www.centrumklima.pl


Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji dla domów jednorodzinnych Komfovent do pobrania!

aktualizacja: 31-01-2022, 13:55 – artykuł promocyjny


Firma Ventia, generalny dystrybutor marki Komfovent w Polsce, przygotowała Przewodnik po rekuperacji dla domów jednorodzinnych. Materiał jest skierowany do Inwestorów – wszystkie informacje są podane w sposób przejrzysty i bardzo przystępny. Przewodnik został także w 100% zweryfikowany merytorycznie!

 

 

 

„Przygotowując Przewodnik myśleliśmy również o naszych klientach – Instalatorach wentylacji. Często Inwestorzy „zarzucają” ich setką pytań o działanie rekuperacji, dostępne rozwiązania i różnice między nimi. Teraz mogą dodatkowo posłużyć się naszym Przewodnikiem, przekierowując na niego swojego klienta. Mają pewność, że zawarte w nim informacje są w 100% zweryfikowane merytorycznie”.
Tomasz Osuchowski
Kierownik Marketingu VENTIA

Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji dla domów od Ventia

 

Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji dla domów wyjaśnia w przystępny sposób m.in.:

 

Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji Jakie są różnice pomiędzy wentylacją grawitacyjną a mechaniczną. Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji Jakie są realne korzyści z zastosowania rekuperacji w domu.
Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji Jakie są rodzaje wymienników ciepła i czym się od siebie różnią. Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji Dlaczego w zimę odpowiedni poziom wilgotności w domu jest tak ważny.
Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji Czym powinna się charakteryzować dobra automatyka sterowania rekuperatora. Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji Jak dobrać optymalny model do swojego domu.
Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji Na co jeszcze zwracać uwagę przy wyborze rekuperatora. Bezpłatny Przewodnik po rekuperacji Jak jest zbudowany rekuperator.

 


Pobierz >> >https://www.ventia.pl/materialy-informacyjne/Krotki-przewodnik-po-rekuperacji-Komfovent-Domekt.pdf

Kontakt w sprawie produktów:

Ventia Sp. z o.o.
tel. (+48 22) 841 11 65
www: www.ventia.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Wielofunkcyjne narzędzie pomiarowe dla profesjonalistów od wentylacji

Wielofunkcyjne narzędzie pomiarowe dla profesjonalistów od wentylacji

Regulowanie systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, kontrolowanie przepływu... ¬ więcej...

 
Odkryj na nowo HAVACO Flexo SYSTEM! Pobierz nowy katalog produktowy!

Odkryj na nowo HAVACO Flexo SYSTEM! Pobierz nowy katalog produktowy!

Firma Ventia, generalny dystrybutor marki HAVACO w Polsce postanowiła opracować nowy... ¬ więcej...

 
HAVACO Flexo BOX PRO vs Standard. Zobacz pojedynek dwóch doskonałych systemów rozdzielaczowych. Skrzynka P8 PRO podłączona w 54 sekundy!
 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Wienkra    Systherm    Ventec   Lindab Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech Stiebel Eltron  Iglotech  Iglotech Klimor   Klima-Therm    Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet