gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

   UponorWerit

  Schell

Ferdom

logotyp Faneco
PipelifeEko-Bio

SFA Poland Sp. z o.o.Diamond


Ferro
Grupa Armatura
   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

polecamy

Werit


Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

artykuł promocyjny


Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej
Podczas urządzania łazienek w obiektach publicznych trzeba spełnić kilka warunków. Bezpieczeństwo i funkcjonalność są z nich najważniejsze, ale należy pamiętać także o estetyce.


Każdy powinien czuć bezpieczeństwo oraz komfort podczas korzystania z publicznej toalety. Duży wpływ na to ma rozmieszczenie urządzeń, użycie odpowiednich dodatków i armatury.

 

Specjalistyczne uchwyty

 

Bateria Algeo MedicoBateria Algeo Square Medico

W powyższych aranżacjach wykorzystano specjalne umywalkowe baterie z serii Algeo Medico i Algeo Square Medico. Uchwyt, który je wyróżnia, pozwala na regulowanie strumienia wody w krótkim czasie, bez użycia rąk. Można to zrobić sprawnie łokciem, co pozwala na uniknięcie dotykania dłonią urządzenia. To ważne, bo kiedy z łazienki korzysta wiele osób, jest większa częstotliwość nagromadzania się zarazków. Takie rozwiązanie zapobiega ich przenoszeniu.


Regulator ceramiczny, w który wyposażone są baterie, gwarantuje ich niezawodne i długie działanie, niezależnie od bardzo częstej eksploatacji mającej miejsce w publicznej łazience. Zostały wykończone idealnym do wilgotnych warunków chromem.

Bateria Fiesta Medico              Bateria Tiga Medico

Chromowane wykończenie, specjalistyczne uchwyty, i regulator ceramiczny posiadają także baterie z kolekcji Fiesta MedicoTiga Medico. Modele Tiga używa się dodatkowo oszczędniej ze względu na perlator napowietrzający strumień wody, w który są wyposażone. Ma to spore znaczenie w obiektach użyteczności publicznej. W utrzymaniu urządzeń w czystości pomaga system łatwego usuwania kamienia wapiennego.

 

Bezpieczne poręcze, siedziska…

 

Baterie Algeo Medico, uchwyty

W niektórych łazienkach np. hotelowych stawia się nie tylko na dbałość o higienę, ale również bezpieczeństwo - wprowadzane są rozwiązania, które chronią przed poślizgnięciem i upadkiem. Stosuje się w tym celu powierzchnie antypoślizgowe, montuje specjalne siedziska, uchwyty, eliminuje wszelkie progi.

Metalia Help              Siedzisko Metalia Help

W kabinie prysznicowej oraz w okolicach sedesu można zamontować uchwyty podwójne lub pojedyncze. Poręcze kątowe mocowane do ściany i siedziska składane - idealne dla kobiet w ciąży, seniorów, osób niepełnosprawnych itp. - są także bardzo przydatne. Seria Metalia Help posiada sprawdzone produkty - wykonane ze stali szlachetnej o metalicznym połysku lub uniwersalnie białe.

 

Praktyczne dodatki

 

Przydają się wszystkie akcesoria, które wpływają na komfort korzystania z łazienki w obiekcie publicznym.

Lusterko Metalia Hotel Półka Metalia HotelKosz Metalia Hotel

Solidne, chromowane kosze łazienkowe Metalia Hotel, 5- lub 3-litrowe z przyciskiem do podnoszenia pokrywy są wygodne w użytkowaniu, a ponadto dobrze wyglądają. Lusterko kosmetyczne (Metalia Hotel) na ruchomym ramieniu z możliwością regulowania zasięgu oraz trzykrotnym powiększeniem i półki na ręczniki przydadzą się w łazience hotelowej.

 

Designerskie akcesoria

 

Wygląd łazienki wpływa na postrzeganie całego obiektu. Inwestorzy wiedzą, że nie wystarczy poprzestać na solidnym wyposażeniu, wnętrze musi być interesujące wizualnie - mieć dobrze dobraną kolorystykę, oświetlenie, zestawienie materiałów i faktur.


Producenci akcesoriów i armatury do obiektów publicznych zachęcają do wyboru modeli o ciekawej formie, takie, które chętnie wybralibyśmy do łazienek domowych. Akcesoria z eleganckich kolekcji Grace i Metalia zawierają interesujące stylistycznie koszyki na kosmetyki, uchwyty na papier toaletowy, mydelniczki, dozowniki na mydło, wieszaki na ręczniki itp.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Deska z funkcją bidetu - toaleta i bidet w jednym od Akcjum.pl

Deska z funkcją bidetu - toaleta i bidet w jednym od Akcjum.pl

Na przestrzeni lat rozwiązania urządzeń sanitarnych były cały czas udoskonalane... ¬ więcej...

 
Płyta przyciskowa wolna od zarazków - EXCLUSIVE Aseptic od WERiT

Płyta przyciskowa wolna od zarazków - EXCLUSIVE Aseptic od WERiT

EXCLUSIVE Aseptic to nowoczesne płyty przyciskowe do urządzeń spłukujących, wyposażone... ¬ więcej...

 
Za lustrowe urządzenia sanitarne - w pionierskim zastosowaniu w łazienkach użytku publicznego

Za lustrowe urządzenia sanitarne - w pionierskim zastosowaniu w łazienkach użytku publicznego

Toalety publiczne charakteryzują się dużym natężeniem ruchu i wymagają specjalnego... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet