gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

   Werit

  Schell

Ferdom

logotyp Faneco
PipelifeEko-Bio

logo sfa

logo armacell


Ferro
Grupa Armatura
   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

polecamy

Filtrowana woda prosto z kranu. Flow Comfort - nowy system filtrujący wodę od Dafi

artykuł promocyjny


Doskonale wiemy, jak ważną kwestią jest oczyszczanie wody pitnej. Najlepszą drogą na pozyskanie czystej, zdrowej oraz gotowej do bezpośredniego spożycia wody prosto z kranu, jest innowacyjny system poprawy jej jakości - taki jak Flow Comfort. Zastosowanie nowoczesnej instalacji zaprojektowano z przeznaczeniem do użytku zarówno domowego, jak i profesjonalnego. Tego typu rozwiązanie wykorzystywane jest do ujęć wodociągowych oraz przydomowych z dopuszczeniem do spożycia. Postępowy produkt marki Dafi* - lidera polskiego rynku filtracji wody, zaspakaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto Flow Comfort daje gwarancję solidnego usuwania wszelkich szkodliwych składników bez względu na wskaźnik twardości wody. Szerokie zastosowanie zawdzięcza wyposażeniu układu w głowicę regulującą poziom filtracji. Umożliwia nam to doskonałe dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i polega jedynie na przekręcaniu głowicy oraz dodatkowo na wyborze stosownego zakresu redukcji wartości twardości.

system instalacji do filtracji wody Flow Comfor marki Dafi

fot.: Dafi - system filtracji wody FLOW COMFORT

 

Jak działa system Flow Comfort?

 

System filtracji nie jest skomplikowany, jednakże dzięki zastosowaniu specjalistycznych materiałów, zapewnia nam perfekcyjną jakość i niezawodne użytkowanie sprzętu. Flow Comfort oparty jest na kilkustopniowej technologii, którą umieszczono i zamknięto w jednym wkładzie filtrującym. Woda otrzymywana z wodociągów przepływa po kolei przez warstwy włókniny polipropylenowej, wysokiej jakości złoża żywicy jonowymiennej i bloku węglowego. Pozwala nam to uzyskać odpowiedni poziom parametrów fizyczno-chemicznych wody.

instalacja systemu Flow Comfort marki Dafi

fot.: Dafi - system filtracji wody FLOW COMFORT


Zaletą są także różne warianty montażowe dostosowane do potrzeb konsumentów - filtr można umiejscowić pod zlewem kuchennym z pobieraniem wody z ujęcia typu ZWU (zimnej wody użytkowej), a także przy usprawnianiu struktury w dystrybutorach. Producent zadbał o szczegóły i załączył w zestawie pasek do testowania współczynnika twardości wody dolotowej. Jednakże taką informację udostępniają też do naszej wiedzy wodociągi. Kierując się naniesionymi oznakowaniami na zamontowanej instalacji, ustawiamy położenie wkładu względem głowicy w taki sposób, aby wyregulować stopień redukcji twardości węglanowej. W efekcie doprowadzamy do zmiękczania wody.

 

Dlaczego warto filtrować wodę?

 

Dla każdego z nas woda jest wręcz niezbędna w procesie przemiany materii i transporcie substancji odżywczych. O tym, jak ważną rolę odgrywa w życiu człowieka oraz o jej właściwościach zdrowotnych i ekologicznych - wiemy nie od dziś. Dlaczego jednak warto filtrować wodę? Dzięki temu procesowi zostaje ona pozbawiona zanieczyszczeń mechanicznych i związków metali ciężkich, które przedostają się do niej podczas transportu rurociągami. Ponadto eliminujemy tym sposobem zbędne i szkodliwe składniki, dzięki czemu korzystnie wpływa to na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Istotnym aspektem są też walory ekonomiczne związane z brakiem konieczności zakupu wody butelkowej, minimalizuje to w znaczącym stopniu koszta naszego domowego budżetu, czas oraz chroni nasze środowisko naturalne - zmniejszając zużycie plastikowych opakowań.

system filtracji wody Flow Comfort marki Dafi czysta woda


Dokonując wyboru systemu Flow Comfort, zyskujemy szybki i nieograniczony dostęp do smacznej, klarownej o neutralnym zapachu wody prosto z kranu. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu otrzymujemy w zamian źródło idealnej wody na bazę do gotowania i spożywania. Ponadto marka Dafi wykorzystując zaawansowane metody, zwróciła się ku zapewnieniu gwarantowanej ochrony sprzętów kuchennych między innymi w efekcie zmiękczania wody, zapobiegając tym samym procesom osadzania się na ich komponentach kamienia - dzięki czemu nasza woda pitna jest całkowicie bezpieczna.

 

*Marka najczęściej wybierana w kategorii produktów filtrujących, źródło: Formaster S.A. na podstawie badania przeprowadzonego przez Publicis Groupe, Brand Health Tracking, CAWI, All, 25-54, osoby z wykształceniem średnim+, N=1011, październik 2021.

Kontakt w sprawie produktów:

FORMASTER S.A.
tel. 41 346 48 00, 41 345 04 01, 800 703 048
www: dafi.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Inwestycja, która pozwala zaoszczędzić pieniądze

Inwestycja, która pozwala zaoszczędzić pieniądze

Koszty życia niestety stale rosną i nie mamy na to żadnego... ¬ więcej...

 
Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Komfort filtrowanej wody prosto z kranu

Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, by urządzić kuchnię z wykorzystaniem... ¬ więcej...

 
Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Wodostacja. Nowy wymiar nawodnienia od Dafi

Polski lider butelek i dzbanków filtrujących do wody kranowej Dafi zaprezentował... ¬ więcej...

 

All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook