakładania makijażu.

Kinkiety Elena

Jeśli szukasz opraw, które stworzą spójną, świetlną kreację w łazienkowym wnętrzu warto przyjrzeć się rodzinie opraw Aquina. W jej skład wchodzą zarówno plafony o różnych średnicach, jak i lampy ścienne.

 

Kinkiet Aquina o naturalnym kształcie nadaje delikatności każdej łazience. Może być montowany z kloszem skierowanym w górę lub w dół. Idealnie nadaje się do zawieszenia przy lustrze, gdzie może pełnić rolę zarówno oświetlenia ogólnego, jak i zadaniowego. Ma klosz ze szkła dmuchanego i gładkie metalowe ramię wykończone w odcieniu polerowanego chromu lub matowej czerni.

Lampa sufitowa Aquina

Z kolei lampa sufitowa Aquina o naturalnym, eliptycznym kształcie nadaje przytulności łazience, zapewnia klimatyczne oświetlenie i może być głównym źródłem światła we wnętrzu. Klosz z podwójnego szkła jest zabezpieczony konstrukcyjnie i montowany w niewidoczny sposób.

 

Uzupełnieniem najnowszej, łazienkowej kolekcji Astro jest powiększające i podświetlane lusterko Nagoya.

 

Nagoya to jasne, nowocześnie podświetlone lusterko powiększające, które jest nieocenionym dodatkiem w każdej łazience. Dzięki czujnikowi ruchu światło można włączać bez użycia rąk, a w pełni regulowane ramię umożliwia dowolne ustawienie lusterka. Jest idealną lampką oświetlającą punktowo i nierzucającą cienia.

Lusterko NagoyaLusterko podświetlane Nagoya

Te i wiele innych rozwiązań oświetleniowych znajdziesz na stronie www.astrolighting.pl 

Kontakt w sprawie produktów:

Aurora Technika Świetlna
tel. (22) 872 55 10
www: www.aurorats.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Jak prawidłowo dbać o czystość opraw oświetleniowych?

Jak prawidłowo dbać o czystość opraw oświetleniowych?

Często wybierając elementy wystroju wnętrza rozważamy ich względy estetyczne i funkcjonalne.... ¬ więcej...
 
Oprawy TUGRA  - innowacja, estetyka i funkcjonalność w jednym

Oprawy TUGRA - innowacja, estetyka i funkcjonalność w jednym

Oświetlenie to nie tylko element wystroju wnętrza, ale także kluczowy czynnik wpływający... ¬ więcej...
 
Światło: fascynujące ponieważ zróżnicowane

Światło: fascynujące ponieważ zróżnicowane

Światło jest obecne w każdej chwili naszego życia. Jako istoty, których rytm... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook