Wienkra


LG ARTCOOL Beige - stylowy klimatyzator pokojowy w beżowym kolorze

artykuł promocyjny


Polska oferta klimatyzatorów pokojowych ARTCOOL marki LG została poszerzona o nowy model - ARTCOOL Beige. Urządzenie nie tylko świetnie się prezentuje w gustownym, beżowym kolorze, ale jest też wysoce wydajne i dostarcza zaawansowanych funkcji oczyszczania powietrza.

Klimatyzator ARTCOOL

Linia ARTCOOL znana jest z modeli takich jak Mirror czy Gallery, charakteryzujących się nowoczesnymi rozwiązaniami i stylowym designem. ARTCOOL Beige to nowość w tej serii klimatyzatorów pokojowych. To pierwszy udostępniony na polski rynek klimatyzator LG typu RAC w beżowym kolorze.

 

LG zatroszczyła się nie tylko o wizualny aspekt urządzenia. Pod kątem technicznym ARTCOOL Beige jest nowoczesnym, zaawansowanym sprzętem, który dba o to, by powietrze w domu było zawsze świeże i czyste. Temu celowi służy m.in. zastosowany filtr antyalergiczny, który wspomaga proces filtracji powietrza płynącego przez klimatyzator. Filtr pokryto specjalną powłoką pochłaniającą szkodliwe alergeny - pyłki, roztocza czy grzyby. Skuteczność filtra potwierdza organizacja BAF - Brittish Allergy Foundation - działająca na rzecz zwalczania alergii u dzieci i dorosłych.

Klimatyzator ARTCOOL

Kolejną zastosowaną technologią jest jonizator Plastmaster TM Ionizer++, który redukuje ilość szkodliwych cząsteczek krążących w powietrzu. Jest to możliwe dzięki jonizacji - nasyceniu powietrza blisko 3 milionami jonów. Usuwa do 99,9% bakterii przylegających do klimatyzatora. Skuteczność filtracji potwierdzają badania TÜV Rheinland oraz Intertek.

 

Jakby tego było mało, poprawie jakości powietrza służy też kolejna technologia UVnano. Polega na eliminowaniu zarazków przy pomocy światła ultrafioletowego. Specjalne diody LED umieszczono wewnątrz jednostki. Likwidują do 99% drobnoustrojów obecnych w przepływającym przez urządzenie powietrzu. Z kolei w funkcji auto oczyszczania wymiennik ciepła jednostki jest osuszany jeszcze przez około pół godziny po wyłączeniu. Zestaw wentylatorów działający w trybie auto oczyszczania minimalizuje ryzyko rozwoju bakterii i pleśni, które mogą rozwijać się na wilgotnym wymienniku czy na tacy ociekowej.

 

Kluczowym elementem AIRCOOL Beige jest sprężarka LG DUAL Inverter Compressor, zapewniająca wysoką wydajność i niezawodną, długotrwałą pracę. Gwarantuje szybkie chłodzenie, ale i ogrzewanie. Użytkownik może zmniejszyć domowe zużycie prądu i obniżyć rachunki za energię. Zastosowanie sprężarki inwerterowej sprawia też, że działanie nowego klimatyzatora LG jest naprawdę ciche. Kiedy pracuje w trybie snu, jego głośność nie przekracza 19 dB(A). LG daje na sprężarkę 10 lat gwarancji.

Klimatyzator ARTCOOL

Klimatyzator można kontrolować zdalnie - służy do tego darmowa aplikacja LQ ThinQ (dostępna w j. polskim na smartfony/tablety). Za pomocą aplikacji można na bieżąco sprawdzać, jak pracuje urządzenie, ile zużywa prądu itp. Aplikacja pomoże nam też w sytuacji usterki, poszukując najbardziej prawdopodobnej przyczyny awarii.

 

Klimatyzator jako czynnik chłodniczy wykorzystuje R32. Określany jest jako ekologiczny czynnik chłodzniczy, bo w niskim stopniu przyczynia się do efektu cieplarnianego (GWP). Podsumowując, ARTCOOL Beige jest stylową propozycją, za którą stoi nie tylko design, ale i świetna jakość - wysoka wydajność oraz nowoczesne i przyjazne użytkownikowi funkcje.

Klimatyzator ARTCOOL

Kontakt w sprawie produktów:

LG Electronics Polska Sp. z o.o.
tel. +48 22 48 17 100
www: www.LG.com
www.strefaklimatyzacji.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
iJW czyli sterownik CAREL do chłodnictwa z wbudowanym kreatorem konfiguracji

iJW czyli sterownik CAREL do chłodnictwa z wbudowanym kreatorem konfiguracji

Sterownik iJW to nowe rozwiązanie Carel dla chłodnictwa. To inteligentne narzędzie... ¬ więcej...

 
Rotenso - najszersza oferta klimatyzatorów ściennych na rynku

Rotenso - najszersza oferta klimatyzatorów ściennych na rynku

Łącząc w sobie dążenie do dostarczenia wydajnych i energooszczędnych urządzeń... ¬ więcej...

 
LG ARTCOOL Beige - stylowy klimatyzator pokojowy w beżowym kolorze

LG ARTCOOL Beige - stylowy klimatyzator pokojowy w beżowym kolorze

Polska oferta klimatyzatorów pokojowych ARTCOOL marki LG została poszerzona... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.    Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   logo ebm PapstVBW   Wienkra    Systherm    Ventec    Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima      ProventGlobal-Tech Stiebel Eltron  Iglotech  Iglotech Klimor   Klima-Therm    Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Daikin
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet