gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

Immergas 

  glen dimplex logo

 

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-system
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 

polecamy

Instal-Projekt - grzejniki


Grzejniki ze stojakiem od Diamond - funkcjonalność i design

aktualizacja: 03-06-2022, 11:15 – artykuł promocyjny


Grzejnik nie musi być tylko praktycznym elementem wyposażenia domu, odpowiedzialnym za utrzymanie właściwej temperatury. Równie dobrze może być ciekawym punktem aranżacji wnętrza, uwypuklającym jej indywidualny charakter. Idealne połączenie funkcjonalności i designu to cel, który przyświeca projektantom i inżynierom Diamond przy pracy nad grzejnikami tej marki.

Grzejnik na stojaku pod ścianką

Stalowe grzejniki Diamond są rozwiązaniem nowoczesnym i ekologicznym, świetnie wpisującym się w obecne trendy. Stalowy grzejnik i dopasowany do niego stojak można zamontować w dogodnym miejscu i korzystać z nich w komfortowy sposób. Takie rozwiązanie daje więcej swobody w kwestii zagospodarowania przestrzeni - w instalacji grzejników nie musimy ograniczać się do montowania ich np. pod oknem.

Grzejnik na stojaku pod półkąGrzejnik na stojaku przy szklanej ścianie

Wykorzystując stojak na grzejnik stalowy, można zapewnić sobie komfort cieplny w dowolnym dogodnym miejscu. Grzejniki marki Diamond zostały zaprojektowane tak, by można je było np. przytwierdzić do podłogi przy użyciu specjalnego stojaka. Stabilny stojak polskiej produkcji jest wykonany z metalu i wyjątkowo trwały.

Stojak grzejnikowy

Diamond oferuje zarówno klasyczne grzejniki panelowe, jak i ozdobne grzejniki stalowe pionowe i poziome, które spełnią wymagania klientów poszukujących oryginalnych rozwiązań. Dobrze wkomponują się w nowocześnie urządzone wnętrza. Grzejniki ozdobne wykonane są z prasowanej na zimno blachy wysokiego gatunku, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe i wydajne. Każdy grzejnik Diamond może być stosowany w otwartych i zamkniętych układach jedno czy dwururowych C.O. Każdy grzejnik marki jest certyfikowany przez UE, co gwarantuje najwyższy standard wykonania i energooszczędności. Co więcej, zakłady produkujące grzejniki i stojaki mają certyfikaty ISO.

montaż grzejnika na stojaku

Grzejniki pionowe zyskały dużą popularność w ostatnim czasie. Ich zaletą jest nie tylko grzanie i estetyczny wygląd, ale też łatwe odnajdywanie się w ograniczonej przestrzeni i niestandardowych projektach wnętrz. Mają ponadczasowy design, dzięki któremu łatwo wpisują się w każde pomieszczenie i różne style aranżacji. Grzejniki pionowe Diamond udowadniają, że troska o środowisko i świadomość ekologicznych wyzwań nie stoją w sprzeczności z wydajnością i funkcjonalnością. Grzejniki tego typu wspaniale współpracują z ekologicznymi źródłami ciepła - np. ogniwami fotowoltaicznymi czy pompą ciepła. Grzejniki pionowe Diamond są złożone z gładkiej płyty czołowej i dwóch płyt profilowanych, bez części konwekcyjnej. Produkowane są z wysokogatunkowej blachy stalowej, walcowanej na zimno.

Grzejnik na stojaku przy drewnianych lamelachGrzejnik na stojaku minimalistyczna aranżacja

Choć oferta rynkowa może wprawić w zakłopotanie, wybierając grzejnik warto stawiać na sprawdzone marki, potwierdzające wysoką jakość produktów uzyskanymi certyfikatami. Szczególną uwagę powinno się zwracać na materiały, z jakich grzejnik został wykonany. Biorąc pod uwagę firmę, certyfikaty i jakość materiałów oraz wykonania można mieć gwarancję trwałości i niezawodności, a także dobrego, nowoczesnego designu, energooszczędności i jak najmniejszego oddziaływania na środowisko naturalne. Warto wybierać świadomie.

Biały grzejnik na stojakuGrzejnik na stojaku w salonie

Kontakt w sprawie produktów:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe DIAMOND Sp. z o.o.
tel. (+48) 12 442 00 59
www: www.diamond.pl/
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Przede wszystkim natura - nowości od Instal-Projekt

Przede wszystkim natura - nowości od Instal-Projekt

Stworzone zgodnie z najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Zaprojektowane dla tych,... ¬ więcej...

 
Grzejniki ze stojakiem od Diamond - funkcjonalność i design

Grzejniki ze stojakiem od Diamond - funkcjonalność i design

Grzejnik nie musi być tylko praktycznym elementem wyposażenia domu, odpowiedzialnym... ¬ więcej...

 
Zawory termostatyczne bez ołowiu*

Zawory termostatyczne bez ołowiu*

Najnowszą propozycją firmy ESBE są termostatyczne zawory mieszające z serii VTA320.... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
regulus