Sala OZE - Akademia Klima-Therm w Gdańsku prezentuje nowy showroom urządzeń

aktualizacja: 07-06-2022, 10:05 – artykuł promocyjny


Akademia Klima-Therm w Gdańsku jest ośrodkiem szkoleniowym – jednym z trzech ośrodków należących do Grupy Klima-Therm. Została tam oddana do użytku nowoczesna przestrzeń wystawowa, która prezentuje proponowane przez firmę rozwiązania z grupy Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).

Sala OZE nowy showroom Klima-Therm

Sala OZE to ponad 200 m kw. powierzchni wystawowej, która stanowi integralną część centrum szkoleniowego w Gdańsku zlokalizowanego w siedzibie Grupy Klima-Therm przy ul. Budowlanych. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń poświęcona została produktom z kategorii Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), które firma oferuje przede wszystkim pod markami KAISAI oraz FUJITSU.


OZE to segment nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań intensywnie rozwijanych przez Klima-Therm. Portfolio produktów OZE obejmuje ekologiczne pompy ciepła powietrze-woda oraz urządzenia służące do wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Drugim filarem są technologie stosowane w budownictwie nisko- i zero-energetycznym: moduły fotowoltaiczne, inwertery do instalacji PV, zestawy zaworowe czy klimakonwektory. Wszystkie te produkty można już obejrzeć w nowej sali wystawowej Klima-Therm w Gdańsku, nazwanej salą OZE, a w najbliższym czasie również w pozostałych akademiach.


Zobacz film prezentujący salę OZE w Akademii Klima-Therm w Gdańsku – to nowa przestrzeń wystawowa dedykowana produktom firmy z grupy Odnawialnych Źródeł Energii (OZE):


Akademia Grupy Klima-Therm w Gdańsku jest pierwszym ośrodkiem szkoleniowo-badawczym, aktywnie działającym od 2007 roku. W 2014 roku w Katowicach firma otworzyła drugą akademię, a trzy lata później powstało trzecie centrum szkoleniowe w zlokalizowane w Warszawie.  W Akademii Grupy Klima-Therm przez cały rok organizowane są szkolenia produktowe, techniczne, serwisowe i autoryzacyjne - kierowane do instalatorów, dystrybutorów i projektantów systemów HVACR, jak również przeznaczone dla uczniów i studentów kierunków technicznych. Wszystkie akademie oferują ponadto dostęp do opomiarowanych urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych marek takich jak między innymi: FUJITSU, KAISAI, Klimor, Clint czy Montair.

Kontakt w sprawie produktów:

KLIMA-THERM Sp. z o.o.
tel. +48 22 517 36 00
www: klima-therm.com
mail: wyślij wiadomość
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet