gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Noark

Hager     Ospel   

GDE
logo hsk

 nVent Werit
 

Kontakt Simon

Intersoft    W2

 Elektra   logo pawbol

polecamy

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Puszka elektroinstalacyjna A.0083 marki PAWBOL - idealne rozwiązanie do specjalistycznego montażu przełączników Wi-Fi oraz Smart Home!

artykuł promocyjny


Puszki instalacyjne podtynkowe są niezbednym elementem z przeznaczeniem do łączenia obwodów elektrycznych. Pełnią także funkcję ochronną dla rozgałęźnionych kabli znajdujacych sie w naszych domach. Ponadto posiadają wyjątkowe walory estetyczne ze względów montażowych. W dzisiejszym artykule dowiesz się o zaletach produktu marki PAWBOL - renomowanego producenta osprzętu elektronicznego.

 

Co sprawia, że PUSZKA A.0083 jest wyjątkowa - charakterystyka, specyfikacja i parametry

 

Zanim rozpoczniemy realizację projektu instalacji poszczególnych komponentów elektrycznych, warto zwrócić się o fachową poradę i zastanowić nad indywidualnymi potrzebami dostosowanymi do naszych wymagań. Wiadomo, że zarówno precyzyjne wykonanie połączeń, które pozostaną zabezpieczone w sposób profesjonalny na wiele długich lat, jest priorytetowe, jak też zachowanie aranżacji i tym samym aspektów wykończeniowych wnętrz w budynkach mieszkalnych czy biurowych.

puszka elektroinstalacyjna łączeniowa podtynkowa głęboka A.0083 PAWBOLpuszka instalacyjna podtynkowa głęboka łaczeniowa A.0083 PAWBOL

Jak już domyślamy się ze wstępu artykułu, PUSZKA o numerze katalogowym A.0083 marki PAWBOL jest z przeznaczeniem do łączenia poszczególnych elementów elektroniki, w tym gniazd. Wykonana z wysokiej jakości materiału typu PP - solidna, z gwarancją niezawodności. Sposób montażu jest podtynkowy, czyli bezpośrednio w ścianie, co sprawia, że nasz wystrój pomieszczeń pozostanie bez ingerencji wizualnej ze strony położonej instalacji elektrycznej oraz wszelakiego okablowania znajdującego się w danym budynku. Puszka ta jest stosunkowo głęboka na 80 mm. Dodatkowo wzbogacona o przestrzeń przeznaczoną na swobodny montaż. Zbudowana została ze sztywnej i dzielonej konstrukcji. Jej zaletą jest wiele dostępnych miejsc na doprowadzenie wszelakich przewodów. Idealna w zastosowaniu do przełączników Wi-Fi oraz tak popularnych w dzisiejszych czasach systemów Smart Home. Spełnia normę PN-EN IEC 60670-1:2021-06. Ważnym parametrem jest także stopień ochrony, który w tym przypadku wynosi IP 30. Zapewnia nam to bezpieczeństwo dla naszych najbliższych oraz bezawaryjność sieci połączonych przewodów. Funkcjonalna przy temperaturze pracy o stosunkowo sporym zakresie, bo aż od -20°C do +60°C. Ciesząca się wielkim uznaniem przez konsumentów. Dostępna w opakowaniach po 30 sztuk.

puszka elektroinstalacyjna A.0083 pawbolpuszka instalacyjna A.0083 PAWBOL

Opcjonalnie w miarę naszych indywidualnych potrzeb istnieje możliwość prostego powiększania zestawów o dodatkowe puszki typu A.0080 z dedykowaną do nich pokrywą montażową o numerze A.0057.

puszka instalacyjna do łaczeń elektrycznych A.0083 PAWBOL

Wybierając puszkę A.0083 oferowaną przez solidną markę, możemy mieć pewność, że będzie ona skuteczna i praktyczna przez długi okres użytkowania bez zbędnej potrzeby serwisowej oraz spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

 

puszka elektroinstalacyjna A.0083 ulotka pawbol


 

Kontakt w sprawie produktów:

PAWBOL Spółka S. A.
tel. 33 870 1206
www: www.pawbol.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Impedancja pętli zwarcia - co to jest?

Impedancja pętli zwarcia - co to jest?

Impedancja pętli zwarcia to ważny parametr elektryczny, który odgrywa kluczową... ¬ więcej...
 
Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

Seria osprzętu Living Now od Bticino, marki grupy Legrand - ikona stylu i funkcjonalności

Dziś coraz większą uwagę przykładamy do niebanalnych designerskich wnętrz oraz funkcjonalności... ¬ więcej...
 
Przemień swój dom w inteligentny z Simon 55 GO

Przemień swój dom w inteligentny z Simon 55 GO

Inteligentne domy cieszą się rosnącą popularnością. Zastosowane w nich nowoczesne... ¬ więcej...
 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook