gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

   UponorWerit

  Schell

Ferdom   
Pipelife
Eko-Bio

SFA Poland Sp. z o.o.Diamond

 Grupa Armatura 

   Nibco

Invena     logo Wilo

Intersoft

  logotyp Faneco

polecamy

Bateria SCHELL GRANDIS E z nagrodą German Innovation Award 2021

aktualizacja: 11-01-2022, 07:33 – artykuł promocyjny


Tego roku wyróżnienie w międzynarodowym konkursie German Innovation Award dostała elektroniczna bateria SCHELL GRANDIS E. Jej nowoczesny design i wyjątkowa funkcjonalność to tylko niektóre jej licznych zalet. Wyróżnia się niesamowitym komfortem użytkowania, a higiena jej wody pitnej jest na wysokim poziomie. Cechuje ją również inteligentny system zarządzania instalacją wodną SCHELL SWS.

Elektroniczna bateria SCHELL

Bateria kuchenna SCHELL GRANDIS E ze sterowaniem na podczerwień dostała nagrodę od Niemieckiej Rady Wzornictwa w kategorii „Excellence in Business to Business - Building&Elements”. Posiada ona funkcję sieciowej integracji z systemem inteligentnego budynku. Jest to przyszłościowe rozwiązanie, stawiające przede wszystkim na funkcjonalność i nowoczesność. Swój komfort w użytkowaniu i higieniczność armatura zawdzięcza przede wszystkim połączeniu dwóch trybów uruchamiania - manualnego i bezdotykowego. Nagroda dla baterii SCHELL GRANDIS E nie jest jedynym wyróżnieniem, jakie Niemiecka Rada Wzornictwa przyznała firmie SCHELL. W poprzednim roku został przez nią doceniony system SWS, umożliwiający zdalne monitorowanie i programowanie parametrów instalacji, poprzez usługę chmury SMART.SWS, jednocześnie w kilku budynkach.

 

Maksymalna higiena dzięki przemyślanym funkcjom

 

Baterię kuchenną SCHELL GRANDIS E wyposażono w dwa mechanizmy uruchamiania - na podczerwień i za pomocą tradycyjnej dźwigni, która została zamieszczona z boku korpusu. Dzięki elektrycznemu trybowi zapewniona jest sterylna czystość armatury oraz rąk. Zaawansowane funkcje, jakie oferuje inteligentna elektronika, gwarantują higienę także wtedy, gdy armatura nie jest używana od dłuższego czasu. Program przepłukiwania antystagnacyjnego rur uruchamia się w przypadku przestojów, bez względu na położenie dźwigni mieszacza. Z racji tego bakterie - zarówno w instalacji zimnej, jak i ciepłej - nie namnażają się tak. To dobra opcja zwłaszcza dla obiektów, którym zdarza się podlegać sezonowym przerwom w eksploatacji. Są to m.in. szkoły, biurowce czy hotele. Blokada gorącej wody i ogranicznik obrotu wylewki zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo oraz komfort.

Stalowa ateria kuchenna SCELL

 

Wartość dodana dzięki funkcjom sieciowym

 

Kiedy zintegruje się armaturę elektroniczną i inteligentny system zarządzania instalacją wodną SCHELL SWS, łatwiejsze stanie się utrzymanie higieny instalacji wodnej w budynkach półpublicznych i publicznych. SCHELL SWS pozwala, aby w szybki i wygodny sposób dopasować indywidualnie parametry pracy poszczególnych grup armatury. Przy pomocy tego systemu możliwe będzie określenie dokładnego czasu trwania - dni tygodnia, a nawet godzin - i częstotliwości przepłukań antystagnacyjnych. Usługa online SMART.SWS to rozszerzenie systemu, polegające na zdalnym sterowaniu, monitorowaniu i dokumentowaniu parametrów pracy systemu przy pomocy dowolnego mobilnego urządzenia, posiadającego dostęp do internetu. Jest to systematyczny i bezpieczny w obecnych czasach sposób zarządzania instalacją.

Kontakt w sprawie produktów:

SCHELL Polska sp. z o.o.
tel. +48 71 3643551
www: www.schell.eu/polska-pl.html
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Bateria SCHELL GRANDIS E z nagrodą German Innovation Award 2021

Bateria SCHELL GRANDIS E z nagrodą German Innovation Award 2021

Tego roku wyróżnienie w międzynarodowym konkursie German Innovation Award... ¬ więcej...

 
Jaki zlewozmywak do kuchni wybrać? Praktyczny poradnik

Jaki zlewozmywak do kuchni wybrać? Praktyczny poradnik

Zlewozmywak jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni. Wydaje... ¬ więcej...

 
Zlewozmywak z baterią - znajdź najlepszą parę do swojej kuchni

Zlewozmywak z baterią - znajdź najlepszą parę do swojej kuchni

Wśród kuchennego wyposażenia nie ma dwóch innych elementów,... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet