Rekuperatory

Razem dobierzemy Twoje idealne sterowanie ogrzewaniem

aktualizacja: 04-04-2022, 10:52 – artykuł promocyjny


Zacząłeś na poważnie myśleć o przeprowadzeniu gruntownego remontu? A może chcesz wybudować wymarzony dom? Warto zastanowić się nad nowoczesnym sterowaniem ogrzewaniem, pozwalającym zredukować wydatki podczas sezonu grzewczego. Masz teraz możliwość skorzystania z darmowej wyceny oraz pomocy montażowej na terenie całej Polski!

 

Bezpłatnie przygotujemy ofertę – specjalnie dla Ciebie

 

QL Controls skupia się na ekologii, wydajności oraz wygodzie Klienta podczas projektowania swoich systemów sterowania ogrzewaniem. Chodzi o to, aby zmniejszyć zużycie paliwa grzewczego – obniża to koszt eksploatacji domu oraz redukuje emisję produktów ubocznych spalania – a także zapewnić domownikom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Aby jednak system mógł spełniać wszystkie te warunki, działające w nim sterowniki muszą być dobrane odpowiednio do typu ogrzewania oraz ogólnych warunków, jakie panują w budynku. Wbrew pozorom wybór właściwych urządzeń nie jest wcale taki prosty. Tym bardziej że mamy możliwość wyboru w bogatej gamie produktów o ciekawym designie i nowoczesnych funkcjach.


QL Controls spieszy z pomocą! Bezpłatnie pomoże Ci wybrać sterowniki idealne dla Twojej instalacji grzewczej jeszcze na etapie projektowania inwestycji. Wystarczy, że zadzwonisz podczas remontowania domu lub mieszkania. Wspólnie z firmą omówicie najlepszy wariant montażu, modele oraz liczbę potrzebnych regulatorów, ewentualny osprzęt dodatkowy, akcesoria. Na życzenie dostaniesz także propozycję pakietu premium, czyli systemu SALUS Smart Home, który zmienia przestrzeń domową w przestrzeń inteligentną. Zostaniesz nauczony programowania reguł OneTouch, mających za zadanie zautomatyzowania Twojego wnętrza, podczas tworzenia dowolnych powiązań między pracą urządzeń. Dostaniesz pomoc przy skompletowaniu systemu sterowania na miarę potrzeb, wycenie i obsłudze, bez względu na to, czy planujesz większy remont, czy może budowę. A co najważniejsze – pomoc tę otrzymasz całkowicie ZA DARMO.

 

Pomożemy przeprowadzić montaż – wskażemy profesjonalnego instalatora

 

Na wydajną pracę każdego systemu sterowania ogrzewaniem wpływ mają nie tylko sprawdzone w działaniu urządzenia, ale także odpowiedni montaż. Instalacja produktów firmy nie jest skomplikowana, jednak każdy szczegół może mieć znaczenie w przypadku nowoczesnych technologii. Kiedy wprowadzamy urządzenia sterujące do domu, mądrą decyzją będzie powierzenie takiego zadania specjalistom, którzy dobrze je znają. Dlatego korzystanie z usług certyfikowanych instalatorów jest zawsze rekomendowane przez firmę. Ludzie ci uczestniczą regularnie w szkoleniach produktowych i technicznych SALUS Controls. Tacy instalatorzy doskonale znają produkty oraz wiedzą, na co zwrócić uwagę przy programowaniu i parowaniu urządzeń. Decydując się na montaż systemu QL Controls, zostaniesz krok po kroku, bezpłatnie przeprowadzony przez wdrażanie urządzeń, wraz ze wskazaniem profesjonalnych monterów i technicznym wsparciem po zakończonej instalacji.

 

Gwarantujemy wieloletnie wsparcie techniczne

 

Firma i Klient są partnerami biznesowymi, co wymaga odpowiedzialności za produkt. Na produkty firmy dostaniesz 5 lat gwarancji, natomiast pomoc w obsłudze urządzeń będziesz mieć zapewnioną przez cały okres ich użytkowania. Możliwość skorzystania z darmowej porady technicznej jest bezterminowa, gdyż dla QL Control zadowolenie użytkowników ważne jest nie tylko w momencie zakupu. Klienci dostaną poradę odnośnie każdej sprawy związanej z produktami SALUS Controls. Gdyby pojawiły się jakieś pytania lub niejasności w trakcie ich użytkowania, technicy odpowiedzą mailowo lub telefonicznie.

 

Jak skorzystać z usługi?

 

Podsumowując: bez względu na to, jakie prace planujesz i gdzie mieszkasz, zostaną ci zapewnione:
 

  • DARMOWA pomoc w doborze systemu sterującego
  • DARMOWA wycena produktów
  • 5 lat gwarancji na urządzenia
  • kontakt z certyfikowanym Instalatorem
  • DARMOWE wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania produktów
     

Wystarczy skontaktować się z doradcami firmy i opowiedzieć o planach budowlanych lub remontowych. QL Controls zajmie się resztą.

Wieloletnie wsparcie techniczne

 

Więcej informacji na stronie.

Kontakt w sprawie produktów:

QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.
tel. 32 700 74 53; 32 750 65 05 - wsparcie techniczne
www: www.salus-controls.pl
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Poznaj zawory marki ARCO, światowego lidera branży instalacyjnej

Poznaj zawory marki ARCO, światowego lidera branży instalacyjnej

Hiszpańska firma ARCO jest obecna w 90 krajach na 5 kontynentach. Klienci docenili... ¬ więcej...

 
Razem dobierzemy Twoje idealne sterowanie ogrzewaniem

Razem dobierzemy Twoje idealne sterowanie ogrzewaniem

Zacząłeś na poważnie myśleć o przeprowadzeniu gruntownego remontu? A może chcesz... ¬ więcej...

 
Izolacje techniczne PAROC: wsparcie projektanta od A do Z

Izolacje techniczne PAROC: wsparcie projektanta od A do Z

Dobry projekt jest podstawą każdego udanego przedsięwzięcia w branży budowlanej... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet