Zbiorniki dwupłaszczowe na paliwa, glikol, dodatki do betonu i inną chemię

aktualizacja: 30-11-2021, 13:26 – artykuł promocyjny


Przechowywanie różnego rodzaju środków chemicznych wymaga zastosowania odpowiednich zbiorników, które zapewnią wysoką ochronę. Ważne by były one odporne na korozję, nie odkształcały się, nie wymagały konserwacji, a także były odporne na działanie promieniowania UV. Takie zbiorniki oferuje marka Dehoust.

 

Zbiorniki typu Kombi

 

Zbiorniki dwupłaszczowe na olej charakteryzują się wykonaniem na najwyższym poziomie, co przekłada się na długą żywotność. Ich konstrukcja bazuje na wytrzymałych i trwałych materiałach, które nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji pozostają w dobrej kondycji. Zbiorniki typu Kombi to także gwarancja solidności i szczelności. Dodatkowo powierzchnie ścianek zbiorników Dehoust posiadają powłokę chroniącą przed przenikaniem zapachów.

Zbiorniki dwupłaszczowe na olej typu KOMBI

Zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy dostępne są w dwóch pojemnościach: 720 i 1000 litrów, ale można je łatwo bateriować (do 6 szt.), przy pomocy przyłączy, powiększając ich pojemność w razie potrzeby.

Dzięki nowoczesnej budowie zbiorniki nie wymagają stosowania dodatkowych konstrukcji ani wanien wychwytujących.

PE-KOMBI to zbiorniki dwupłaszczowe typu plastik-metal. W swojej budowie dzielą się na wewnętrzny płaszcz z polietylenu o wysokiej gęstości HD-PE oraz zewnętrzny płaszcz z obustronnie grubo ocynkowanej blachy stalowej. W ich obudowę wmontowana jest paleta, która znacząco ułatwia transport.

Przy zakupie Klient otrzymuje atest ze znakiem CE oraz 15 lat gwarancji.

 

Zbiorniki typu TrioSafe

 

Zbiorniki dwupłaszczowe typu TrioSafe to nowoczesne rozwiązanie pozwalające przechowywać olej opałowy i napędowy. Ich budowa pozwala na wykorzystanie w dowolnym miejscu bez konieczności stosowania dodatkowych elementów konstrukcji. Płaszcz wewnętrzny został wzbogacony o specjalną powłoką antydyfuzyjną PROOFED BARRIER zapobiegającą przedostawaniu się zapachu oleju na zewnątrz. Pozwala to montaż zbiorników także w domu.

Zbiorniki typu TrioSafe - budowa

Ich budowa opiera się na konstrukcji plastik-plastik, w której został wykorzystany polietylen o wysokiej gęstości HD-PE. Wszystkie zbiorniki Dehoust są produkowane zgodnie z normami krajowymi i europejskimi, posiadają znak CE oraz objęte są gwarancją przez 15 lat.

Zbiorniki typu TrioSafe - zastosowanie w kotłowni

Zbiorniki również można ze sobą łączyć, tworząc baterie do 6 sztuk. Modele TrioSafe dostępne są w 4 pojemnościach: 750, 1000, 1100, 1500 litrów.

 

Zbiorniki na AdBlue

 

AdBlue jest to produkt stosowany przy rozkładzie szkodliwych dla środowiska tlenków azotu. Jego chemiczna nazwa to 32,5% wysokiej czystości wodny roztwór mocznika. Nie jest substancją ani niebezpieczną, ani groźną dla środowiska. Nie jest palny, wybuchowy ani szkodliwy dla zdrowia. Wykazuje jednak właściwości korozyjne, dlatego należy przechowywać go w specjalnych zbiornikach. Mogą to być powyższe zbiorniki dwupłaszczowe lub jednopłaszczowe (jak na przykład DF KB), ale wówczas konieczne jest zastosowanie dodatkowej rynny wychwytującej.

Zbiorniki na AdBlue

W przypadku zbiorników na dodatki do betonu, na glikol i inne chemikalia konieczne są dokładne specyfikacje dotyczące przechowywanego medium.

Kontakt w sprawie produktów:

Dehoust Polska
tel. 692 796 037
www: www.dehoustpolska.pl
mail: wyślij wiadomość
Zobacz także
Poznaj zawory marki ARCO, światowego lidera branży instalacyjnej

Poznaj zawory marki ARCO, światowego lidera branży instalacyjnej

Hiszpańska firma ARCO jest obecna w 90 krajach na 5 kontynentach. Klienci docenili... ¬ więcej...

 
Razem dobierzemy Twoje idealne sterowanie ogrzewaniem

Razem dobierzemy Twoje idealne sterowanie ogrzewaniem

Zacząłeś na poważnie myśleć o przeprowadzeniu gruntownego remontu? A może chcesz... ¬ więcej...

 
Izolacje techniczne PAROC: wsparcie projektanta od A do Z

Izolacje techniczne PAROC: wsparcie projektanta od A do Z

Dobry projekt jest podstawą każdego udanego przedsięwzięcia w branży budowlanej... ¬ więcej...

 
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet