Podsumowanie jesiennych Targów Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej

aktualizacja: 01-10-2021, 08:03 – artykuł promocyjny


Po rocznej przerwie Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych powróciły do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej  w bardzo dobrej kondycji. Pomimo wcześniejszych obaw i zastrzeżeń – okazały się dużym sukcesem. W opinii wielu wystawców, którzy na targach znacząco poszerzyli grono kontrahentów, ale też zwiedzających  i gości targów -  było to udane spotkanie branżowe.

Podsumowanie jesiennych Targów Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej

Bogata, wyjątkowo atrakcyjna oferta ponad 130 wystawców, innowacje i najnowsze trendy, seminaria , prezentacje i pokazy  - wszystko to zachęciło zainteresowanych budową, modernizacją  bądź  zastosowaniem energooszczędnych rozwiązań grzewczych  -  do odwiedzenia targów. Hala targowa wypełniła się publicznością, najbardziej oblegane były stoiska  z fotowoltaiką i najnowszymi rozwiązaniami dla oszczędności energii.

Otwarcie Targów Bielskich

fot.: Otwarcie Targów Bielskich

Dużym zainteresowaniem cieszyły się ekspozycje  z nowoczesnymi technikami szybkiego budowania domów prefabrykowanych i gotowych, a także stoiska niezależnych doradców, gdzie można było uzyskać wiedzę techniczną,  a także informacje o aktualnych dotacjach.

Laureaci konkursu targowego

fot.: Laureaci konkursu targowego

Wystawcy nie kryli zadowolenia, wielu z nich deklarowało swój udział  w targach wiosennych, które odbędą się w dniach 11 – 13 marca 2022 roku.

Podsumowanie jesiennych Targów Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej

 

Biuro Promocji i Wystaw ASTRA
tel. (33) 811 93 20
www: www.targibielskie.pl
mail: wyślij wiadomość


All rights reserved © 2004-2022 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet