Profesjonalne systemy iluminacji budynków typu SMARTLIGHT w bogatym wydaniu architektonicznym

aktualizacja: 07-03-2022, 11:21 – artykuł promocyjny


Smartlight to marka, która wprost zachwyca swoimi profesjonalnymi projektami systemów oświetlenia budynków - iluminacji typu SMART. Cała koncepcja polega na zdobieniach wersji smartlight z zastosowaniem diod RGB i RGBW. Barwne źródła światła LED z pewnością wzbogacają i wyróżniają architekturę budynków użyteczności publicznej, dużych obiektów biurowych czy hoteli. Inteligentne rozwiązania różnorodnej scenerii z zastosowaniem oświetlenia, dodają elegancji i podkreślają wyjątkowy charakter formy - a to wszystko dzięki SmartLight.

 

Projekty, które zachwycają najbardziej wymagających koneserów

 

Doskonałym przykładem jest restauracja Bohema umiejscowiona w zabytkowym budynku kamienicy w mieście Szczawnica. Do iluminacji, która zwiększa atrakcyjność wizualną i dodaje kunsztu - zastosowano oprawy typu wall washer RGBW Smartlight METRO36. Udogodnieniem jest wbudowany w lampach sterownik DMX, umożliwiający pełną i niezależną kontrolę oraz oddzielne ustawianie danej barwy w każdej z nich - zgodnie z naszymi upodobaniami. Dzięki tak wyrafinowanej wizualizacji zastosowanej iluminacji nie tylko restauracja, ale przede wszystkim rejon, w jakim się ona znajduje, daje wyjątkową możliwość wyróżnienia na tle innych miejsc w tej malowniczej okolicy.

METRO36 Smartlight

wall washer RGBW Smartlight METRO36

 

iluminacja restauracji Bohema w Szczawnicy Smartlight

Smartlight - iluminacja kamienicy w Szczawnicy restauracja Bohema

 

Wykwalifikowana kadra specjalistów z dokładnością i dbaniem o detale w swoich niepowtarzalnych projektach iluminacji w technologii SMART tworzy wizję wyjątkowego doznania architektonicznego. Dzięki swoim osiągnięciom inwestorzy przekonują się do odważnych kolorów oświetlających budynki. Interesującym przykładem, o którym warto wspomnieć w dzisiejszym artykule, jest efekt wprowadzonej koncepcji iluminacji zabytkowego kościoła w Świerzawie. W danym przypadku wykorzystane zostały lampy Smartlight z serii PIXI14HD, projektor z wmontowanym sterownikiem DMX//RDM oraz diodami wysokiej mocy RGBW 4in1. Ścianę muru oświetla system liniowy - model TINOS24.

TINO24 Smartlight

system liniowy model TINO24

 

iluminacja kościoła w świerzawie Smartlight

Smartlight - iluminacja kościoła w Świerzawie

 

A jak wzbudzić zainteresowanie konkretnym budynkiem - w tym przypadku w centrum miasta z przeznaczeniem do wynajęcia? Zawsze możemy zainwestować w odpowiednio dobraną iluminację opartą na oprawach Smartlight RGBW. Zastosowane dwa modele najazdowe KOS12R, połączone z projektorami Smart PIXI HD wprost zachwycają wszystkich przechodniów i przyciągają przyszłych najemców. A na czym polega cała sztuka? Otóż w trybie tygodniowym jednokolorowe oświetlenie w prostej bieli podkreśla charakterystykę budowli, a we wszystkie ważne dni związane z wydarzeniami w mieście budynek zmienia się nie do poznania. I tak dzień flagi, wydarzenia międzynarodowe, święta i okoliczności są spotęgowane zmienną kolorystyką.

KOS12R SmartlightPIXI Smartlight

 model najazdowy KOS12R i projektor SMART PIXI HD

 

iluminacja budynku w centrum miasta Smartlight

Smartlight - iluminacja budynku w centrum miasta

 

Wszystkie inicjatywy mają jeden wspólny cel, który jest najważniejszym elementem - oczywiście jest to koncepcja SMART oparta na oprawach Smartlight. Odpowiednią regulację zapewnia sterownik główny firmy NICOLAUDIE model STICK DE3. Ważnym aspektem jest oprogramowanie pozwalające na zapisywanie konkretnych scen, zróżnicowania kolorystyki, czasu oraz daty zautomatyzowanego włączania. Proces nadzorowania pracy systemu wdrożonej iluminacji opraw Smartlight DMX RGBW zawdzięczamy serii STICK.

STIC sterownik główny firmy nicolaudie stick de3 smartlight

sterownik główny firmy NICOLAUDIE model STICK DE3

Kontakt w sprawie produktów:

Smartlight
tel. +48 22 435 83 02
www: www.smartlight.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Współczesne systemy sterowania oświetleniem - zarys historyczny pionierskich zastosowań

Współczesne systemy sterowania oświetleniem - zarys historyczny pionierskich zastosowań

Już od zarania naszej cywilizacji człowiek nieustannie dążył do wyeliminowania... ¬ więcej...

 
Zanieczyszczenie światłem

Zanieczyszczenie światłem

Życie roślin i zwierząt na naszej planecie zawsze było podporządkowane naturalnemu... ¬ więcej...

 
Profesjonalne systemy iluminacji budynków typu SMARTLIGHT w bogatym wydaniu architektonicznym

Profesjonalne systemy iluminacji budynków typu SMARTLIGHT w bogatym wydaniu architektonicznym

Smartlight to marka, która wprost zachwyca swoimi profesjonalnymi projektami... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet