Werit


Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

aktualizacja: 23-12-2021, 12:09 – artykuł promocyjny


Łazienki w ostatnim czasie nie odgrywają już tylko tradycyjnej roli. Coraz częściej spotyka się je dużo bardziej podrasowane. Stają się miejscem, w którym można nie tylko wziąć kąpiel, wysuszyć włosy czy nałożyć makijaż, ale też korzystać z wygodnej sofy podczas czekania na efekty nałożonej maseczki. Sprzęty takie jak fotel, stolik czy właśnie sofa pojawiają się tam teraz nierzadko, a przecież do niedawna jeszcze coś takiego mogłoby zostać uznane za wariactwo. W obecnych czasach pomieszczenie łazienkowe to nie tylko miejsce do wzięcia szybkiego prysznica, ale również wylegiwania się w relaksującym SPA czy przesiadywania w eleganckim gabinecie odnowy biologicznej. Podstawowe przeznaczenie takiego wnętrza wydaje się w tym wypadku drugorzędne. W tak zaaranżowanych łazienkach bardzo dobrze wygląda armatura podtynkowa. W jej przypadku większość elementów jest schowana w ścianie pod tynkiem, na zewnątrz natomiast widoczne są tylko konieczne pokrętła, dźwignie i wylewki, z których wypływa woda. Taka armatura świetnie wpasuje się w niebanalnie urządzone pomieszczenia i będzie pełnić nie tylko funkcję użytkową, ale także dekoracyjną.

 

Slim i Rotondo – tak dyskretne, że niemal nieobecne…

 

Ramię z deszczownią SlimRamię z deszczownią Slim NPT13Ramię z deszczownią Slim NPT14

Ramię z deszczownią Slim


Przy podziwianiu wystroju łazienki, ledwo zwracamy uwagę na ramię i stalową deszczownię Slim, gdyż są one niesamowicie cienkie. Talerz urządzenia ma do wyboru wersję kwadratową o boku długości 25 cm lub okrągłą o średnicy 20 i 25 cm. Mosiężną głowicę talerzową zestawu Rotondo 9 zamocujemy z kolei nie tylko do ściany, ale też do sufitu. Przegub kulowy zastosowany w obydwu modelach pozwala na regulacje kąta ustawienia talerza, a system FerroEasyClean umożliwia łatwe usuwanie kamienia wapiennego poprzez proste przetarcie palcem sitka.

 

Okrągły zestaw natryskowy Rotondo 9 NPT02Zesta natryskowy rotondo 9 NPT03Bateria natryskowa podtynkowa Algeo

Zestaw natryskowy Rotondo 9


Uniwersalne, modne i funkcjonalne - takie są właśnie podtynkowe zestawy natryskowe. Pasują do różnych aranżacji i stylów. Prezentują się świetnie w minimalistycznych wnętrzach, gdyż biorą minimalny udział w wystroju i pełnych ozdób wnętrzach glamour, bo mogą stanowić ozdobę dodatkową. Sprawdzają się w każdej łazience niezależnie od rozmiarów, a niewielka liczba widocznych elementów ułatwia utrzymanie jej w czystości.

 

Przestronnie i elegancko

 

zestaw podtynkowy z baterią ideszczownią Algeo SetZestaw podtynkowy Angelo Set na białej ścianie

Algeo Set

 

Wiele osób marzy, aby jego łazienka znajdowała się bezpośrednio przy sypialni i była, można powiedzieć, przedłużeniem intymnej sfery wypoczynku. W pomieszczeniu widocznym na zdjęciach zamontowano kompletny zestaw podtynkowy Algeo. Deszczownia, dźwignia i wąż z rączką prysznicową znajdujące się na zewnątrz są niemal niewidoczne na tle pokrytej interesującą okładziną 3D ściany. Aż trzy funkcje, jakie posiada rączka natrysku, pozwalają na korzystanie z odprężającego wodnego masażu, ożywczego deszczu lub połączenie obu tych opcji. Dzięki systemowi FerroEasyClean bez problemu wyczyścimy sitko deszczowni i natrysku z osadu wapiennego. Algeo Set można znaleźć w okrągłej wersji z talerzem deszczowni Slim o średnicy 20 cm oraz jako Algeo Square z talerzem deszczowni w kształcie kwadratu o długości boku 20 cm i kwadratową rączką natryskową.

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Za lustrowe urządzenia sanitarne - w pionierskim zastosowaniu w łazienkach użytku publicznego

Za lustrowe urządzenia sanitarne - w pionierskim zastosowaniu w łazienkach użytku publicznego

Toalety publiczne charakteryzują się dużym natężeniem ruchu i wymagają specjalnego... ¬ więcej...

 
Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznej

Wygodnie i elegancko - nowoczesna armatura do obiektów użyteczności publicznejwięcej...

 
Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe

Łazienki w ostatnim czasie nie odgrywają już tylko tradycyjnej roli. Coraz częściej... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet