Winterwarm Polska - jakie są innowacje i trendy technologiczne w ogrzewaniu

artykuł promocyjny


Przemysł budowlany mocno się zmienia, a rynek ogrzewania przechodzi tę metamorfozę najbardziej różnorodnie. Od wyzwań w zakresie efektywności ekonomicznej, przez szereg udoskonaleń technologicznych, innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, po coraz ciekawszy wygląd urządzeń grzewczych. Zmiany obserwuje się w całej branży. Nowe trendy wyznaczają nawet pojedyncze jednostki związane z branżą grzewczą jak na przykład marka Winterwarm, znana na rynku europejskim od ponad 80 lat. Jako grupa zorganizowała przez ostatnie kilkanaście lat tysiące udanych realizacji, a dla Polaków, jest dostępna nieprzerwanie od 20 lat.

W całym czasie swojej działalności w Polsce Winterwarm Polska dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny dostawca. Przemawiają za tym nie tylko wielopoziomowość funkcjonowania, szeroki wybór produktów do każdego typu obiektów, ale przede wszystkim zadowolenie Klientów. Rozwiązania znajdują zastosowanie we wszelkiego typu halach przemysłowych, produkcyjnych, magazynowych, warsztatach, budynkach o konstrukcji typowej, jak i hale namiotowe (w tym pneumatyczne).


Oferta Winterwarm bazuje na kilku kategoriach urządzeń:

  • kondensacyjne nagrzewnice gazowe,
  • destratyfikujące nagrzewnice gazowe,
  • gazowe promienniki podczerwieni,
  • nowoczesne nagrzewnice elektryczne (NOWOŚĆ!) oraz
  • destratyfikatory i kurtyny powietrzne.

 

Winterwarm Polska to marka uznawana za innowatora ogrzewnictwa, która wśród wąskiego grona wyznacza trendy na rynku, jak na przykład pierwsza nagrzewnica elektryczna Winterwarm EH. Otwarcie sklepu internetowego Winterwarm Polska miało znakomity wpływ na usprawnienie kontaktów handlowych z partnerami i klientami. Zakupy towarów, jak i dostęp do niezbędnych informacji technicznych stało się prostsze i szybsze.


Firma utrzymuje najwyższe standardy bezpieczeństwa, a urządzenia spełniają najnowsze wymogi dotyczące poziomów efektywności ekonomicznej. W swoich działaniach kieruje się zasadami poszanowania środowiska naturalnego, energii i zasobów naturalnych.

 

Ogrzewnictwo od Winterwarm - przegląd urządzeń

 

  • Nagrzewnica EH - charakteryzują się świetnie dostosowanymi do potrzeb klientów mocami grzewczymi i mogą być doskonałym uzupełnieniem istniejących systemów ogrzewania. Co więcej, ich zastosowanie poprawia jakość powietrza w miejscu montażu...
  • Nagrzewnica XR+ - najbardziej nowoczesne nagrzewnice gazowe dostępne obecnie na rynku, które cechują się kompaktową budową, łatwym montażem oraz bardzo efektywnym mechanizmem rozprowadzania powietrza. Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja wymiennika ciepła zwiększa możliwości zastosowania urządzeń oraz wpływa na poprawę równego ogrzewania.... 
  • Promiennik gazowy WR U/L - wytwarza i przekazuje ciepło w postaci promieniowania cieplnego. Jest świetnie dostosowany do pracy w obiektach wysokich, o słabej izolacji termicznej, w ogrzewaniu strefowym i wszędzie tam, gdzie istotna jest czystość powietrza. Zastosowanie w promiennikach HE dwóch ekranów aluminiowych, pomiędzy którymi znajduje się powietrze, w znaczący sposób ogranicza straty konwekcyjne i usprawnia pracę promiennika, zwiększając strumień efektywnego ciepła radiacji do 70%... 

Marka Winterwarm nie spoczęła na laurach i nie zamierza tego zrobić. W ramach dążenia do nakreślonych przez klientów celów od ponad 5 lat opiera się o serwis profesjonalnej firmy serwisowej Supportech, dzięki czemu zapewnia klientom komfort obsługi serwisowej urządzeń.

Supportech to największa i najbardziej kompleksowa firma oferująca usługi serwisowe w branży obiektów halowych. Prowadzi również wynajem urządzeń grzewczych i chłodniczych oraz szereg usług związanych z utrzymaniem i remontami budynków. Przekonaj się sam, odwiedzając stronę internetową.

W związku z sukcesywnym wprowadzaniem nowych modeli urządzeń i poszerzaniem oferty, a przede wszystkim usług, poszukiwani są lokalni dystrybutorze, chcący podjąć współpracę z Winterwarm Polska. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy.

Opracowanie: Redakcja
Źródło: Winterwarm Polska Sp. z o.o.
Zobacz także
Poradnik fachowca: jak prawidłowo zaizolować rurociągi grzewcze otuliną z wełny mineralnej?

Poradnik fachowca: jak prawidłowo zaizolować rurociągi grzewcze otuliną z wełny mineralnej?

Metod izolacji przewodów grzewczych jest wiele, a w poszczególnych technologiach... ¬ więcej...
 
Konkurs Z HEATPEX ARIA VITALE ZAWSZE WYGRYWASZ dla instalatorów wentylacji!

Konkurs Z HEATPEX ARIA VITALE ZAWSZE WYGRYWASZ dla instalatorów wentylacji!

Za każdy zamontowany rekuperator ARIA VITALE w okresie lipiec-sierpień 2023 na instalatorów... ¬ więcej...
 
Ogrzewacze gazowe - ecowygoda

Ogrzewacze gazowe - ecowygoda

Dobór sposobu ogrzewania własnych czterech kątów to temat niezmiennie... ¬ więcej...
 
Partnerzy
logo Venture Industries Sp. z o.o.  Systherm Rekuperatory.pl - montaż energooszczędnej wentylacji   logo ebm PapstVBW   bartosz logo Wienkra    AUX        Uniwersal   Ventec    Vents Mitsubishi Electric Rosenberg Klima      armacell logo ProventGlobal-Tech Stiebel Eltron  Iglotech  Iglotech Klimor   Klima-Therm    Kaisai   Test-Therm Sp. z o.o.      logo Wigmors Daikin
All rights reserved © 2004-2023 instalacjebudowlane.pl      |      Powered by strony www introNet
Facebook