Rusza platforma E-Szkolenia BDR Thermea Poland

artykuł promocyjny


Udział w szkoleniach BDR Thermea Poland będzie bardziej efektywny i wygodny, dzięki nowej platformie online. E-szkolenia to aplikacja zaprojektowana przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi do komunikacji cyfrowej. Aktywny udział w modułach szkoleniowych poświęconych urządzeniom De Dietrichy i Baxi jest możliwy dzięki zaawansowanym funkcjonalnościom tej aplikacji.

Instalator przy komputerze w czasie szkolenia

Obecnie cykl szkoleń podzielono na dwie części. Pierwsza ma charakter teoretyczny - użytkownik może brać w niej udział zdalnie, w wygodnym dla siebie miejscu i czasie. Kolejne lekcje tworzą sesje video prowadzone przez doświadczonych szkoleniowców, wieńczonych testami wiedzy, złożonymi z kilku pytań. Część teoretyczna jest darmowa i jedynym warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja na stronie. Druga część - praktyczna - odbywa się stacjonarnie w ośrodkach we Wrocławiu albo Grodzisku Mazowieckim. Warunkiem udziału w stacjonarnej części szkolenia jest ukończenie kursu teoretycznego na platformie E-Szkolenia. Praktyczna część szkolenia jest płatna. Termin można wybrać w kalendarzu, który jest widoczny po skończeniu szkolenia online. Część praktyczna jest prowadzona przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Platforma E-szkolenia

Komplet szkoleń - teoria i praktyka - pozwala na uzyskanie uprawnień do obsługi urządzeń grzewczych marki De Dietrich oraz/lub BAXI. Szczegółowe informacje - wymagania techniczne, zasady dostępu, procedury szkolenia - można znaleźć w regulaminie. Platforma jest dostępna na stronie internetowej poświęconej szkoleniom De Dietrich.

 

Tymczasowo do końca marca szkolenia prowadzone są równolegle w starej i nowej formule, do czasu gdy na platformie E-Szkolenia ukażą się wszystkie rodzaje szkoleń. Na podanej wyżej stronie internetowej można znaleźć harmonogram szkoleń w obu formułach.

Kontakt w sprawie produktów:

BDR Thermea Poland Sp. z o.o.
tel. 71 71 27 400
www: www.dedietrich.pl
www.dedietrich-kotly.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook