gorące tematy
tagi
partnerzy w dziale

Karlik   Legrand

Hager     Ospel   

GDE Apator

 nVent Werit


logotyp partner serwisu E.ON Foton     W2


Intersoft

FibaroNoark

 Elektra   

polecamy

Smart Home Legrand Netatmo

aktualizacja: 05-04-2022, 12:32 – artykuł promocyjny


Smart home - inteligentny dom, co to jest? Termin ten oznacza systemy, które pomagają w inteligentnym zarządzaniu domem, czyli możliwość sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, zasilaniem elektrycznym, a także różne systemy znajdujące się w garażu czy ogrodzie. Smart Home Legrand Netatmo zapewnia intuicyjną obsługę: jednym kliknięciem można włączyć wszystkie źródła światła i opuścić rolety w domu. Co więcej, samemu wybiera się sposób sterowania, który najbardziej pasuje do naszych preferencji. Leżąc w łóżku, oglądając telewizję lub będąc poza domem, można sterować urządzeniami. Produkty Smart Home Legrand Netatmo gwarantują komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 

Korzyści z posiadania Smart Home Legrand Netatmo

 

Bezprzewodowa obsługa Oszczędność Sterowanie i kontrola Komfort
Prestiż Bezpieczeństwo Łatwość zarządzania Elastyczny, wygodny dostęp

 

 

Elementy systemu

 

Zestaw startowy smart home Zestaw startowy - chcąc rozpocząć swoją przygodę ze smart home, należy zacząć od gniazda Control. Gniazdo łatwo zainstalować, dodatkowo jest estetyczne i występuje w trzech kolorach. Zapewnia kontrolę lokalną lub zdalną, za pomocą aplikacji na smartfonie lub asystenta głosowego. Wspiera rozbudowę o kolejne elementy systemu Legrand Netatmo.


 

 

Zestaw do rozbudowy Zestaw do rozbudowy instalacji - w każdym momencie można wzbogacić swój dom o dodatkowe funkcje. Łatwa instalacja umożliwia bezproblemowe podłączenie do okablowania lub prostą wymianę elementów. Rozwiązania proponowane przez Legrand są w pełni skalowane i pozwalają na podnoszenie funkcjonalności przez dodawanie elementów z bogatej oferty dodatkowych funkcji.
 

 

 

Elementy przewodowe - elementy przewodowe connected gwarantują łatwe podłączenie do istniejącego okablowania bez konieczności wymiany instalacji. Wszystkie komunikują się za pośrednictwem sieci internet, zapewniając wygodne i szybkie sterowanie z aplikacji w smartfonie.
 

 

 

 

 

 

Łączniki bezprzewodowe Łączniki bezprzewodowe - chcesz zwiększyć komfort użytkowania? - zastosuj łączniki bezprzewodowe, które umożliwiają sterowanie wszystkim funkcjami w domu z dowolnego miejsca. Bezprzewodowe elementy systemu automatyki domowej Legrand to elastyczność montażu w wybranym miejscu w Twoim domu bez potrzeby doprowadzania kabli.
 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo i komfort w domu

 

Każdy z nas chce zagwarantować swoim bliskim bezpieczne, zdrowe i komfortowe warunki. Produkty Legrand Netatmo umożliwią Ci to! Inteligentna ochrona domu zagwarantuje prawdziwy spokój. Dzięki aplikacji mobilnej można sprawdzić co dzieje się w naszym domu o każdej porze dnia i z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu zyskuje się to, co najcenniejsze: bezpieczeństwo i spokój. Inteligentne rozwiązania oparte na czujnikach idealnie sprawdzą się w domu, aby zagwarantować zdrowszy klimat w pomieszczeniach i zwiększyć komfort domowników.

Smart home Legrand


Produkty gwarantujące bezpieczeństwo i komfort:

Inteligentna kamera domowa - jedyna inteligentna Kamera Domowa, która potrafi rozpoznawać twarze i zapewnia dostęp do wszystkich funkcji bez ponoszenia dodatkowych opłat abonamentowych. Potrafi identyfikować twarze domowników, dlatego nagrywa wyłącznie osoby nierozpoznane. Obraz jest rejestrowany także w nocy, w podczerwieni.

 

 

 

 

Inteligentna kamera zewnętrzna - jedyna kamera w wersji sterowanej przez internet o rozbudowanych funkcjonalnościach: potrafi identyfikować nie tylko postaci, ale także zwierzęta i samochody. Nagrywa w nocy, a dodatkowo może służyć jako oświetlenie.
 

 

 Czujnik dymuCzujnik dymu - niezwłocznie po wykryciu pożaru wysyła ostrzeżenie bezpośrednio na telefon. Dzięki temu od razu można zareagować, nawet gdy nie ma nas w domu.

 

Czujnik otwarcia drzwi i okien Czujnik otwarcia drzwi i okien - w przypadku próby włamania od razu pojawia się informacja. Zainstalowane na oknach i drzwiach czujniki, rozpoznają jakikolwiek ruch czy drżenie, dając sygnał, że ktoś chce wejść. Dodatkowo wykrywają nagłe otwarcie drzwi lub okna.

 

 

Inteligentny wideodzwonek Inteligentny wideodzwonek - Wymiana tradycyjnego klawisza dzwonka na Smart dzwonek z kamerą umożliwia oprócz uruchomienia tradycyjnego dzwonka, stały podgląd na smartfonie osób znajdujących się w zasięgu kamery, sprawdzenie kto dzwoni do drzwi oraz rozmowę z nim z każdego miejsca na świecie.

 

 

 

Termostat i głowica legrand Inteligenty Termostat i Głowica - dostosowywuje ogrzewania do indywidualnego rytmu dnia za pomocą centralnego termostatu lub aplikacji w telefonie.

 

 

 

Stacja pogodowaStacja pogodowa - Bezprzewodowy Moduł Zewnętrzny Stacji Pogodowej pozyskuje najważniejsze dane meteorologiczne w czasie rzeczywistym.

 

 

 

 

 

Inteligentny deszczomierz - doskonałym uzupełnieniem stacji pogodowej jest Inteligentny Deszczomierz, który wysyła dane o opadach bezpośrednio na Twój smartfon. Dzięki temu można bardzo dokładnie sprawdzić intensywność opadów i wielkości opadów w ciągu ostatniej godziny.
 

 


Czujnik jakości powietrza - umożliwia monitorowania poziomu wilgotności powietrza, hałasu i ustawić optymalną temperaturę.

Kontakt w sprawie produktów:

Legrand Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 549 23 30
Infolinia 801 133 084
www: www.legrand.pl
www.legrandwdomu.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Zostań instalatorem smart home FIBARO i rozwijaj swój biznes

Zostań instalatorem smart home FIBARO i rozwijaj swój biznes

EKIPA FIBARO to program, który już drugi rok z rzędu cieszy się sporym powodzeniem.... ¬ więcej...

 
Więcej niż sprzedaż - działania edukacyjne FIBARO i Nice

Więcej niż sprzedaż - działania edukacyjne FIBARO i Nice

Ostatnie lata pokazują, że systemy automatyki budynkowej stają się coraz bardziej... ¬ więcej...

 
Smart Home FIBARO - urządzenia marki Nice - w odsłonie najnowszych realizacji projektowych dewelopera TDJ Estate w Katowicach

Smart Home FIBARO - urządzenia marki Nice - w odsłonie najnowszych realizacji projektowych dewelopera TDJ Estate w Katowicach

W dzisiejszych czasach inwestorzy stawiają na wykorzystywanie dostępnych możliwości... ¬ więcej...

 


All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet