gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

 

BuderusJunkers

logotyp partner serwisu E.ON Foton Hewalex

nVent     Galmet

Salus
   

EsbeRoth Polska

   Schiedel   Pipelife    

Kospel    NTS Energy

Stiebel Eltron Radox Radiators

Ferdom

Grupa Armatura

Imers
FENIX

logo Wilo
   De Dietrich

logo Daikin    Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

REGULUS-systemglen dimplex logo
  Instal-Projekt  Verano Konwektor

Intersoft
 Immergas

polecamy

Junkers - patron


Nowe kotły Condens 5700i WT oraz Condens 5300i WT

aktualizacja: 17-01-2022, 10:17 – artykuł promocyjny


W ofercie Bosch można teraz znaleźć zupełnie nowe modele wiszących gazowych kotłów kondensacyjnych Condens 5300i WT oraz Condens 5700i WT. Mają one wykonane ze stali nierdzewnej, zintegrowane zasobniki ciepłej wody, które gwarantują długą żywotność i wysoką higienę przygotowania ciepłej wody.

Gazowy kocioł kondensacyjny Condens 5700i WT

Condens 5700i WT jest wyposażony w zasobnik warstwowy, który zapewnia największą wydajność ciepłej wody (powyżej 20 l/min) i duży komfort. U Condens 5300i WT jest to zasobnik zapewniający wysoką żywotność w przypadku wodociągowej wody o podwyższonej twardości, gdyż posiada wężownicę grzewczą. Dwa zakresy modulacji mocy gwarantują również wydajność ciepłej wody obu kotłów i zapewniają dopasowanie optymalne urządzenia na cele ciepłej wody (maksymalna moc obu modeli podwyższona jest do 30 kW) i ogrzewania.

 

Kompaktowy design

 

Dzięki kompaktowej budowie obu kotłów mamy szerokie możliwości zastosowań. Powierzchnię, jaka jest potrzebna do montażu, da się zaoszczędzić poprzez połączenie w wiszącym urządzeniu podgrzewacza i kotła. Dodatkowo interesujący wygląd urządzeń sprawia, że świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych, gdyż będą stanowić część wystroju. Idealnie wpasują się nawet w te bardziej wymagające wnętrza.

Gazowy kocioł kondensacyjny Condens 5700i WT Kondensacyjny kocioł gazowy condens 5300i WT

Szerokie zastosowanie

 

Condens 5700i WT w białej łazience


Zarówno budynki nowe, które mają małe straty ciepła, jak i budynki słabo ocieplone będą miały zapewnioną oszczędną pracę kotłów dzięki wbudowanej automatyce pogodowej i szerokiemu zakresowi modulacji. Wbudowane porty, które umożliwiają montaż w kotle modułu Control-Key, dają opcję komunikowania się bezprzewodowo z regulatorem EasyControl CT200. Pozwala to na uniknięcie prac budowlanych i instalacyjnych związanych z montażem między regulatorem a kotłem instalacji elektrycznej. Jest to ważne, zwłaszcza jeśli chodzi o modernizację. Łatwo więc stwierdzić, że Condens 5300i WT oraz Condens 5700i WT to rozwiązania idealne zarówno w przypadku obiektów modernizowanych, jak i tych nowych. Oba modele wyposażono w sterownicze panele z czytelnymi wyświetlaczami LED z siedmioma przyciskami, dzięki którym możliwy jest intuicyjny i bezpośredni dostęp do podstawowych informacji i ustawień. W przypadku kotłów Condens 5700i WT to tekstowo-graficzny kolorowy wyświetlacz.

 

Mobilnie lub stacjonarnie

 

Współpraca z opcjonalnymi stacjonarnymi i mobilnymi systemami zarządzania zapewniona jest przez wbudowaną automatykę kotłów. Umożliwia to ich dopasowanie do konkretnych potrzeb użytkowników. W ofercie Bosch dostępne są różne opcje modulujących pracę kotła systemów sterowania - od jednej do dziewiętnastu sfer grzewczych lub od jednego do ośmiu obiegów grzewczych, systemy inteligentne, które dają możliwość zarządzania mobilnego za pomocą smartfona lub tabletu z aplikacją EasyRemote lub EasyControl oraz stacjonarne, tradycyjne systemy sterowania pokojowego i pogodowego.
 

 

Kontakt w sprawie produktów:

Bosch Klimatyzacja
tel. 801 600 801
www: www.bosch-klimatyzacja.pl
mail: wyślij wiadomość

Zobacz także
Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Wybierz grupę pompową od NTS Energy

Promocyjne ceny grup pompowych, obniżone od 8 do nawet 22%, czekają w sklepie internetowym... ¬ więcej...

 
Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

Nowe zestawy PRIMOBOX ACB 930 i 950

AFRISO poszerza gamę zestawów mieszających PrimoBox ACB o modele 930 i 950.... ¬ więcej...

 
Jak zabezpieczyć instalację c.o. przed korozją?

Jak zabezpieczyć instalację c.o. przed korozją?

Korozja jest właściwie w każdej instalacji, niezależnie jakie będzie źródło... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet