gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

FibaroNoark

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit
logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

 Elektra   

polecamy


Bądź Eko i oszczędzaj z 4 ECO

aktualizacja: 11-08-2022, 12:54 – artykuł promocyjny


W Polsce panują optymalne warunki do produkcji prądu z instalacji fotowoltaicznej. Nadwiślański kraj nie ustępuje pod tym względem Niemcom, gdzie energetyka PV rozwija się od ponad 20 lat. Firma 4 ECO jest liderem w branży odnawialnych źródeł energii, oferującym całościowe wyposażenie instalacji fotowoltaicznych wraz za montażem, a także nowoczesne ogrzewanie pompami ciepła.

Pompy ciepła do domu 4eco

Osoby decydujące się na budowę domu coraz częściej decydują się na rozwiązania sprzyjające środowisku. Jednym z nich jest pompa ciepła. Pompy w ofercie 4 ECO stanowią najlepsze rozwiązanie dla instalacji grzewczej i sprawdzą się równie dobrze do ogrzewania domu, chłodzenia czy podgrzewania wody. Z pompą ciepła instalacja emituje średnio o 20% mniej CO2 i nie powoduje powstawania spalin. Ekologiczna instalacja przekłada się również na znaczne oszczędności w rachunkach - tylko 25% energii to energia elektryczna, a aż 75% pochodzi z powietrza.

Pompy ciepła oferowane przez 4 ECO to urządzenia cenionych producentów jak Bosch, Kaisai czy Dimplex. To również nowość - firmowa pompa ciepła HEATECO. Model ten może poszczycić się najwyższą jakością i starannością wykonania z dużą dbałością o detale. Oryginalny design - niczym dzieło sztuki - oraz konkurencyjna cena sprawiają, że jest to świetna propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonane ze stali nierdzewnej zasobniki (w zestawie) spełniają surowe wymogi higieniczne i mają właściwości ograniczające rozwój bakterii, dzięki czemu woda spożywcza jest bezpieczna i zdrowa. Woda nagrzewa się szybko dzięki zbiornikowi ciepła HEATECO, który nie wymaga żadnych przeglądów i jest objęty 10-letnią gwarancją.

4 ECO oferuje również instalacje fotowoltaiczne. Technologia PV zyskuje w Polsce coraz większą popularność ze względu na wiele zalet. Jedną z nich jest długa żywotność baterii, utrzymująca się 25-30 lat. 4 ECO oferuje też 10-letnią gwarancję na poszczególne elementy mechaniczne. Panele nie wymagają szczególnej konserwacji i dbanie o nie ogranicza się do okresowego mycia i kontroli działania. Również bieżący serwis czy wymiana elementów nie są konieczne. Ponadto fotowoltaika obniża rachunki za prąd i podnosi wartość nieruchomości. Jako ekologiczne źródło energii panele nadają się do recyklingu. Montaż instalacji PV nie jest kłopotliwy i nie wymaga ingerowania w konstrukcję budynku. Instalatorzy 4 ECO przeprowadzają montaż w ciągu 1-2 dni.

Następny rok przyniesie prawdopodobnie kolejne podwyżki cen energii - analitycy przewidują, że dla gospodarstw domowych taryfy pójdą w górę nawet o 115%. Z tego powodu warto już teraz pomyśleć o domowej elektrowni, która pozwoli uniezależnić się od kryzysów energetycznych i podwyżek cen, osiągając stałe źródło energii co najmniej przez 25 lat. Specjaliści 4 ECO służą pomocą w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu albo firmy. Pomogą rozwiać wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Przykład zrealizowanej instalacji wykorzystującej pompę ciepła HEATECO oraz panele fotowoltaiczne 4 ECO, dzięki której właściciel domu obniżył swoje rachunki za prąd do i za ogrzewanie do 0 zł.

Kontakt w sprawie produktów:

4 ECO Sp. z o.o.
tel. +48 533 012 231
www: 4-eco.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Bądź Eko i oszczędzaj z 4 ECO

Bądź Eko i oszczędzaj z 4 ECO

W Polsce panują optymalne warunki do produkcji prądu z instalacji fotowoltaicznej.... ¬ więcej...

 
Fotowoltaika i systemy magazynowania energii - nowe przepisy od 1 kwietnia 2022 roku

Fotowoltaika i systemy magazynowania energii - nowe przepisy od 1 kwietnia 2022 roku

Instalacje fotowoltaiczne realizowane po 1 kwietnia 2022 roku, są rozliczane według... ¬ więcej...

 
Zmiany w fotowoltaice od 1 kwietnia 2022

Zmiany w fotowoltaice od 1 kwietnia 2022

Fotowoltaika staje się w Polsce coraz popularniejsza i stanowi ważną część systemu... ¬ więcej...

 


All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet