gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas 

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 

polecamy
Niczuk - systemy zamocowań

Instal-Projekt - grzejniki


Przede wszystkim natura - nowości od Instal-Projekt

aktualizacja: 02-08-2022, 10:48 – artykuł promocyjny


Stworzone zgodnie z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Zaprojektowane dla tych, którzy cenią sobie oryginalny i ponadczasowy wygląd oraz elegancki wykończenie. Tym charakteryzują się nowe grzejniki od Instal-Projekt na sezon 2022/2023.

Bionic Electro Eco

Łącząc potrzeby i oczekiwania użytkowników ogrzewania, ofertę producenta poszerzono o dwa nowe rozwiązania. Jedno całkowicie elektryczne, stworzone zgodnie z naturą. Drugie to uzupełnienie sprawdzonego grzejnika centralnego ogrzewania o wyjątkowy ekran ze spieków kwarcowych.

 

Po drodze z naturą

 

Rozwiązania elektryczne to korzystna alternatywa dla tradycyjnych instalacji grzewczych, opartych na węglu czy gazie. Taka opcja szczególnie sprawdzi się wśród użytkowników popularnych w obecnych czasach instalacji fotowoltaicznych. Poprzez zamontowanie grzejników elektrycznych mogą na bieżąco wykorzystywać wyprodukowaną przez panele energię, zachowując przy tym komfort cieplny w całym domu. Elektryczne urządzenia grzewcze to także wiele możliwości personalizacji ich pracy do własnych potrzeb.

Grzejnik Bionic Electro

Na takie potrzeby odpowiada nowy model grzejnika elektrycznego od Instal-Projekt Bionic Eco Electro. Jego konstrukcja została stworzona z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, a uzupełniona została o wykończenie z naturalnego drewna.

 

Wyjątkowy design

 

Bionic Eco Electro to odpowiedź na potrzeby urządzenia grzewczego, które będzie funkcjonalne, zindywidualizowane, ale także oryginalnie wykonane. W nowym modelu wykorzystano drewnianą sklejkę, która jest ognioodporna. Sam materiał jest też łatwy w obróbce i zmniejsza koszty produkcji samego grzejnika. Przede wszystkim to rozwiązanie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie i ekologiczne, oparte o ciepło, komfort i przyjazne domownikom środowisko. Drewno to idealna odpowiedź na takie potrzeby.

 

Prostota technologii

 

W grzejniku elektrycznym Bionic Eco Electro producent wykorzystał sprawdzony już przez siebie sposób sterowania urządzeniami zdalnymi. Ten produkt to nie tylko rozwiązanie energooszczędne, ale także zaprojektowane zgodnie z nowymi technologiami.

Grzejnik Bionic Eco Electro

Urządzenia instalowane w domu coraz częściej opierają się na sposobach umożliwiających użytkownikom samodzielną konfigurację ustawień i zdalne sterowanie nimi. Bionic Eco Electro dostępny jest w trzech wersjach sterowania, od podstawowej ON/OFF do najwyżej, gdzie grzejnik podłączony jest do czujnika otwartego okna i pomiaru wilgotności. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji i nastawienia tygodniowego trybu kontroli ciepła.

 

Wiele wzorów

 

Konstrukcja Bionic Eco Electro pozwala na zachowanie funkcjonalności urządzenia. Model dostępny jest w wersji o gładkiej powierzchni, do którego można dokupić dedykowany reling. Drugi wzór to bioniczne odwzorowanie tradycyjnych drabinek łazienkowych, jednak oryginalny design sprawia, że urządzenie staje się przyciągającym uwagę dodatkiem w pomieszczeniu. Ostatni model wzorniczy to konstrukcja przestrzeni między panelami jak w grzejnikach łazienkowych. Dzięki temu można na nich swobodnie przewieszać ręczniki czy inne tekstylia.

 

Nowoczesny styl

 

Druga nowość w ofercie Instal-Projekt to odpowiedź na modne obecnym sezonie marmurowe wykończenia. Ekrany zaproponowane przez producenta wykonane są ze spieków kwarcowych, które są kompozycją naturalnych minerałów: kwarcu, iłów łupkowych, skał granitowych i pigmentów ceramicznych.
Dzięki innowacyjnej metodzie spiekania materiały powstają wielkoformatowe płyty, które są idealnie płaskie. Do najważniejszych właściwości spieków należą odporność na ścieranie czy na wysokie temperatury, dlatego idealnie nadaje się do stosowania w urządzeniach grzewczych. Dodatkowo jest to rozwiązanie proekologiczne i z możliwością pełnego recyklingu.

Grzejnik Indivi

Połączenie piękna i niezawodnego projektowania

 

Ekrany ze spieków kwarcowych zostały wprowadzone jako wykończenie w modelu znajdującym się już w ofercie Instal-Projekt - grzejniku płytowym Indivi. Jest to sprawdzone i bardzo lubiane rozwiązanie centralnego ogrzewania. Ma elegancką konstrukcję, która sprawdzi się zarówno we wnętrzach dziennych, jak i łazienkach.
Indivi z ekranem ze spieku kwarcowego imitującego marmurową powierzchnię można nabyć w dwóch opcjach wzorniczych, gdzie każda przypisana jest do konkretnego rozmiaru, a te dostępne są dwa. Mniejszy grzejnik ma szerokość 40 cm a wysokość 120 cm, większy odpowiednio 50 cm i 160 cm.

 

Rynek grzejników zarówno przechodzi obecnie dynamiczny rozwój, w którym producenci muszą skupić się na projektowaniu zgodnie z potrzebami klientów, którzy coraz częściej oczekują urządzeń dopasowanych do nich i będących w zgodzie z ich odczuciami estetycznymi i wymaganiami funkcjonalnymi.

Kontakt w sprawie produktów:

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Sp. J.
tel. 054 235 59 05
www: www.niezawodny.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Szeroki wybór grzejników ozdobnych w ofercie marki DIAMOND

Szeroki wybór grzejników ozdobnych w ofercie marki DIAMOND

W ofercie firmy DIAMOND znajdziemy ozdobne grzejniki pionowe i poziome, a także ciekawą... ¬ więcej...

 
E901/E901RF - skorzystaj z opłacalnej PROMOCJI paliwowej!

E901/E901RF - skorzystaj z opłacalnej PROMOCJI paliwowej!

Chcesz pracować z doskonałej jakości produktem do sterowania ogrzewaniem, a przy... ¬ więcej...

 
Jakie grzejniki do pompy ciepła?

Jakie grzejniki do pompy ciepła?

Rekomendowane są niskotemperaturowe grzejniki REGULUS®-system, które są... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNetregulus