Tarcza antyalergiczna i antysmogowa - recepta na alergie i smog

aktualizacja: 27-09-2021, 05:47 – artykuł promocyjny


Tarcza antyalergiczna i antysmogowa jest barierą, która niezwykle skutecznie oczyszcza napływające do domu powietrze. Dzięki czemu staje się ono ultra czyste zanim trafi do pomieszczeń. Jednocześnie w budynku stwarza się takie warunki aby utrudnić przedostawanie się zanieczyszczeń bezpośrednio z zewnątrz.

 Rekuperator PRO-VENT MISTRAL we współpracy z elektro- jonizacyjnym filtrem powietrza PRO-VENT CLEANR

Tarcza antyalergiczna i antysmogowa. Rekuperator PRO-VENT MISTRAL we współpracy z elektro- jonizacyjnym filtrem powietrza PRO-VENT CLEANR

 

Skuteczność potwierdzona badaniami

 

Urządzeniem odpowiedzialnym za wyłapywanie zanieczyszczeń jest elektro-jonizacyjny filtr powietrza PRO-VENT CLEAN R. Usuwa aż do 99,95% zanieczyszczeń w tym związki chemiczne, pyły (PM10, PM2.5, PM1), bakterie, alergeny oraz wirusy. Przeprowadzone niezależne badania w zewnętrznym Instytucie wykazały również całkowitą redukcję koronawirusów.

Elektro-jonizacyjny filtr powietrza PRO-VENT CLEAN R usuwa do 99,95% zanieczyszczeńElektro-jonizacyjny filtr powietrza PRO-VENT CLEAN R usuwa do 99,95% zanieczyszczeń

Elektro-jonizacyjny filtr powietrza PRO-VENT CLEAN R usuwa do 99,95% zanieczyszczeń - wykres

 

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

 

Ważnym aspektem w kontekście pracy wszelkiego typu oczyszczaczy powietrza pozostaje sprawa bezpiecznej wymiany wkładu filtra. Oczyszczacze powietrza zatrzymują, więcej lub mniej, zanieczyszczeń w swoim wnętrzu.
Specjaliści wiedzą, że skuteczność oczyszczania powietrza to jedno, bardzo ważna jest również czystość i bezpieczeństwo wnętrza urządzenia.

 

Przeprowadzone badania wykazały, że zanieczyszczenia zatrzymane na wkładzie filtra (separatora) są biologicznie nieczynne. To znaczy, że cząstki organiczne zostają dezaktywowane (uszkadzane) w samym separatorze i nie stanowią zagrożenia.

 

Jak działa tarcza antyalergiczna i antysmogowa

 

Tarcza antyalergiczna i antysmogowa to rozwiązanie oparte na zintegrowanej współpracy dwóch wysokosprawnych urządzeń: elektro-jonizacyjnego filtra powietrza  PRO-VENT CLEAN R oraz rekuperatora PRO-VENT MISTRAL.

Dzięki tej współpracy rześkie i oczyszczone z bakterii, wirusów, cząstek stałych, smogu, pyłków powietrze trafia do pomieszczeń w domu.

Jak działa tarcza antyalergiczna i antysmogowa - schemat

Elektro-jonizacyjny filtr powietrza PRO-VENT CLEAN R, z opatentowaną technologią Stopfield®, to urządzenie którego głównym zadaniem jest wyłapywanie i neutralizowanie związków chemicznych, pyłów, bakterii i wirusów. Dzięki temu nie tylko chroni on organizm przed zanieczyszczeniami, ale i zamienia nasycone toksynami powietrze w rześką, czystą i pozbawioną pyłów bryzę, którą można się cieszyć już nie tylko na łonie natury, ale i w zaciszu własnego domu.

 

Rekuperatory PRO-VENT MISTRAL – jakość nagradzana przez Klientów

 

Rekuperatory PRO-VENT MISTRAL od lat są doceniane przez Klientów za najwyższą jakość wykonania, uzyskując liczne nagrody i wyróżnienia.

Rekuperatory PRO-VENT MISTRAL ? jakość nagradzana przez Klientów

Rekuperator, będący sercem systemu wentylacji, wprawia powietrze w ruch, odzyskuje ciepło z powietrza usuwanego oraz optymalnie steruje całym procesem wentylacji. Odpowiada za dostarczenie takiej ilości powietrza, jaka jest w danym momencie wymagana oraz o odpowiedniej temperaturze. Zaletą rekuperatorów PRO-VENT MISTRAL jest wysoka sprawność i energooszczędność, mała waga, kompaktowa budowa. Poza tym warto wskazać na estetykę wykonania czy szerokie możliwości automatyki, m. in. współpraca z domem inteligentnym poprzez system FIBARO lub protokół MODBUS, zdalny dostęp z WebManipulatora i inne.

Rekuperatory PRO-VENT MISTRAL ? jakość nagradzana przez Klientów

 

Doświadczenie i kompetencje budowane przez lata

 

PRO-VENT Systemy Wentylacyjne jest firmą produkcyjną o ugruntowanej pozycji w branży wentylacyjnej. W 2020 roku obchodziła 20 lecie istnienia. PRO-VENT specjalizuje się w produkcji central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperatorów) PRO-VENT MISTRAL, elektro- jonizacyjnych oczyszczaczy powietrza PRO-VENT CLEAN R oraz powietrznych gruntowych wymienników ciepła PRO-VENT GEO i GEO-NATURA.

Pro-Vent - doświadczenie i kompetencje budowane przez 20 lat

Kontakt w sprawie produktów:

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne
tel. (77) 44 044 98; kom. 666 610 405
www: www.pro-vent.pl
mail: wyślij wiadomość


Zobacz także
Urządzenie do badania szczelności Wöhler DP 700

Urządzenie do badania szczelności Wöhler DP 700

Nowoczesny w pełni automatyczny tester szczelności Wöhler DP 700 został zaprojektowany... ¬ więcej...

 
Regulator stałego przepływu RPMC-K - nowy produkt w ofercie Lindab

Regulator stałego przepływu RPMC-K - nowy produkt w ofercie Lindab

Do oferty rozwiązań ICS Indoor Climate Solutions marka Lindab wprowadziła nowość... ¬ więcej...

 
Komfovent Domekt F. Wybierz króla rekuperatorów w wersji podwieszanej!

Komfovent Domekt F. Wybierz króla rekuperatorów w wersji podwieszanej!

Firma Ventia, generalny dystrybutor Komfovent w Polsce, wprowadziła do oferty nowe,... ¬ więcej...

 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.   logo ebm Papst Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji       Wienkra    Systherm GlenDimplex    Ventec   Lindab Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima     Schiedel logo ProventGlobal-Tech Stiebel Eltron  Iglotech  Iglotech Neovent Klimor   Klima-Therm    Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Armacell   Daikin
All rights reserved © 2004-2021 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet