Werit


Płyta przyciskowa wolna od zarazków - EXCLUSIVE Aseptic od WERiT

artykuł promocyjny


EXCLUSIVE Aseptic to nowoczesne płyty przyciskowe do urządzeń spłukujących, wyposażone w technologię zwalczającą wirusy i bakterie. To innowacyjne rozwiązanie zapewniające najwyższy standard higieny i bezpieczeństwo sanitarne. Płyty przyciskowe EXCLUSIVE Aseptic mogą pochwalić się tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii Debiut Roku 2022. Płyta sprawdzi się zarówno w domowym użytkowaniu, jak i w miejscach publicznych, jak szpitale czy domy opieki. Na polski rynek płyty EXLUSIVE Aseptic wprowadził WERiT, który jest generalnym dystrybutorem ich producenta - marki JOMO.

Przycisk wc antiseptic

 

Z efektywną powłoką

 

Ze wszystkich części domu łazienka jest tym pomieszczeniem, w którym panuje najwyższa wilgotność. To warunki sprzyjające rozwojowi różnych drobnoustrojów, dlatego tak ważna w łazience jest szczególna dbałość o higienę. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ochrona przed zarazkami przenosi się na wyższy poziom. Jednym z elementów wyposażenia, który jest narażony na kontakt z zarazkami, jest płyta przyciskowa. Jednak płyty wprowadzone na rynek przez WERiT powleczone są specjalnym materiałem, który odkaża powierzchnię i zapobiega rozwojowi bakterii, wirusów czy grzybów. Płyta po kontakcie z kontaminantem w krótkim czasie redukuje ilość zarazków na swojej powierzchni.

Lider jakości - płyty przyciskowe JOMO

 

 

Z dopuszczeniem TÜV i atestem PZH

 

Płyty przyciskowe EXCLUSIVE przeszły rygorystyczne badania w zakresie ochrony mikrobiologicznej w niezależnych laboratoriach. Skuteczność wykorzystywanego czynnika antybakteryjnego Aseptic potwierdził Instytut TÜV Rheinland. Płyty EXCLUSIVE Aseptic otrzymały też atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny.

Antyseptyczna płyta przyciskowa od WeritPłyta przyciskowa aseptic

 

50% w 60 minut

 

Aseptyczne substancje obecne na powierzchni płyty sprawiają, że zarazki nie potrafią się rozprzestrzeniać i wkrótce są eliminowane. W pierwszej godzinie od dotknięcia płyty ginie około połowy zarazków i zanieczyszczeń. W ciągu doby liczba bakterii spada o 99,99%. Redukcję drobnoustrojów w czasie ilustruje poniższy wykres.

Wykres skuteczności płyty

Nie powinno się lekceważyć ryzyka związanego z wystąpieniem bakterii czy wirusów w łazience. Tym bardziej dziś, gdy patogeny mutują i liczba ich odmian rośnie. Warto wybierać wyposażenie łazienkowe sprzyjające maksymalnej czystości. Jednym z nich są płyty przyciskowe EXCLUSIVE Aseptic.

Kontakt w sprawie produktów:

WERIT Polska Sp z o.o.
tel. +48 (0) 71 336-25-95
www: werit.eu/pl/
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Baterie do łazienek - jedna kolekcja, spójna stylistyka

Baterie do łazienek - jedna kolekcja, spójna stylistyka

Każda łazienka, bez względu na styl, jaki wybierzemy, musi być urządzona konsekwentnie,... ¬ więcej...
 
Wyposażenie toalet publicznych z Sanjo

Wyposażenie toalet publicznych z Sanjo

Nowoczesna toaleta publiczna powinna być czysta, wygodna i estetyczna. Korzystanie z... ¬ więcej...
 
Idealnie dopasowane, bezrantowe misy ceramiczne MILAN i BRAGUE

Idealnie dopasowane, bezrantowe misy ceramiczne MILAN i BRAGUE

Ceniony producent mis ceramicznych WC wprowadza do swoje oferty nowe modele - oto misy... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook