RED OPTIMISE: Carel nagrodzony Io Things Award za portal usług cyfrowych

aktualizacja: 02-11-2021, 06:13 – artykuł promocyjny


We wrześniu w IOTHINGS WORLD odbyła się ceremonia wręczenia nagród IoThings Awards, która ma na celu promowanie kultury innowacji i przedsiębiorczości w ekosystemie IoT.

RED OPTIMISE: Carel nagrodzony Io Things Award za portal usług cyfrowych

Firma Carel znalazła się na liście zwycięzców za nowej generacji portal w chmurze RED optimise dedykowany dla aplikacji detalicznych. Portal opracowany został przez zespół CAREL IoT, który nominował projekt w kategorii Data Analytics & AI, aby zaprezentować jego cyfrową transformację wiodącym włoskim i międzynarodowym firmom z sektora IoT.

 

RED Optimise to portal internetowy do scentralizowanego zarządzania wieloma witrynami, gromadzący i przetwarzający dane z całej sieci handlowej, a tym samym dostarczający zaawansowanych algorytmów i jasnych komunikatów sugerujących możliwe optymalizacje. Dzięki RED optimise wszyscy gracze w handlu detalicznym żywnością mogą otrzymywać przydatne informacje o tym, jak poprawić wydajność energetyczną i kondycję swoich sklepów, umożliwiając konfigurację sterownika na podstawie informacji zwrotnych uzyskanych przez czujniki i systemy nadzoru z rodziny boss zainstalowanych w sklepach.

 

Ivan Favaro, Group Head of IOT & Application Solutions, skomentował: „Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy tę nagrodę, potwierdzając kulturę innowacji stosowaną przez CAREL i chęć dzielenia się naszą wartością dodaną z użytkownikami, nie tylko poprzez oferowanie produktów, ale raczej kompletne innowacyjne i zrównoważone rozwiązania”.

Kontakt w sprawie produktów:

ALFACO Polska Sp. z o.o.
tel. +48 71 340 05 75
www: www.alfaco.pl
www.carel.pl
www.copeland.pl
mail: wyślij wiadomość
All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet