gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

FibaroNoark

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit
logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

 Elektra   

polecamy

Karlik - patron działu Gniazda, wtyczki, włączniki


Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

aktualizacja: 24-05-2022, 08:25 – artykuł promocyjny


Sonata Touch swoją premierę miała w październiku 2021 roku. Jest to seria łączników elektronicznych przeznaczonych do sterowania oświetleniem oraz żaluzjami w domowym zaciszu. Ich nowoczesny design przyciąga uwagę, a co najważniejsze, odznaczają się one wyjątkową funkcjonalnością. Dowiedz się więcej na temat wyjątkowych możliwości produktów z serii Sonata Touch.

Sonata touch. Dotykowe łączniki elektryczne

 

Postaw na nowoczesność

 

Możliwość sterowania oświetleniem za pomocą dotyku jest niewątpliwie fantastyczną i niezwykłą opcją wobec ogólnodostępnych, nudnych produktów, które można zobaczyć niemal w każdym domu. Świat osprzętu elektrycznego nieustannie się zmienia i podnosi swój poziom, również w dziedzinie wzornictwa. Seria Sonata Touch to śmiała odpowiedź marki Ospel na te zmiany. Innowacyjna wersja łączników zaskakuje minimalistycznym wyglądem. Projektanci zrezygnowali ze zbędnych ozdobników, a surowa konstrukcja daje czysty, świeży wygląd. Szklany panel dotykowy prezentuje się bardzo elegancko. Świetnie wpasowuje się w niemal każdy rodzaj pomieszczeń, zarówno mieszkalnych, jak i biurowych.

Łączniki elektryczne Ospel

Dzięki modułowej konstrukcji Sonata Touch, można teraz tworzyć własne konfiguracje łączników, ze wszystkimi produktami z serii Sonata w ramkach: od podwójnej do pięciokrotnej. Na polskim rynku to praktycznie pierwsze takie rozwiązanie.

Łączniki Sonata Touch

Do tego istnieje możliwość połączenia łącznika ze wszystkimi ramkami serii Sonata m.in. z ramkami linii Prestige. Twórcy wykorzystują do ich produkcji takie materiały jak drewno, stal Inox, szkło i aluminium. Jest to dosyć wygodna opcja, a warto dodać, że nie była wcześniej dostępna. Klienci, którzy preferują niebanalne rozwiązania i lubią sami decydować o szczegółach, na pewno zainteresują się takim wyjściem.

 

Technologia LED

 

Łączniki Sonata Touch są wyjątkowe pod wieloma względami. Mogą na przykład pochwalić się silnym i szybkim reagowaniem na dotyk. Posiadają panel, który wykrywa go nawet z odległości 5 mm. Dodatkowo panele dotykowe, mają doskonałą widoczność w ciemności. Podświetlenie wykonane w technologii LED jest dyskretne, a zarazem dobrze widoczne. Dzięki temu łącznik łatwiej jest zlokalizować i świetnie wygląda także nocą.

 

Biały łącznik z technologią ledCzarny łącznik ledowy 

Kontakt w sprawie produktów:

Ospel S.A.
tel. (32) 673 71 06
www: ospel.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Puszka elektroinstalacyjna A.0083 marki PAWBOL - idealne rozwiązanie do specjalistycznego montażu przełączników Wi-Fi oraz Smart Home!
 
Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

Czuła na dotyk linia łączników Ospel - Sonata Touch

Sonata Touch swoją premierę miała w październiku 2021 roku. Jest to seria łączników... ¬ więcej...

 
Kupuj gniazdka i sprzęt elektrotechniczny na merXu
 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet